VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MIHANA s. r. o.

Senec · Reštauračné činnosti

201 081 €tržby 2025 ▲ 4 %+31 084 €zisk 2025

aktívna 14 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

201 081 €tržby 2025 ▲ 4 %
+31 084 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 48 172 €, výsledok hospodárenia 592 €
  2. 13 : tržby 24 674 €, výsledok hospodárenia -9 553 €
  3. 14 : tržby 36 989 €, výsledok hospodárenia -12 638 €
  4. 15 : tržby 53 273 €, výsledok hospodárenia 3 368 €
  5. 16 : tržby 48 199 €, výsledok hospodárenia -7 635 €
  6. 17 : tržby 29 487 €, výsledok hospodárenia -5 317 €
  7. 18 : tržby 47 996 €, výsledok hospodárenia -19 938 €
  8. 19 : tržby 63 112 €, výsledok hospodárenia 1 781 €
  9. 20 : tržby 83 996 €, výsledok hospodárenia -4 530 €
  10. 21 : tržby 138 628 €, výsledok hospodárenia 4 277 €
  11. 22 : tržby 148 171 €, výsledok hospodárenia 5 358 €
  12. 23 : tržby 176 546 €, výsledok hospodárenia 12 242 €
  13. 24 : tržby 193 026 €, výsledok hospodárenia 16 626 €
  14. 25 : tržby 201 081 €, výsledok hospodárenia 31 084 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MIHANA s. r. o. (IČO 46374329) mala v roku 2025 tržby 201 081 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MIHANA

MIHANA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 22 928 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ MIHANA

Podľa Registra právnických osôb koná za MIHANA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

Spoločník MIHANA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MIHANA
Podiely spoločníkov na vkladoch MIHANA Quang Long Do 100,0 %. Spolu 5 000 €. Quang Long Do: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Quang Long Do100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Quang Long Dood 16. 8. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MIHANA

Za rok 2025 má MIHANA v závierke tržby 201 081 €, o 4,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +31 084 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 201 081 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 8 263 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025201 tis. €▲ +4,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202531 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202581 tis. €
Vlastné imanie 202572 tis. €
Záväzky 20259 492 €11,7 % majetku
Pridaná hodnota 202565 tis. €
Zisková marža 2025+15,5 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 14 rokov16 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov8 263 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MIHANA

Súvaha MIHANA

Všetky čísla zo závierok MIHANA (14 rokov)
Čísla zo závierok MIHANA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025201 081 €31 084 €81 357 €71 865 €9 492 €64 563 €+15,5 %
2024193 026 €16 626 €65 451 €59 079 €6 372 €62 490 €+8,6 %
2023176 546 €12 242 €52 774 €42 453 €10 321 €47 543 €+6,9 %
2022148 171 €5 358 €39 122 €30 212 €8 910 €40 886 €+3,6 %
2021138 628 €4 277 €31 232 €24 854 €6 378 €41 455 €+3,1 %
202083 996 €−4 530 €32 205 €20 578 €11 627 €32 091 €−5,4 %
201963 112 €1 781 €37 945 €25 108 €12 837 €19 830 €+2,8 %
201847 996 €−19 938 €6 536 €3 390 €3 146 €1 119 €−41,5 %
201729 487 €−5 317 €3 022 €1 203 €1 819 €−4 606 €−18,0 %
201648 199 €−7 635 €1 318 €−19 493 €20 811 €5 682 €−15,8 %
201553 273 €3 368 €758 €−1 651 €2 409 €21 243 €+6,3 %
201436 989 €−12 638 €6 375 €−15 707 €22 082 €3 327 €−34,2 %
201324 674 €−9 553 €6 238 €−3 070 €9 308 €9 341 €−38,7 %
201248 172 €592 €8 531 €7 993 €538 €1 450 €+1,2 %

Riziko: zaplatí MIHANA?

MIHANA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MIHANA z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202015. 5. 2020

História firmy MIHANA

Dátum vzniku MIHANA je 11. 11. 2011, teda pred 14 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/77060/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 48 172 € · majetok 8 531 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023370052
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok. Firma vznikla 11. 11. 2011.
  5. Nový spoločník: Quang Long DoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 201 081 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MIHANA

  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.

MIHANA v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

MIHANA je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), MIHANA má 201 081 €, čo je 2,6-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 544 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIHANA 61. z 210.

V odvetví v okrese Senec544aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIHANA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Senec ›

Sídlo MIHANA: Senec

MIHANA sídli na adrese Vajanského 1132/29, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 806 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 589. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Senec6 806aktívnych
Subjektov v okrese Senec24 589aktívnych
V tom istom odvetví544okres Senec
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›

MIHANA: IČO, sídlo a základné údaje

MIHANA s. r. o. (IČO 46374329) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 11. 11. 2011, na trhu je 14 rokov a štatutárom je Quang Long Do. Za rok 2025 sú v závierke tržby 201 081 € a výsledok hospodárenia +31 084 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 11. 2011
ObecSenec
OkresOkres Senec
Vyrubená daň z príjmov8 263 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) MIHANA s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 201 081 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 2,6-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senec ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›

Sieť prepojení firmy MIHANA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MIHANA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MIHANA

  • Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 177 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy104zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Senec

Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Senec

DH Gastronomy s. r. o.SP TECHNIC s. r. o.FajneGastro, s.r.o.Komido s.r.o.SON HAI s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk