VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SOYUZ, s.r.o.

Liptovský Mikuláš · Činnosti cestovných agentúr

34 564 €tržby 2019 ▲ 56 %−634 €strata 2019

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

34 564 €tržby 2019 ▲ 56 %
−634 €strata 2019
  1. 12 : tržby 126 129 €, výsledok hospodárenia -4 624 €
  2. 13 : tržby 114 733 €, výsledok hospodárenia -13 759 €
  3. 14 : tržby 81 255 €, výsledok hospodárenia -7 784 €
  4. 15 : tržby 30 140 €, výsledok hospodárenia -6 389 €
  5. 16 : tržby 26 625 €, výsledok hospodárenia -6 858 €
  6. 17 : tržby 28 058 €, výsledok hospodárenia -2 102 €
  7. 18 : tržby 22 098 €, výsledok hospodárenia 141 €
  8. 19 : tržby 34 564 €, výsledok hospodárenia -634 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 1 040 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 747 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 202 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -170 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -487 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -488 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SOYUZ, s.r.o. (IČO 46526811), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 1. 2. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SOYUZ

osobné náklady v roku 2022 boli 4 349 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.

Konateľ SOYUZ

Podľa Registra právnických osôb koná za SOYUZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník SOYUZ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SOYUZ
Podiely spoločníkov na vkladoch SOYUZ Pavel Kapetiy 100,0 %. Spolu 5 000 €. Pavel Kapetiy: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Pavel Kapetiy100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Pavel Kapetiyod 1. 2. 2012 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SOYUZ

Za rok 2019 má SOYUZ v závierke tržby 34 564 €, o 56,4 % viac než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −634 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 126 129 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 201935 tis. €▲ +56,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019−634 €strata
Majetok (aktíva) 20251 019 €
Vlastné imanie 2025627 €
Záväzky 2025392 €38,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025−52 €
Zisková marža 2019−1,8 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−47 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SOYUZ

Súvaha SOYUZ

Všetky čísla zo závierok SOYUZ (14 rokov)
Čísla zo závierok SOYUZ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−488 €1 019 €627 €392 €−52 €—
2024—−487 €1 455 €1 115 €340 €−51 €—
2023—−170 €1 603 €1 603 €—−62 €—
2022—−1 202 €1 773 €1 773 €42 691 €−67 €—
2021—−3 747 €6 289 €−39 716 €46 005 €−122 €—
2020—1 040 €2 645 €−35 969 €38 614 €−122 €—
201934 564 €−634 €1 605 €−37 009 €38 614 €−875 €−1,8 %
201822 098 €141 €88 €−36 375 €36 463 €212 €+0,6 %
201728 058 €−2 102 €144 €−36 516 €36 660 €−738 €−7,5 %
201626 625 €−6 858 €1 246 €−34 414 €35 660 €−5 827 €−25,8 %
201530 140 €−6 389 €2 749 €−27 556 €30 305 €−4 377 €−21,2 %
201481 255 €−7 784 €12 682 €−21 167 €33 849 €−7 720 €−9,6 %
2013114 733 €−13 759 €12 008 €−13 383 €25 391 €−13 687 €−12,0 %
2012126 129 €−4 624 €11 855 €376 €11 479 €−3 863 €−3,7 %

Riziko: zaplatí SOYUZ?

SOYUZ a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom SOYUZ v objeme 300 € z rokov 2012 až 2021. Najväčší objem je s odberateľom Slovenské banské múzeum: 300 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv300 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201225. 5. 2012

História firmy SOYUZ

Dátum vzniku SOYUZ je 1. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/56059/L
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Múzeum vo Svätom Antone. Firma vznikla 1. 2. 2012.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 126 129 € · majetok 11 855 €
  4. Nový spoločník: Pavel KapetiySpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SOYUZ

  • prevádzkovanie cestovnej agentúry
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

SOYUZ v odvetví cestovné kancelárie a agentúry

SOYUZ je v registri v odvetví Cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79), činnosť činnosti cestovných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 57 544 € (776 závierok), SOYUZ má 34 564 €, čo je 60 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 37 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SOYUZ 11. z 18.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš37aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou776Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia58 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SOYUZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo SOYUZ: Liptovský Mikuláš

SOYUZ sídli na adrese 1. mája 2035, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 099 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396.

Subjektov v obci Liptovský Mikuláš6 099aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 396aktívnych
V tom istom odvetví37okres Liptovský Mikuláš

Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

SOYUZ: IČO, sídlo a základné údaje

SOYUZ, s.r.o. (IČO 46526811) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 1. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Pavel Kapetiy. Za rok 2019 sú v závierke tržby 34 564 € a výsledok hospodárenia −634 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 2. 2012
ObecLiptovský Mikuláš
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79) SOYUZ, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 34 564 €, typická firma odvetvia 57 544 € (medián z 776 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Cestovné kancelárie a agentúry: tržby a mzdy ›Cestovné kancelárie a agentúry v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy SOYUZ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SOYUZ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SOYUZ

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 450 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy22zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
  • Výhry konkurentov4firmy vyhrali súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 79.11) v okrese Liptovský Mikuláš

ATOUR.SK, s. r. o.Mountain chalets, s.r.o.ATOUR, s. r. o.ViaSlovakia plus, s.r.o.TRAVELFUN, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk