Štatistiky Kompletné dáta o firme

Longleaf s.r.o.

Bratislava - Petržalka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

67 630 €tržby 2025 ▲ 661 %+26 854 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

67 630 €tržby 2025 ▲ 661 %
+26 854 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 150 €, výsledok hospodárenia 97 €
  2. 13 : tržby 1 487 €, výsledok hospodárenia 25 €
  3. 14 : tržby 4 695 €, výsledok hospodárenia 1 692 €
  4. 15 : tržby 5 710 €, výsledok hospodárenia 3 347 €
  5. 16 : tržby 553 942 €, výsledok hospodárenia 203 071 €
  6. 17 : tržby 272 038 €, výsledok hospodárenia 52 625 €
  7. 18 : tržby 487 192 €, výsledok hospodárenia 12 798 €
  8. 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 95 076 €
  9. 20 : tržby 80 500 €, výsledok hospodárenia -13 403 €
  10. 21 : tržby 2 990 €, výsledok hospodárenia -7 428 €
  11. 22 : tržby 73 481 €, výsledok hospodárenia 36 378 €
  12. 23 : tržby 146 657 €, výsledok hospodárenia 111 768 €
  13. 24 : tržby 8 883 €, výsledok hospodárenia 12 586 €
  14. 25 : tržby 67 630 €, výsledok hospodárenia 26 854 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Longleaf s.r.o. (IČO 46532862) mala v roku 2025 tržby 67 630 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Longleaf

Longleaf má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 10 236 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konatelia Longleaf

Podľa Registra právnických osôb konajú za Longleaf 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Mgr. Dávid Stohlkonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Katarína Stohlovákonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Soókykonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Spoločníci Longleaf

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Longleaf
Podiely spoločníkov na vkladoch Longleaf Tomáš Soóky 50,0 %, Mgr. Dávid Stohl 25,0 %, Mgr. Katarína Stohlová 25,0 %. Spolu 5 000 €. Tomáš Soóky: 2 500 €, 50,0 %Mgr. Dávid Stohl: 1 250 €, 25,0 %Mgr. Katarína Stohlová: 1 250 €, 25,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Tomáš Soóky50,0 %
  • Mgr. Dávid Stohl25,0 %
  • Mgr. Katarína Stohlová25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Tomáš Soókyod 27. 10. 2016 2 500 €50,0 %
Mgr. Dávid Stohlod 27. 10. 2016 1 250 €25,0 %
Mgr. Katarína Stohlováod 27. 10. 2016 1 250 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Longleaf

Za rok 2025 má Longleaf v závierke tržby 67 630 €, o 661,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 854 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 553 942 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 408 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202568 tis. €▲ +661,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202527 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025332 tis. €
Vlastné imanie 2025329 tis. €
Záväzky 20253 184 €1,0 % majetku
Pridaná hodnota 202552 tis. €
Zisková marža 2025+39,7 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov535 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 408 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Longleaf

Súvaha Longleaf

Všetky čísla zo závierok Longleaf (14 rokov)
Čísla zo závierok Longleaf po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202567 630 €26 854 €331 890 €328 706 €3 184 €51 994 €+39,7 %
20248 883 €12 586 €308 595 €302 264 €6 331 €1 121 €+141,7 %
2023146 657 €111 768 €859 887 €294 666 €565 221 €138 418 €+76,2 %
202273 481 €36 378 €1 462 675 €818 167 €414 258 €57 566 €+49,5 %
20212 990 €−7 428 €1 387 384 €743 587 €413 547 €−8 567 €−248,4 %
202080 500 €−13 403 €1 283 854 €824 248 €459 606 €38 092 €−16,6 %
20190 €95 076 €1 296 793 €800 151 €496 642 €−73 444 €—
2018487 192 €12 798 €941 364 €294 152 €647 212 €−32 758 €+2,6 %
2017272 038 €52 625 €914 976 €281 354 €633 622 €20 481 €+19,3 %
2016553 942 €203 071 €873 669 €228 729 €564 940 €−17 481 €+36,7 %
20155 710 €3 347 €10 987 €10 046 €941 €5 628 €+58,6 %
20144 695 €1 692 €7 178 €6 698 €480 €2 734 €+36,0 %
20131 487 €25 €5 287 €5 030 €257 €559 €+1,7 %
2012150 €97 €5 120 €5 097 €23 €120 €+64,7 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Longleaf?

Longleaf a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Longleaf v objeme 59 320 € z rokov 2017 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik: 59 319 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom3Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv59 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20178. 4. 2017

História firmy Longleaf

Dátum vzniku Longleaf je 16. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Skoršie obchodné meno: BRISA, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 17 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/114926/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 150 € · majetok 5 120 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023444115
  4. Zmena obchodného menaPredtým BRISA, s. r. o., odvtedy Longleaf s.r.o.
  5. Nový štatutár: Mgr. Katarína StohlováKonateľ
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik, hodnota zmluvy 47 387 €. Firma vznikla 16. 2. 2012.
  7. Nový spoločník: Mgr. Katarína StohlováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Nový spoločník: Tomáš SoókySpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 67 630 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Longleaf

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Služby požičovní
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Administratívne služby
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Longleaf v odvetví administratívne a kancelárske služby

Longleaf je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 406 závierok), Longleaf má 67 630 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 650 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Longleaf 592. z 1 574.

V odvetví v okrese Bratislava V3 650aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 406Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Longleaf, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava V ›

Sídlo Longleaf: Bratislava - Petržalka

Longleaf sídli na adrese Kopčianska 37, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 544. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 483aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 544aktívnych
V tom istom odvetví3 650okres Bratislava V
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Longleaf: IČO, sídlo a základné údaje

Longleaf s.r.o. (IČO 46532862) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 16. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Mgr. Dávid Stohl, Mgr. Katarína Stohlová a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 67 630 € a výsledok hospodárenia +26 854 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 2. 2012
Skoršie názvyBRISA, s. r. o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov3 408 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Longleaf s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 67 630 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 406 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

KEMA SK, s.r.o.Maravia s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava V

Vitachem Natural Solutions s. r. o.NORMEDICAL, s.r.o.Penta Hospitals International a. s.TOPgroup a.s.T.W.C. s.r.o. v likvidácii

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť