Štatistiky Kompletné dáta o firme

EURO - ASIA ICT SK, s.r.o.

Nižná Myšľa · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 4. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

EURO - ASIA ICT SK, s.r.o.: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu15 rokov
zmluvy so štátom0

EURO - ASIA ICT SK, s.r.o. (IČO 46396365), sídlo Nižná Myšľa, je v registri zapísaná od 27. 10. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Konatelia EURO - ASIA ICT SK

Podľa Registra právnických osôb konajú za EURO - ASIA ICT SK 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločníci EURO - ASIA ICT SK

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch EURO - ASIA ICT SK
Podiely spoločníkov na vkladoch EURO - ASIA ICT SK CZECH TRADE EUROPE s.r.o. 58,0 %, Bin Jiang 30,0 %, Gusztáv Mata 12,0 %. Spolu 10 000 €. CZECH TRADE EUROPE s.r.o.: 5 800 €, 58,0 %Bin Jiang: 3 000 €, 30,0 %Gusztáv Mata: 1 200 €, 12,0 %58,0 % najväčší podiel
  • CZECH TRADE EUROPE s.r.o.58,0 %
  • Bin Jiang30,0 %
  • Gusztáv Mata12,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
CZECH TRADE EUROPE s.r.o.od 21. 12. 2019 5 800 €58,0 %
Bin Jiangod 27. 10. 2011 3 000 €30,0 %
Gusztáv Mataod 21. 12. 2019 1 200 €12,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Financie a závierky EURO - ASIA ICT SK

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí EURO - ASIA ICT SK?

Peniaze od štátu: EURO - ASIA ICT SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EURO - ASIA ICT SK

Dátum vzniku EURO - ASIA ICT SK je 27. 10. 2011, teda pred 15 rokmi. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28569/V
  2. Nový štatutár: Bin JiangKonateľ
  3. Nový štatutár: Gusztáv MataKonateľ
  4. Nový spoločník: CZECH TRADE EUROPE s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti EURO - ASIA ICT SK

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • vykonávanie odťahovej služby
  • skladovanie
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • finančný leasing
  • faktoring a forfaiting
  • vedenie účtovníctva
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • čistiace a upratovacie služby
  • reklamné a marketingové služby
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

EURO - ASIA ICT SK v odvetví maloobchod

EURO - ASIA ICT SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 979 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice - okolie979aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice - okolie ›

Sídlo EURO - ASIA ICT SK: Nižná Myšľa

EURO - ASIA ICT SK sídli na adrese Družstevná 167, 044 15 Nižná Myšľa, okres Košice - okolie. V obci Nižná Myšľa je 171 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 217. Na tej istej adrese je zapísaných 14 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nižná Myšľa171aktívnych
Subjektov v okrese Košice - okolie13 217aktívnych
V tom istom odvetví979okres Košice - okolie
Na tej istej adrese14aktívnych subjektov

Nižná Myšľa: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›

EURO - ASIA ICT SK: IČO, sídlo a základné údaje

EURO - ASIA ICT SK, s.r.o. (IČO 46396365) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nižná Myšľa, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 27. 10. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Bin Jiang a Gusztáv Mata.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie10 000 €
Vznik27. 10. 2011
ObecNižná Myšľa
OkresOkres Košice - okolie
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

H A R K Y, s.r.o., v likvidáciiWEB TECHNOLOGIES, s.r.o.Stubal servis SK s.r.o.AlioTerra s.r.o.EURO-ASIA International Commercial Town…

Najväčšie firmy v obci Nižná Myšľa

Todistav s.r.o.RAPAL, s.r.o.J&J servis-centrum, s.r.o.ORYS s.r.o.ZELOTEX SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Nižná Myšľa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Košice - okolie

Kozarik Slovakia s.r.o.Farma-Mix s. r. o.ZIVI TRANS, s.r.o.Lekáreň ATHOS, s.r.o.PHARMA - MEDA s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť