AB CERBERUS, spol. s r. o. v likvidácii
Bratislava - Nové Mesto
6 186 €tržby 2014 ▲ 272 %+3 011 €zisk 2014zaniknutá 13. 8. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 8. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 8 116 €, výsledok hospodárenia -3 146 €
- 13 : tržby 1 665 €, výsledok hospodárenia -6 429 €
- 14 : tržby 6 186 €, výsledok hospodárenia 3 011 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -145 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
AB CERBERUS, spol. s r. o. v likvidácii (IČO 46162445), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 4. 5. 2011 do 13. 8. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci AB CERBERUS, spol. s r. o.
osobné náklady v roku 2013 boli 5 883 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 5 883 € | 4 399 € |
| 2012 | — | 5 313 € | 3 930 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 75 % 4 399 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 1 484 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci AB CERBERUS, spol. s r. o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok AB CERBERUS, spol. s r. o.
Za rok 2014 má AB CERBERUS, spol. s r. o. v závierke tržby 6 186 €, o 271,5 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +3 011 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2012: 8 116 €.
Výkaz ziskov a strát AB CERBERUS, spol. s r. o.
Najvyššie tržby: rok 2012, 8 116 €. Najnižšie: rok 2013, 1 665 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | 6 186 € |
| 2013 | 1 665 € |
| 2012 | 8 116 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −6 709 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | 0 € |
| 2015 | −145 € |
| 2014 | 3 011 € |
| 2013 | −6 429 € |
| 2012 | −3 146 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- AB CERBERUS, spol. s r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +48,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | AB CERBERUS, spol. s r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | +3,7 % |
| 2015 | — | +3,6 % |
| 2014 | +48,7 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −38,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha AB CERBERUS, spol. s r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 1 €, vlastné imanie 1 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 1 € | 1 € | 0 € |
| 2015 | 481 € | 1 € | 480 € |
| 2014 | 626 € | 146 € | 480 € |
| 2013 | 1 386 € | −2 865 € | 4 251 € |
| 2012 | 4 296 € | 3 894 € | 402 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok AB CERBERUS, spol. s r. o. (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | 0 € | 1 € | 1 € | 0 € | 0 € | — |
| 2015 | — | −145 € | 481 € | 1 € | 480 € | 0 € | — |
| 2014 | 6 186 € | 3 011 € | 626 € | 146 € | 480 € | 5 682 € | +48,7 % |
| 2013 | 1 665 € | −6 429 € | 1 386 € | −2 865 € | 4 251 € | −109 € | −386,1 % |
| 2012 | 8 116 € | −3 146 € | 4 296 € | 3 894 € | 402 € | 2 617 € | −38,8 % |
Riziko: zaplatí AB CERBERUS, spol. s r. o.?
Peniaze od štátu: AB CERBERUS, spol. s r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy AB CERBERUS, spol. s r. o.
Dátum vzniku AB CERBERUS, spol. s r. o. je 4. 5. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/72781/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 8 116 € · majetok 4 296 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
AB CERBERUS, spol. s r. o. v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
AB CERBERUS, spol. s r. o. je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81). V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 593 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AB CERBERUS, spol. s r. o. 275. z 299.
- AB CERBERUS, spol. s r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby AB CERBERUS, spol. s r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | AB CERBERUS, spol. s r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | 34 990 € |
| 2015 | — | 35 825 € |
| 2014 | 6 186 € | — |
| 2013 | 1 665 € | — |
| 2012 | 8 116 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Aldero s. r. o.Žilina · tržby 14 662 € (2025)
- CEDERS s.r.o.Veľký Šariš · tržby 14 648 € (2025)
- Lead s.r.o.Levice · tržby 14 573 € (2025)
- RISOS, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 14 550 € (2025)
- KOSENIE.COM, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 14 545 € (2025)
- PREMANO s.r.o.Košice - mestská časť Dargovských hrdinov · tržby 14 542 € (2025)
- Atarana s. r. o.Sliač · tržby 14 500 € (2025)
- MALITO s. r. o.Ruskov · tržby 14 466 € (2025)
- JM Garden s. r. o.Banská Bystrica · tržby 14 443 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AB CERBERUS, spol. s r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo AB CERBERUS, spol. s r. o.: Bratislava - Nové Mesto
AB CERBERUS, spol. s r. o. sídli na adrese Jazdecká 16, 831 03 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 590 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
AB CERBERUS, spol. s r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
AB CERBERUS, spol. s r. o. v likvidácii (IČO 46162445) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 4. 5. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 8. 2016, po 5 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 6 186 € a výsledok hospodárenia +3 011 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 81210 |
| Vznik | 4. 5. 2011 |
| Zánik | 13. 8. 2016 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy AB CERBERUS, spol. s r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu AB CERBERUS, spol. s r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu AB CERBERUS, spol. s r. o.
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov90firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Najbližší tender zadarmo
Upratovacie službyÚrad pre verejné obstarávanielehota 19. 10. 2026 · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny741 zmlúv za 3 roky · 20 108 881 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 557 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Bratislava III
Edelweiss Service Slovakia s. r. o.SLOVCLEAN a.s.Affittuario s.r.o.CAMPERRI s. r. o.LEPI, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.