HYDRAULI SK s.r.o.
Bardejov · Výroba zariadení na kvapalný pohon
447 882 €tržby 2025 ▼ 28 %−219 870 €strata 2025aktívna 14 rokov24 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 308 495 €, výsledok hospodárenia -64 511 €
- 13 : tržby 369 835 €, výsledok hospodárenia -69 439 €
- 14 : tržby 527 252 €, výsledok hospodárenia 2 568 €
- 15 : tržby 545 451 €, výsledok hospodárenia 14 141 €
- 16 : tržby 556 410 €, výsledok hospodárenia 311 €
- 17 : tržby 524 701 €, výsledok hospodárenia 20 €
- 18 : tržby 615 946 €, výsledok hospodárenia 776 €
- 19 : tržby 705 796 €, výsledok hospodárenia -34 806 €
- 20 : tržby 475 487 €, výsledok hospodárenia -175 298 €
- 21 : tržby 629 638 €, výsledok hospodárenia -52 969 €
- 22 : tržby 829 346 €, výsledok hospodárenia -7 738 €
- 23 : tržby 802 043 €, výsledok hospodárenia -92 371 €
- 24 : tržby 625 588 €, výsledok hospodárenia -223 589 €
- 25 : tržby 447 882 €, výsledok hospodárenia -219 870 €
HYDRAULI SK s.r.o. (IČO 46486992) mala v roku 2025 tržby 447 882 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci HYDRAULI SK
V roku 2025 mala HYDRAULI SK priemerne 24 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 423 578 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 040 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Bardejov bola v roku 2025 1 332 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 | 423 578 € | 299 557 € |
| 2024 | — | 506 177 € | 354 963 € |
| 2023 | — | 524 713 € | 373 304 € |
| 2022 | — | 445 756 € | 317 662 € |
| 2021 | — | 353 728 € | 253 825 € |
| 2020 | — | 369 678 € | 267 537 € |
| 2019 | — | 417 251 € | 300 621 € |
| 2018 | — | 365 172 € | 264 892 € |
| 2017 | — | 325 182 € | 232 863 € |
| 2016 | — | 327 582 € | 234 728 € |
| 2015 | — | 313 994 € | 224 975 € |
| 2014 | — | 277 439 € | 198 731 € |
| 2013 | — | 247 086 € | 178 180 € |
| 2012 | — | 208 076 € | 150 778 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- HYDRAULI SK, mzdové náklady na zamestnanca1 040 €
- Priemyselná výroba v okrese Bardejov1 332 €
- Všetky odvetvia v okrese Bardejov1 419 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 299 557 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 103 895 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ HYDRAULI SK
Podľa Registra právnických osôb koná za HYDRAULI SK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník HYDRAULI SK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Julián Paranič100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Julián Paraničod 13. 5. 2020 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HYDRAULI SK
Za rok 2025 má HYDRAULI SK v závierke tržby 447 882 €, o 28,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −219 870 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 829 346 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát HYDRAULI SK
Najvyššie tržby: rok 2022, 829 346 €. Najnižšie: rok 2012, 308 495 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 447 882 € |
| 2024 | 625 588 € |
| 2023 | 802 043 € |
| 2022 | 829 346 € |
| 2021 | 629 638 € |
| 2020 | 475 487 € |
| 2019 | 705 796 € |
| 2018 | 615 946 € |
| 2017 | 524 701 € |
| 2016 | 556 410 € |
| 2015 | 545 451 € |
| 2014 | 527 252 € |
| 2013 | 369 835 € |
| 2012 | 308 495 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 9 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −922 775 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −219 870 € |
| 2024 | −223 589 € |
| 2023 | −92 371 € |
| 2022 | −7 738 € |
| 2021 | −52 969 € |
| 2020 | −175 298 € |
| 2019 | −34 806 € |
| 2018 | 776 € |
| 2017 | 20 € |
| 2016 | 311 € |
| 2015 | 14 141 € |
| 2014 | 2 568 € |
| 2013 | −69 439 € |
| 2012 | −64 511 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HYDRAULI SK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −49,1 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HYDRAULI SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −49,1 % | +4,0 % |
| 2024 | −35,7 % | +3,1 % |
| 2023 | −11,5 % | +3,1 % |
| 2022 | −0,9 % | +3,1 % |
| 2021 | −8,4 % | +2,7 % |
| 2020 | −36,9 % | +2,5 % |
| 2019 | −4,9 % | +2,4 % |
| 2018 | +0,1 % | +3,0 % |
| 2017 | 0,0 % | +2,9 % |
| 2016 | +0,1 % | +2,7 % |
| 2015 | +2,6 % | +2,6 % |
| 2014 | +0,5 % | — |
| 2013 | −18,8 % | — |
| 2012 | −20,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+42,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −28,4 % |
| 2024 | −22,0 % |
| 2023 | −3,3 % |
| 2022 | +31,7 % |
| 2021 | +32,4 % |
| 2020 | −32,6 % |
| 2019 | +14,6 % |
| 2018 | +17,4 % |
| 2017 | −5,7 % |
| 2016 | +2,0 % |
| 2015 | +3,5 % |
| 2014 | +42,6 % |
| 2013 | +19,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HYDRAULI SK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 976 €, vlastné imanie −915 800 € a záväzky 929 776 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 976 € | −915 800 € | 929 776 € |
| 2024 | 108 513 € | −695 931 € | 804 444 € |
| 2023 | 171 853 € | −472 342 € | 644 195 € |
| 2022 | 197 786 € | −379 973 € | 577 759 € |
| 2021 | 133 379 € | −372 235 € | 505 614 € |
| 2020 | 147 352 € | −319 266 € | 466 618 € |
| 2019 | 195 461 € | −143 966 € | 339 427 € |
| 2018 | 262 734 € | −109 160 € | 371 894 € |
| 2017 | 224 641 € | −109 938 € | 334 579 € |
| 2016 | 164 278 € | −109 957 € | 274 235 € |
| 2015 | 110 132 € | −110 268 € | 220 400 € |
| 2014 | 91 833 € | −124 410 € | 216 222 € |
| 2013 | 94 797 € | −126 978 € | 221 775 € |
| 2012 | 111 953 € | −57 539 € | 169 490 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HYDRAULI SK (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 447 882 € | −219 870 € | 13 976 € | −915 800 € | 929 776 € | 181 416 € | −49,1 % |
| 2024 | 625 588 € | −223 589 € | 108 513 € | −695 931 € | 804 444 € | 331 822 € | −35,7 % |
| 2023 | 802 043 € | −92 371 € | 171 853 € | −472 342 € | 644 195 € | 440 911 € | −11,5 % |
| 2022 | 829 346 € | −7 738 € | 197 786 € | −379 973 € | 577 759 € | 455 031 € | −0,9 % |
| 2021 | 629 638 € | −52 969 € | 133 379 € | −372 235 € | 505 614 € | 324 963 € | −8,4 % |
| 2020 | 475 487 € | −175 298 € | 147 352 € | −319 266 € | 466 618 € | 210 199 € | −36,9 % |
| 2019 | 705 796 € | −34 806 € | 195 461 € | −143 966 € | 339 427 € | 403 929 € | −4,9 % |
| 2018 | 615 946 € | 776 € | 262 734 € | −109 160 € | 371 894 € | 388 339 € | +0,1 % |
| 2017 | 524 701 € | 20 € | 224 641 € | −109 938 € | 334 579 € | 348 425 € | 0,0 % |
| 2016 | 556 410 € | 311 € | 164 278 € | −109 957 € | 274 235 € | 348 926 € | +0,1 % |
| 2015 | 545 451 € | 14 141 € | 110 132 € | −110 268 € | 220 400 € | 349 526 € | +2,6 % |
| 2014 | 527 252 € | 2 568 € | 91 833 € | −124 410 € | 216 222 € | 299 554 € | +0,5 % |
| 2013 | 369 835 € | −69 439 € | 94 797 € | −126 978 € | 221 775 € | 196 190 € | −18,8 % |
| 2012 | 308 495 € | −64 511 € | 111 953 € | −57 539 € | 169 490 € | 155 736 € | −20,9 % |
Riziko: zaplatí HYDRAULI SK?
Peniaze od štátu: HYDRAULI SK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HYDRAULI SK
Dátum vzniku HYDRAULI SK je 2. 2. 2012, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25491/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023402051
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 308 495 € · majetok 111 953 €
- Nový spoločník: Julián ParaničSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 447 882 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HYDRAULI SK
- výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr
- výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení
- výroba strojov pre hospodárske odvetvia
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
HYDRAULI SK v odvetví výroba strojov a zariadení
HYDRAULI SK je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba zariadení na kvapalný pohon. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 145 700 € (1 319 závierok), HYDRAULI SK má 447 882 €, čo je 3,1-násobok mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 28 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HYDRAULI SK 10. z 22.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 658 €, polovica do 145 700 €, tri štvrtiny do 1 179 571 €; 10 % firiem má viac než 7 056 007 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 11 374 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 658 € |
| medián | 145 700 € |
| horný kvartil | 1 179 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 056 007 € |
| HYDRAULI SK | 447 882 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- HYDRAULI SK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HYDRAULI SK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HYDRAULI SK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 447 882 € | 145 700 € |
| 2024 | 625 588 € | 177 623 € |
| 2023 | 802 043 € | 232 081 € |
| 2022 | 829 346 € | 287 172 € |
| 2021 | 629 638 € | 286 425 € |
| 2020 | 475 487 € | 272 487 € |
| 2019 | 705 796 € | 322 087 € |
| 2018 | 615 946 € | 353 170 € |
| 2017 | 524 701 € | 404 363 € |
| 2016 | 556 410 € | 462 780 € |
| 2015 | 545 451 € | 426 013 € |
| 2014 | 527 252 € | — |
| 2013 | 369 835 € | — |
| 2012 | 308 495 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HYDRAULI SK | 447 882 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 407 174 € |
| medián kraja | 215 997 € |
| medián Slovenska | 145 700 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FKP Technik s.r.o.Šamorín · tržby 1 108 653 € (2025)
- MS KOVO plus s.r.o.Práznovce · tržby 1 100 960 € (2025)
- VZDUCHOTECHNIKA KLIMAC s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 096 582 € (2025)
- SOLUTIONS SK, s.r.o.Trenčín · tržby 1 092 948 € (2025)
- N O R D B E L L s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 1 092 585 € (2025)
- Grundfos Water Treatment Slovakia, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Jarovce · tržby 1 090 153 € (2025)
- Cestné a stavebné mechanizmy Tisovec a.s.Žilina · tržby 1 086 977 € (2017)
- Slovenská energetika, a.s.Žilina · tržby 1 084 275 € (2025)
- HYDRAULIKA DS, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 1 083 918 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HYDRAULI SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HYDRAULI SK: Bardejov
HYDRAULI SK sídli na adrese Priemyselná 2977, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 688 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 664. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
HYDRAULI SK: IČO, sídlo a základné údaje
HYDRAULI SK s.r.o. (IČO 46486992) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 2. 2. 2012, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Juraj Paranič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 447 882 € a výsledok hospodárenia −219 870 €, počet zamestnancov podľa registra je 20 až 24.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba zariadení na kvapalný pohon (SK NACE 2812) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 2. 2. 2012 |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) HYDRAULI SK s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 447 882 €, typická firma odvetvia 145 700 €, čo je 3,1-násobok mediánu (medián z 1 319 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
HYDRAULIC SK s. r. o.Adlox s. r. o.PREMATHYDRAULIC, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Bardejov
MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.12) v okrese Bardejov
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.