LOBIS, s.r.o.
Imeľ · Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
60 378 €tržby 2025 ▼ 6 %+22 572 €zisk 2025aktívna 15 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 11 665 €, výsledok hospodárenia 1 020 €
- 13 : tržby 26 592 €, výsledok hospodárenia 4 562 €
- 14 : tržby 9 624 €, výsledok hospodárenia -1 596 €
- 15 : tržby 27 338 €, výsledok hospodárenia -1 910 €
- 16 : tržby 15 846 €, výsledok hospodárenia 1 820 €
- 17 : tržby 103 755 €, výsledok hospodárenia 10 064 €
- 18 : tržby 107 178 €, výsledok hospodárenia 3 665 €
- 19 : tržby 105 147 €, výsledok hospodárenia 339 €
- 20 : tržby 70 874 €, výsledok hospodárenia 89 €
- 21 : tržby 64 507 €, výsledok hospodárenia 52 057 €
- 22 : tržby 69 406 €, výsledok hospodárenia 675 €
- 23 : tržby 54 209 €, výsledok hospodárenia 6 365 €
- 24 : tržby 64 053 €, výsledok hospodárenia 22 550 €
- 25 : tržby 60 378 €, výsledok hospodárenia 22 572 €
LOBIS, s.r.o. (IČO 46350713) mala v roku 2025 tržby 60 378 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci LOBIS
V roku 2025 mala LOBIS priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v roku 2024 boli 976 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | — | — |
| 2024 | — | 976 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 24 566 € | — |
| 2021 | — | 20 750 € | — |
| 2020 | — | 21 452 € | — |
| 2019 | — | 33 006 € | — |
| 2018 | — | 32 222 € | — |
| 2017 | — | 21 999 € | — |
| 2016 | — | 0 € | — |
| 2015 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ LOBIS
Podľa Registra právnických osôb koná za LOBIS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Spoločníci LOBIS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Bc. Eva Csizmaziová50,0 %
- Ing. Martin Lovász50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Bc. Eva Csizmaziováod 15. 7. 2017 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Martin Lovászod 15. 7. 2017 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LOBIS
Za rok 2025 má LOBIS v závierke tržby 60 378 €, o 5,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 572 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 107 178 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 2 620 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LOBIS
Najvyššie tržby: rok 2018, 107 178 €. Najnižšie: rok 2014, 9 624 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 60 378 € |
| 2024 | 64 053 € |
| 2023 | 54 209 € |
| 2022 | 69 406 € |
| 2021 | 64 507 € |
| 2020 | 70 874 € |
| 2019 | 105 147 € |
| 2018 | 107 178 € |
| 2017 | 103 755 € |
| 2016 | 15 846 € |
| 2015 | 27 338 € |
| 2014 | 9 624 € |
| 2013 | 26 592 € |
| 2012 | 11 665 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 122 272 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 572 € |
| 2024 | 22 550 € |
| 2023 | 6 365 € |
| 2022 | 675 € |
| 2021 | 52 057 € |
| 2020 | 89 € |
| 2019 | 339 € |
| 2018 | 3 665 € |
| 2017 | 10 064 € |
| 2016 | 1 820 € |
| 2015 | −1 910 € |
| 2014 | −1 596 € |
| 2013 | 4 562 € |
| 2012 | 1 020 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LOBIS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +37,4 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LOBIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +37,4 % | +8,8 % |
| 2024 | +35,2 % | +6,0 % |
| 2023 | +11,7 % | +4,1 % |
| 2022 | +1,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +80,7 % | +4,4 % |
| 2020 | +0,1 % | +3,4 % |
| 2019 | +0,3 % | +3,2 % |
| 2018 | +3,4 % | +3,6 % |
| 2017 | +9,7 % | +5,1 % |
| 2016 | +11,5 % | +4,6 % |
| 2015 | −7,0 % | +4,2 % |
| 2014 | −16,6 % | — |
| 2013 | +17,2 % | — |
| 2012 | +8,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 12 rokov, najviac v roku 2015 (+184,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,7 % |
| 2024 | +18,2 % |
| 2023 | −21,9 % |
| 2022 | +7,6 % |
| 2021 | −9,0 % |
| 2020 | −32,6 % |
| 2019 | −1,9 % |
| 2018 | +3,3 % |
| 2017 | +554,8 % |
| 2016 | −42,0 % |
| 2015 | +184,1 % |
| 2014 | −63,8 % |
| 2013 | +128,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LOBIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 485 252 €, vlastné imanie 125 645 € a záväzky 359 607 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 485 252 € | 125 645 € | 359 607 € |
| 2024 | 463 689 € | 103 074 € | 360 615 € |
| 2023 | 462 045 € | 80 524 € | 381 521 € |
| 2022 | 471 926 € | 74 159 € | 397 767 € |
| 2021 | 500 520 € | 74 909 € | 425 611 € |
| 2020 | 563 627 € | 22 852 € | 540 775 € |
| 2019 | 567 193 € | 22 763 € | 544 430 € |
| 2018 | 573 855 € | 22 424 € | 551 431 € |
| 2017 | 616 221 € | 18 759 € | 597 462 € |
| 2016 | 394 152 € | 8 695 € | 385 457 € |
| 2015 | 211 885 € | 6 875 € | 205 010 € |
| 2014 | 138 939 € | 8 785 € | 130 154 € |
| 2013 | 140 361 € | 10 382 € | 129 979 € |
| 2012 | 134 745 € | 5 819 € | 128 912 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LOBIS (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 378 € | 22 572 € | 485 252 € | 125 645 € | 359 607 € | 44 346 € | +37,4 % |
| 2024 | 64 053 € | 22 550 € | 463 689 € | 103 074 € | 360 615 € | 44 395 € | +35,2 % |
| 2023 | 54 209 € | 6 365 € | 462 045 € | 80 524 € | 381 521 € | 27 259 € | +11,7 % |
| 2022 | 69 406 € | 675 € | 471 926 € | 74 159 € | 397 767 € | 28 542 € | +1,0 % |
| 2021 | 64 507 € | 52 057 € | 500 520 € | 74 909 € | 425 611 € | 15 942 € | +80,7 % |
| 2020 | 70 874 € | 89 € | 563 627 € | 22 852 € | 540 775 € | 34 226 € | +0,1 % |
| 2019 | 105 147 € | 339 € | 567 193 € | 22 763 € | 544 430 € | 55 180 € | +0,3 % |
| 2018 | 107 178 € | 3 665 € | 573 855 € | 22 424 € | 551 431 € | 42 577 € | +3,4 % |
| 2017 | 103 755 € | 10 064 € | 616 221 € | 18 759 € | 597 462 € | 43 089 € | +9,7 % |
| 2016 | 15 846 € | 1 820 € | 394 152 € | 8 695 € | 385 457 € | 7 392 € | +11,5 % |
| 2015 | 27 338 € | −1 910 € | 211 885 € | 6 875 € | 205 010 € | 4 623 € | −7,0 % |
| 2014 | 9 624 € | −1 596 € | 138 939 € | 8 785 € | 130 154 € | 7 091 € | −16,6 % |
| 2013 | 26 592 € | 4 562 € | 140 361 € | 10 382 € | 129 979 € | 12 319 € | +17,2 % |
| 2012 | 11 665 € | 1 020 € | 134 745 € | 5 819 € | 128 912 € | 7 170 € | +8,7 % |
Riziko: zaplatí LOBIS?
LOBIS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 4 zmluvy s dodávateľom LOBIS z roku 2020.
História firmy LOBIS
Dátum vzniku LOBIS je 27. 9. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/29877/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023342596
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 11 665 € · majetok 134 745 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno. Firma vznikla 27. 9. 2011.
- Nový spoločník: Ing. Martin LovászSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 60 378 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LOBIS
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamné a marketingové služby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- počítačové služby
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
LOBIS v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
LOBIS je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 474 € (16 670 závierok), LOBIS má 60 378 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 477 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LOBIS 96. z 211.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 474 €, tri štvrtiny do 129 723 €; 10 % firiem má viac než 507 121 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 033 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 474 € |
| horný kvartil | 129 723 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 121 € |
| LOBIS | 60 378 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- LOBIS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LOBIS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LOBIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 60 378 € | 45 474 € |
| 2024 | 64 053 € | 41 468 € |
| 2023 | 54 209 € | 39 297 € |
| 2022 | 69 406 € | 39 148 € |
| 2021 | 64 507 € | 36 517 € |
| 2020 | 70 874 € | 38 851 € |
| 2019 | 105 147 € | 41 651 € |
| 2018 | 107 178 € | 41 115 € |
| 2017 | 103 755 € | 40 993 € |
| 2016 | 15 846 € | 41 409 € |
| 2015 | 27 338 € | 40 000 € |
| 2014 | 9 624 € | — |
| 2013 | 26 592 € | — |
| 2012 | 11 665 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LOBIS | 60 378 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 48 664 € |
| medián kraja | 46 211 € |
| medián Slovenska | 45 474 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Spoločenstvo „Červenej armády 12"Turany · tržby 137 224 € (2025)
- „ SVB Gogoľova 10, 12, Martin "Martin · tržby 137 184 € (2025)
- PAMIROL, s. r. o.Svidník · tržby 137 129 € (2025)
- UP coworking s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 137 089 € (2025)
- Selfstorage services s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 137 030 € (2025)
- STRECHY VG MONT, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 137 012 € (2025)
- BD Jablone, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 136 979 € (2025)
- M&U s.r.o.Staré Hory · tržby 136 936 € (2025)
- DARNET spoločenstvo vlastníkov bytovKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 136 924 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LOBIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LOBIS: Imeľ
LOBIS sídli na adrese Vodná 801/31, 946 52 Imeľ, okres Komárno. V obci Imeľ je 224 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 810. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Imeľ: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
LOBIS: IČO, sídlo a základné údaje
LOBIS, s.r.o. (IČO 46350713) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Imeľ, okres Komárno. Dátum vzniku je 27. 9. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ing. Martin Lovász. Za rok 2025 sú v závierke tržby 60 378 € a výsledok hospodárenia +22 572 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (SK NACE 6832) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 9. 2011 |
| Obec | Imeľ |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 2 620 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) LOBIS, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 60 378 €, typická firma odvetvia 45 474 € (medián z 16 670 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 1. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
JANEBA TIME SR s.r.o.KOSCOM SK s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Imeľ
IRONEX - STEEL CONSTRUCTIONS, s.r.o.AGROCOOP IMEĽ, akciová spoločnosťAurum Invest s. r. o.JOVI&H+H, s.r.o.ZOLKAR, s.r.o.Všetky firmy v obci Imeľ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.32) v okrese Komárno
Stavebné bytové družstvo KomárnoR-MAX 1, a.s.Central Office s.r.o.DYDEX s. r. o.Nasamed s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.