Štatistiky Kompletné dáta o firme

PLASTING, spol. s r.o.

Poprad · Výstavba obytných a neobytných budov

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 6. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk

PLASTING, spol. s r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu15 rokov
zmluvy so štátom0

PLASTING, spol. s r.o. (IČO 46256091), sídlo Poprad, je v registri zapísaná od 9. 7. 2011 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 11. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci PLASTING

V roku 2025 mala PLASTING priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia PLASTING

Podľa Registra právnických osôb konajú za PLASTING 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Ing. Jozef Tomlankonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tibor Szőkekonateľ, spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

Spoločníci PLASTING

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch PLASTING
Podiely spoločníkov na vkladoch PLASTING Ing. Jozef Tomlan 50,0 %, Ing. Tibor Szöke 50,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Jozef Tomlan: 2 500 €, 50,0 %Ing. Tibor Szöke: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Ing. Jozef Tomlan50,0 %
  • Ing. Tibor Szöke50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Jozef Tomlanod 9. 7. 2011 2 500 €50,0 %
Ing. Tibor Szökeod 9. 7. 2011 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok PLASTING

Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 20252 733 €
Vlastné imanie 20252 393 €
Záväzky 2025340 €12,4 % majetku
Súčet výsledkov za 13 rokov−2 608 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát PLASTING

Súvaha PLASTING

Všetky čísla zo závierok PLASTING (13 rokov)
Čísla zo závierok PLASTING po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−340 €2 733 €2 393 €340 €——
2024—−340 €3 073 €2 733 €340 €——
2023—0 €3 073 €3 073 €———
2022—0 €3 073 €3 073 €0 €——
2021—0 €3 073 €3 073 €0 €——
2020—0 €3 073 €3 073 €———
2019——3 073 €3 073 €———
2018—−2 €3 073 €3 073 €—−2 €—
2017—−482 €3 554 €3 074 €480 €−2 €—
2016—−482 €4 036 €3 556 €480 €−2 €—
2015—−962 €4 518 €4 038 €480 €−2 €—
2014——5 000 €5 000 €———
2012——5 000 €5 000 €———
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí PLASTING?

Peniaze od štátu: PLASTING

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PLASTING

Dátum vzniku PLASTING je 9. 7. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24675/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 000 €
  3. Nový spoločník: Ing. Jozef TomlanSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový spoločník: Ing. Tibor SzökeSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PLASTING

  • výroba a montáž výrobkov z plastov
  • výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  • výroba jednoduchých drevárskych výrobkov
  • výroba a montáž tieniacej techniky
  • montáž hliníkových fasád
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • prenájom hnuteľných vecí
  • reklamné a marketingové služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.

PLASTING v odvetví výstavba budov

PLASTING je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. V okrese Poprad je v tomto odvetví 489 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Poprad489aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Poprad ›

Sídlo PLASTING: Poprad

PLASTING sídli na adrese Námestie sv. Egídia 3004/108, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 482 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 230. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Poprad9 482aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 230aktívnych
V tom istom odvetví489okres Poprad
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

PLASTING: IČO, sídlo a základné údaje

PLASTING, spol. s r.o. (IČO 46256091) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 9. 7. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Ing. Jozef Tomlan a Ing. Tibor Szőke.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 7. 2011
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

PLASTING-PLASTOVÉ OKNÁ, spol. s r.o.

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Poprad

NOVÉ NÁBREŽIE s. r. o.Realizácie stavieb, a. s.IMS EAST, s. r. o.Snowstav s.r.o.DDMD development s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť