VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

VERTICALIS PLUS s. r. o.

Vinosady · Ostatné špecializované stavebné práce i. n.

2 481 291 €tržby 2025 ▲ 44 %+81 151 €zisk 2025

aktívna 14 rokov12 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 481 291 €tržby 2025 ▲ 44 %
+81 151 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -165 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -180 €
  3. 14 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -180 €
  4. 15 : tržby 59 051 €, výsledok hospodárenia 37 920 €
  5. 16 : tržby 1 231 379 €, výsledok hospodárenia 88 365 €
  6. 17 : tržby 1 150 064 €, výsledok hospodárenia 96 405 €
  7. 18 : tržby 2 120 272 €, výsledok hospodárenia 132 553 €
  8. 19 : tržby 1 249 654 €, výsledok hospodárenia 89 379 €
  9. 20 : tržby 381 554 €, výsledok hospodárenia -46 428 €
  10. 21 : tržby 1 203 227 €, výsledok hospodárenia 85 249 €
  11. 22 : tržby 977 745 €, výsledok hospodárenia 61 137 €
  12. 23 : tržby 682 773 €, výsledok hospodárenia 48 946 €
  13. 24 : tržby 1 726 129 €, výsledok hospodárenia 69 120 €
  14. 25 : tržby 2 481 291 €, výsledok hospodárenia 81 151 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

VERTICALIS PLUS s. r. o. (IČO 46469532) mala v roku 2025 tržby 2 481 291 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci VERTICALIS PLUS

V roku 2025 mala VERTICALIS PLUS priemerne 12 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 203 327 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 038 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Pezinok bola v roku 2025 2 323 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia VERTICALIS PLUS

Podľa Registra právnických osôb konajú za VERTICALIS PLUS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci VERTICALIS PLUS

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch VERTICALIS PLUS
Podiely spoločníkov na vkladoch VERTICALIS PLUS Rastislav Supek 51,0 %, Lucia Supeková 49,0 %. Spolu 5 000 €. Rastislav Supek: 2 550 €, 51,0 %Lucia Supeková: 2 450 €, 49,0 %51,0 % najväčší podiel
  • Rastislav Supek51,0 %
  • Lucia Supeková49,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Rastislav Supekod 21. 12. 2011 2 550 €51,0 %
Lucia Supekováod 21. 12. 2011 2 450 €49,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok VERTICALIS PLUS

Za rok 2025 má VERTICALIS PLUS v závierke tržby 2 481 291 €, o 43,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +81 151 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 481 291 €.

Tržby 20252,48 mil. €▲ +43,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202581 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20252,21 mil. €
Vlastné imanie 2025748 tis. €
Záväzky 20251,46 mil. €65,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025482 tis. €
Zisková marža 2025+3,3 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov743 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát VERTICALIS PLUS

Súvaha VERTICALIS PLUS

Všetky čísla zo závierok VERTICALIS PLUS (14 rokov)
Čísla zo závierok VERTICALIS PLUS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 481 291 €81 151 €2 208 583 €748 272 €1 456 111 €482 007 €+3,3 %
20241 726 129 €69 120 €1 372 158 €667 121 €696 037 €351 299 €+4,0 %
2023682 773 €48 946 €1 271 241 €598 001 €673 240 €245 176 €+7,2 %
2022977 745 €61 137 €1 027 534 €549 055 €478 479 €317 557 €+6,3 %
20211 203 227 €85 249 €1 284 089 €487 918 €796 171 €347 843 €+7,1 %
2020381 554 €−46 428 €1 111 416 €402 669 €708 747 €112 582 €−12,2 %
20191 249 654 €89 379 €1 180 712 €449 096 €731 616 €354 329 €+7,2 %
20182 120 272 €132 553 €1 615 748 €359 718 €1 256 030 €380 141 €+6,3 %
20171 150 064 €96 405 €436 688 €227 164 €209 524 €223 760 €+8,4 %
20161 231 379 €88 365 €412 459 €130 760 €281 699 €185 213 €+7,2 %
201559 051 €37 920 €53 912 €42 395 €11 517 €59 028 €+64,2 %
20140 €−180 €4 475 €4 475 €0 €0 €—
2013—−180 €4 655 €4 655 €0 €0 €—
20120 €−165 €4 835 €4 835 €0 €0 €—

Riziko: zaplatí VERTICALIS PLUS?

VERTICALIS PLUS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 22 zmlúv s dodávateľom VERTICALIS PLUS v objeme 16 354 303 € z rokov 2016 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom TRANSPETROL, a. s.: 10 778 160 € v 13 zmluvách.

Zmluvy so štátom22Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv16,4 mil. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201626. 10. 2016

História firmy VERTICALIS PLUS

Dátum vzniku VERTICALIS PLUS je 21. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77964/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 0 € · majetok 4 835 €
  3. Prvé tržby po 3 rokoch bez tržiebZa rok 2015 firma vykázala 59 051 €.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023396980
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ TRANSPETROL, a. s., hodnota zmluvy 625 290 €. Firma vznikla 21. 12. 2011.
  6. Najväčšia verejná zmluva: 2 370 000 €Objednávateľ TRANSPETROL, a. s.. Zmluva o dielo 07/02351/3/19-RIR
  7. Nový spoločník: Rastislav SupekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 481 291 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VERTICALIS PLUS

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • prípravné práce k realizácii stavby,
  • čistiace a upratovacie služby,
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
  • reklamné a marketingové služby,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie,
  • prenájom hnuteľných vecí,
  • práce vo výškach s použitím horolezeckej techniky - umývanie okien, čistiace práce, maliarske a natieračské práce v rozsahu voľnej živnosti,
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

VERTICALIS PLUS v odvetví špecializované stavebné práce

VERTICALIS PLUS je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné špecializované stavebné práce i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 953 € (14 573 závierok), VERTICALIS PLUS má 2 481 291 €, čo je 34-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 123 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VERTICALIS PLUS 4. z 185.

V odvetví v okrese Pezinok1 123aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 573Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VERTICALIS PLUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Pezinok ›

Sídlo VERTICALIS PLUS: Vinosady

VERTICALIS PLUS sídli na adrese Pezinská 177, 902 01 Vinosady, okres Pezinok. V obci Vinosady je 372 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500.

Subjektov v obci Vinosady372aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví1 123okres Pezinok

Vinosady: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

VERTICALIS PLUS: IČO, sídlo a základné údaje

VERTICALIS PLUS s. r. o. (IČO 46469532) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vinosady, okres Pezinok. Dátum vzniku je 21. 12. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutármi sú Lucia Supeková a Rastislav Supek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 481 291 € a výsledok hospodárenia +81 151 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné špecializované stavebné práce i. n. (SK NACE 4399)
Základné imanie5 000 €
Vznik21. 12. 2011
ObecVinosady
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri16

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) VERTICALIS PLUS s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 481 291 €, typická firma odvetvia 71 953 €, čo je 34-násobok mediánu (medián z 14 573 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy VERTICALIS PLUS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VERTICALIS PLUS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu VERTICALIS PLUS

  • Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy39zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
  • Výhry konkurentov376firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Vinosadytypický nepokrytý dopyt 73 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vinosady

HYDROTECH, a.s.DARULA, s.r.o.TECHNOTRADING, s.r.o.HotBox s . r. o.ŠAFO-2 s. r. o.Všetky firmy v obci Vinosady ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Pezinok

KRBEX, s. r. o.Haffner, s.r.o.J SKELET s. r. o.SANSTAV s.r.o.PRO-INT, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk