BBU s.r.o.
Bratislava - Rača
104 601 €tržby 2018 ▲ 89 %+26 982 €zisk 2018zaniknutá 13. 4. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 4. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 17 : tržby 55 385 €, výsledok hospodárenia -9 348 €
- 18 : tržby 104 601 €, výsledok hospodárenia 26 982 €
BBU s.r.o. (IČO 45922411), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 19. 11. 2010 do 13. 4. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci BBU
osobné náklady v roku 2018 boli 32 759 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | 32 759 € | — |
| 2017 | — | 3 247 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2018 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci BBU
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok BBU
Za rok 2018 má BBU v závierke tržby 104 601 €, o 88,9 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +26 982 €. Závierky máme za 3 roky (2016 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2018: 104 601 €.
Výkaz ziskov a strát BBU
Najvyššie tržby: rok 2018, 104 601 €. Najnižšie: rok 2017, 55 385 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2018 | 104 601 € |
| 2017 | 55 385 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 17 634 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | 26 982 € |
| 2017 | −9 348 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BBU
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +25,8 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BBU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | +25,8 % | +2,3 % |
| 2017 | −16,9 % | +4,2 % |
| 2016 | — | +3,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BBU
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 129 354 €, vlastné imanie 22 634 € a záväzky 106 720 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 129 354 € | 22 634 € | 106 720 € |
| 2017 | 34 704 € | −4 348 € | 39 052 € |
| 2016 | 6 587 € | 5 000 € | 1 587 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BBU (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 104 601 € | 26 982 € | 129 354 € | 22 634 € | 106 720 € | 67 247 € | +25,8 % |
| 2017 | 55 385 € | −9 348 € | 34 704 € | −4 348 € | 39 052 € | −2 145 € | −16,9 % |
| 2016 | — | — | 6 587 € | 5 000 € | 1 587 € | — | — |
Riziko: zaplatí BBU?
Peniaze od štátu: BBU
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BBU
Dátum vzniku BBU je 19. 11. 2010. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/68727/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 6 587 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 3, posledné tržby 104 601 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
BBU v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny
BBU je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 38 247 € (2 530 závierok), BBU má 104 601 €, čo je 2,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 593 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BBU 89. z 299.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 310 €, polovica do 38 247 €, tri štvrtiny do 110 609 €; 10 % firiem má viac než 372 212 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 822 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 310 € |
| medián | 38 247 € |
| horný kvartil | 110 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 372 212 € |
| BBU | 104 601 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BBU
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BBU s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BBU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2018 | 104 601 € | 38 247 € |
| 2017 | 55 385 € | 36 877 € |
| 2016 | — | 34 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2018.
Čísla v tabuľke
| BBU | 104 601 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 48 620 € |
| medián kraja | 37 151 € |
| medián Slovenska | 38 247 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Exo Bau s. r. o.Humenné · tržby 239 825 € (2025)
- Ecopartner s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 543 € (2022)
- ALLWORKS-SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 238 111 € (2025)
- Technické služby mesta Rimavská SobotaRimavská Sobota · tržby 237 465 € (2013)
- Cargo MT Trans s. r. o.Martin · tržby 237 232 € (2025)
- AGROREAL-VM, s.r.oVeľký Meder · tržby 237 172 € (2024)
- JJP Mont s.r.o.Oravská Lesná · tržby 236 864 € (2025)
- Q - Zet s.r.o.Ráztočno · tržby 236 694 € (2025)
- Frankie & Jagala s. r. o.Levice · tržby 236 546 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BBU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BBU: Bratislava - Rača
BBU sídli na adrese Karpatské námestie 10/A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 022 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 396. Na tej istej adrese je zapísaných 262 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
BBU: IČO, sídlo a základné údaje
BBU s.r.o. (IČO 45922411) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 19. 11. 2010, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 4. 2023, po 12 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 104 601 € a výsledok hospodárenia +26 982 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 81210 |
| Vznik | 19. 11. 2010 |
| Zánik | 13. 4. 2023 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BBU
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BBU
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BBU
- Tendre16súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 919 tis. €
- Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
- Končiace zmluvy86zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 142 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny741 zmlúv za 3 roky · 20 108 881 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.208 zmlúv za 3 roky · 670 885 € · naposledy 23. 9. 2026Mesto Prešov48 zmlúv za 3 roky · 9 858 821 € · naposledy 22. 7. 2026 Všetkých 557 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.21) v okrese Bratislava III
Edelweiss Service Slovakia s. r. o.SLOVCLEAN a.s.Affittuario s.r.o.CAMPERRI s. r. o.LEPI, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.