VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KRYPTOSTAR, s.r.o.

Bratislava - Rača · Reštauračné činnosti

40 000 €tržby 2019 ▲ 527 %

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 19. 3. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

40 000 €tržby 2019 ▲ 527 %
  1. 12 : tržby 21 263 €, výsledok hospodárenia -8 554 €
  2. 13 : tržby 26 518 €, výsledok hospodárenia -4 222 €
  3. 14 : tržby 22 449 €, výsledok hospodárenia 3 301 €
  4. 15 : tržby 16 130 €, výsledok hospodárenia -5 015 €
  5. 16 : tržby 24 043 €, výsledok hospodárenia -15 462 €
  6. 17 : tržby 21 897 €, výsledok hospodárenia -9 642 €
  7. 18 : tržby 6 383 €, výsledok hospodárenia -29 597 €
  8. 19 : tržby 40 000 €, výsledok hospodárenia neuvedený
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KRYPTOSTAR, s.r.o. (IČO 46035206), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 25. 2. 2011 do 19. 3. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci KRYPTOSTAR

osobné náklady v roku 2016 boli 1 126 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci KRYPTOSTAR

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok KRYPTOSTAR

Za rok 2019 má KRYPTOSTAR v závierke tržby 40 000 €, o 526,7 % viac než v roku 2018. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2019: 40 000 €.

Tržby 201940 tis. €▲ +526,7 % medziročne
Majetok (aktíva) 20195 000 €
Vlastné imanie 20195 000 €
Súčet výsledkov za 8 rokov−69 tis. €2012 až 2019

Výkaz ziskov a strát KRYPTOSTAR

Súvaha KRYPTOSTAR

Všetky čísla zo závierok KRYPTOSTAR (8 rokov)
Čísla zo závierok KRYPTOSTAR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201940 000 €—5 000 €5 000 €———
20186 383 €−29 597 €9 355 €−60 607 €69 962 €−28 954 €−463,7 %
201721 897 €−9 642 €12 518 €−31 011 €43 529 €−5 090 €−44,0 %
201624 043 €−15 462 €2 310 €−21 369 €23 679 €−12 434 €−64,3 %
201516 130 €−5 015 €4 940 €−5 907 €10 847 €−3 128 €−31,1 %
201422 449 €3 301 €8 197 €−892 €9 089 €6 562 €+14,7 %
201326 518 €−4 222 €1 400 €−9 141 €10 541 €−3 187 €−15,9 %
201221 263 €−8 554 €4 586 €−4 919 €9 505 €−5 067 €−40,2 %

Riziko: zaplatí KRYPTOSTAR?

Peniaze od štátu: KRYPTOSTAR

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KRYPTOSTAR

Dátum vzniku KRYPTOSTAR je 25. 2. 2011. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/142543/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 21 263 € · majetok 4 586 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 8, posledné tržby 40 000 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

KRYPTOSTAR v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

KRYPTOSTAR je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 59 993 € (5 741 závierok), KRYPTOSTAR má 40 000 €, čo je 67 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 006 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KRYPTOSTAR 321. z 452.

V odvetví v okrese Bratislava III1 006aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 741Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia60 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže−0,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KRYPTOSTAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava III ›

Sídlo KRYPTOSTAR: Bratislava - Rača

KRYPTOSTAR sídli na adrese Karpatské nam. 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969.

Subjektov v obci Bratislava - Rača20 829aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 969aktívnych
V tom istom odvetví1 006okres Bratislava III

Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

KRYPTOSTAR: IČO, sídlo a základné údaje

KRYPTOSTAR, s.r.o. (IČO 46035206) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 25. 2. 2011, zánik je v registri zapísaný ku dňu 19. 3. 2026, po 15 rokoch. Za rok 2019 sú v závierke tržby 40 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Vznik25. 2. 2011
Zánik19. 3. 2026
ObecBratislava - Rača
OkresOkres Bratislava III
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy KRYPTOSTAR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KRYPTOSTAR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KRYPTOSTAR

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy102zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava III

BEVANDA s. r. o.Bratislavský Meštiansky Pivovar s. r. o.DaRya, s.r.o.PINO group s.r.o.Food Project s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk