Štatistiky Kompletné dáta o firme

GAS - PROGRES, s.r.o.

Nitra · Oprava a údržba kovových konštrukcií

105 817 €tržby 2025 ▲ 6 %+13 251 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

105 817 €tržby 2025 ▲ 6 %
+13 251 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 72 239 €, výsledok hospodárenia -1 342 €
  2. 13 : tržby 127 922 €, výsledok hospodárenia 3 304 €
  3. 14 : tržby 80 478 €, výsledok hospodárenia -6 417 €
  4. 15 : tržby 105 601 €, výsledok hospodárenia 2 345 €
  5. 16 : tržby 99 155 €, výsledok hospodárenia 3 214 €
  6. 17 : tržby 133 366 €, výsledok hospodárenia 7 225 €
  7. 18 : tržby 152 977 €, výsledok hospodárenia 11 892 €
  8. 19 : tržby 123 129 €, výsledok hospodárenia 8 169 €
  9. 20 : tržby 106 149 €, výsledok hospodárenia 6 121 €
  10. 21 : tržby 112 523 €, výsledok hospodárenia 7 303 €
  11. 22 : tržby 78 911 €, výsledok hospodárenia 1 626 €
  12. 23 : tržby 87 116 €, výsledok hospodárenia 5 759 €
  13. 24 : tržby 99 735 €, výsledok hospodárenia 7 946 €
  14. 25 : tržby 105 817 €, výsledok hospodárenia 13 251 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GAS - PROGRES, s.r.o. (IČO 45977488) mala v roku 2025 tržby 105 817 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci GAS - PROGRES

GAS - PROGRES má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 496 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.

Konateľ GAS - PROGRES

Podľa Registra právnických osôb koná za GAS - PROGRES 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 10. 2026.

Spoločník GAS - PROGRES

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GAS - PROGRES
Podiely spoločníkov na vkladoch GAS - PROGRES Peter Komár 100,0 %. Spolu 5 000 €. Peter Komár: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Peter Komár100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Peter Komárod 15. 9. 2022 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok GAS - PROGRES

Za rok 2025 má GAS - PROGRES v závierke tržby 105 817 €, o 6,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 251 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 152 977 €.

Tržby 2025106 tis. €▲ +6,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202513 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202590 tis. €
Vlastné imanie 202574 tis. €
Záväzky 202516 tis. €17,3 % majetku
Pridaná hodnota 202529 tis. €
Zisková marža 2025+12,5 %medián odvetvia +5,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov70 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát GAS - PROGRES

Súvaha GAS - PROGRES

Všetky čísla zo závierok GAS - PROGRES (14 rokov)
Čísla zo závierok GAS - PROGRES po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025105 817 €13 251 €89 970 €74 402 €15 568 €28 816 €+12,5 %
202499 735 €7 946 €84 371 €61 151 €23 220 €24 297 €+8,0 %
202387 116 €5 759 €71 716 €53 205 €18 511 €18 663 €+6,6 %
202278 911 €1 626 €59 854 €47 446 €12 408 €14 057 €+2,1 %
2021112 523 €7 303 €68 302 €45 820 €22 482 €28 906 €+6,5 %
2020106 149 €6 121 €67 348 €38 517 €28 831 €35 035 €+5,8 %
2019123 129 €8 169 €71 493 €32 395 €39 098 €29 229 €+6,6 %
2018152 977 €11 892 €60 260 €24 226 €36 034 €42 880 €+7,8 %
2017133 366 €7 225 €51 173 €13 895 €37 278 €30 281 €+5,4 %
201699 155 €3 214 €36 572 €6 670 €29 902 €24 688 €+3,2 %
2015105 601 €2 345 €41 752 €3 456 €38 296 €19 328 €+2,2 %
201480 478 €−6 417 €33 914 €1 111 €32 803 €8 146 €−8,0 %
2013127 922 €3 304 €30 294 €7 528 €22 766 €15 359 €+2,6 %
201272 239 €−1 342 €24 657 €4 224 €20 433 €10 026 €−1,9 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí GAS - PROGRES?

Peniaze od štátu: GAS - PROGRES

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GAS - PROGRES

Dátum vzniku GAS - PROGRES je 11. 1. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/28152/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2023173515
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 72 239 € · majetok 24 657 €
  4. Nový spoločník: Peter KomárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 105 817 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GAS - PROGRES

  • opravy vyhradených technických zariadení plynových
  • montáž, rekonštrukcie a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
  • opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických
  • výroba elektrických rozvodných a ovládacích zariadení
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • návrhy, montáž a údržba solárnych zariadení
  • inštalácia, servis, údržba, oprava alebo vyraďovanie zariadení s obsahom fluórovaných skleníkových plynov
  • kontrola úniku fluórovaných skleníkových plynov zo zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 10. 2026.

GAS - PROGRES v odvetví oprava a inštalácia strojov

GAS - PROGRES je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba kovových konštrukcií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 91 440 € (1 488 závierok), GAS - PROGRES má 105 817 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 270 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GAS - PROGRES 27. z 60.

V odvetví v okrese Nitra270aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 488Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia91 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GAS - PROGRES, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Nitra ›

Sídlo GAS - PROGRES: Nitra

GAS - PROGRES sídli na adrese Kasárenská 2, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 545. Na tej istej adrese je zapísaných 21 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 307aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 545aktívnych
V tom istom odvetví270okres Nitra
Na tej istej adrese21aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

GAS - PROGRES: IČO, sídlo a základné údaje

GAS - PROGRES, s.r.o. (IČO 45977488) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 11. 1. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Peter Komár. Za rok 2025 sú v závierke tržby 105 817 € a výsledok hospodárenia +13 251 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba kovových konštrukcií (SK NACE 3311)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 1. 2011
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) GAS - PROGRES, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 105 817 €, typická firma odvetvia 91 440 € (medián z 1 488 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Appear s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Nitra

MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť