TEABONETREE s. r. o.
Bratislava - Podunajské Biskupice · Služby pohostinstiev
53 909 €tržby 2015 ▼ 23 %−21 211 €strata 2015aktívna 14 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 31 931 €, výsledok hospodárenia 825 €
- 13 : tržby 37 679 €, výsledok hospodárenia -533 €
- 14 : tržby 70 032 €, výsledok hospodárenia -3 879 €
- 15 : tržby 53 909 €, výsledok hospodárenia -21 211 €
TEABONETREE s. r. o. (IČO 46441905), sídlo Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, je v registri zapísaná od 9. 12. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TEABONETREE
osobné náklady v roku 2015 boli 23 139 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 23 139 € | — |
| 2014 | — | 23 872 € | — |
| 2013 | — | 11 059 € | 9 134 € |
| 2012 | — | 9 127 € | 7 355 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Spoločník TEABONETREE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Sonder & Nobleman LLC100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Sonder & Nobleman LLCod 14. 11. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TEABONETREE
Za rok 2015 má TEABONETREE v závierke tržby 53 909 €, o 23,0 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −21 211 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2014: 70 032 €.
Výkaz ziskov a strát TEABONETREE
Najvyššie tržby: rok 2014, 70 032 €. Najnižšie: rok 2012, 31 931 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 53 909 € |
| 2014 | 70 032 € |
| 2013 | 37 679 € |
| 2012 | 31 931 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −24 798 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −21 211 € |
| 2014 | −3 879 € |
| 2013 | −533 € |
| 2012 | 825 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TEABONETREE
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −39,3 %, medián odvetvia −0,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TEABONETREE |
|---|---|
| 2015 | −39,3 % |
| 2014 | −5,5 % |
| 2013 | −1,4 % |
| 2012 | +2,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2014 (+85,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2015 | −23,0 % |
| 2014 | +85,9 % |
| 2013 | +18,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TEABONETREE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 20 625 €, vlastné imanie −20 320 € a záväzky 40 945 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 20 625 € | −20 320 € | 40 945 € |
| 2014 | 8 893 € | 891 € | 8 002 € |
| 2013 | 11 538 € | 4 770 € | 6 768 € |
| 2012 | 7 977 € | 5 303 € | 2 674 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TEABONETREE (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 53 909 € | −21 211 € | 20 625 € | −20 320 € | 40 945 € | 4 629 € | −39,3 % |
| 2014 | 70 032 € | −3 879 € | 8 893 € | 891 € | 8 002 € | 22 331 € | −5,5 % |
| 2013 | 37 679 € | −533 € | 11 538 € | 4 770 € | 6 768 € | 11 149 € | −1,4 % |
| 2012 | 31 931 € | 825 € | 7 977 € | 5 303 € | 2 674 € | 10 397 € | +2,6 % |
Riziko: zaplatí TEABONETREE?
Peniaze od štátu: TEABONETREE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TEABONETREE
Dátum vzniku TEABONETREE je 9. 12. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77689/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 31 931 € · majetok 7 977 €
- Nový spoločník: Sonder & Nobleman LLCSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TEABONETREE
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- spracovanie a úprava čaju a kávy,
- výroba nápojov,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- čistiace a upratovacie služby,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
TEABONETREE v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
TEABONETREE je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 50 818 € (4 633 závierok), TEABONETREE má 53 909 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 119 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TEABONETREE 326. z 551.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 227 €, polovica do 50 818 €, tri štvrtiny do 163 027 €; 10 % firiem má viac než 387 334 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 025 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 227 € |
| medián | 50 818 € |
| horný kvartil | 163 027 € |
| 10 % firiem má viac než | 387 334 € |
| TEABONETREE | 53 909 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| TEABONETREE | 53 909 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 82 606 € |
| medián kraja | 56 349 € |
| medián Slovenska | 50 818 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ogara, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 119 281 € (2024)
- LAMBA, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 119 145 € (2023)
- KTI, s.r.o.Martin · tržby 119 123 € (2025)
- KPM Group s.r.o.Senica · tržby 119 073 € (2018)
- GLG group s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 119 067 € (2023)
- Pohostinstvo Popelka s. r. o.Hájske · tržby 119 025 € (2025)
- profi.free.gastro s.r.o.Pažiť · tržby 118 993 € (2025)
- MaXXo, s. r. o.Malacky · tržby 118 946 € (2025)
- SKYNET energy, s. r. o.Turčiansky Peter · tržby 118 937 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TEABONETREE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TEABONETREE: Bratislava - Podunajské Biskupice
TEABONETREE sídli na adrese Podunajská 10581/23J, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 395 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 126 aktívnych subjektov.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
TEABONETREE: IČO, sídlo a základné údaje
TEABONETREE s. r. o. (IČO 46441905) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 9. 12. 2011, na trhu je 14 rokov. Za rok 2015 sú v závierke tržby 53 909 € a výsledok hospodárenia −21 211 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pohostinstiev (SK NACE 5630) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 12. 2011 |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) TEABONETREE s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 53 909 €, typická firma odvetvia 50 818 € (medián z 4 633 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy TEABONETREE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TEABONETREE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TEABONETREE
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 460 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
EVERNEST, s. r. o.CASALLIA, s.r.o.MPR Development s.r.o.HAKMI s. r. o.Blue Concierge Service s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Bratislava II
O.H.L s.r.o.Sport & Art spol. s r.o.DREW23 s.r.o.Gurmán Group s. r. o.Val.Com.Slovakia, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.