VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

KO - RED, s. r. o.

Liptovský Mikuláš · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

1 000 €tržby 2025 ▲ 100 %+267 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 000 €tržby 2025 ▲ 100 %
+267 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 18 100 €, výsledok hospodárenia 14 020 €
  2. 13 : tržby 16 400 €, výsledok hospodárenia 12 087 €
  3. 14 : tržby 15 950 €, výsledok hospodárenia 24 212 €
  4. 15 : tržby 16 100 €, výsledok hospodárenia 12 213 €
  5. 16 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia 1 589 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 727 €
  7. 18 : tržby 33 550 €, výsledok hospodárenia 5 527 €
  8. 19 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 7 084 €
  9. 20 : tržby 18 100 €, výsledok hospodárenia -334 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -142 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -686 €
  12. 23 : tržby 400 €, výsledok hospodárenia 16 €
  13. 24 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia -224 €
  14. 25 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia 267 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KO - RED, s. r. o. (IČO 45698538) mala v roku 2025 tržby 1 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci KO - RED

V roku 2025 mala KO - RED priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.

Konatelia KO - RED

Podľa Registra právnických osôb konajú za KO - RED 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločníci KO - RED

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok KO - RED

Za rok 2025 má KO - RED v závierke tržby 1 000 €, o 100,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +267 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 33 550 €.

Tržby 20251 000 €▲ +100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025267 €zisk
Majetok (aktíva) 202565 tis. €
Vlastné imanie 202564 tis. €
Záväzky 2025940 €1,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025693 €
Zisková marža 2025+26,7 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov65 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát KO - RED

Súvaha KO - RED

Všetky čísla zo závierok KO - RED (14 rokov)
Čísla zo závierok KO - RED po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 000 €267 €65 240 €64 300 €940 €693 €+26,7 %
2024500 €−224 €64 973 €64 033 €940 €200 €−44,8 %
2023400 €16 €64 857 €64 257 €600 €100 €+4,0 %
2022—−686 €64 841 €64 241 €600 €−540 €—
2021—−142 €64 927 €64 927 €———
202018 100 €−334 €65 268 €65 068 €200 €−250 €−1,8 %
201912 000 €7 084 €66 615 €65 403 €1 212 €8 365 €+59,0 %
201833 550 €5 527 €60 773 €60 624 €149 €5 910 €+16,5 %
2017—−10 727 €55 577 €55 097 €480 €−10 175 €—
20162 500 €1 589 €65 823 €65 823 €—2 140 €+63,6 %
201516 100 €12 213 €66 822 €64 234 €2 588 €15 740 €+75,9 %
201415 950 €24 212 €52 855 €52 021 €834 €15 650 €+151,8 %
201316 400 €12 087 €40 479 €39 896 €583 €15 789 €+73,7 %
201218 100 €14 020 €29 758 €27 809 €1 949 €17 650 €+77,5 %

Riziko: zaplatí KO - RED?

Peniaze od štátu: KO - RED

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy KO - RED

Dátum vzniku KO - RED je 18. 1. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/54073/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 18 100 € · majetok 29 758 €
  3. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2023218967 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 000 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KO - RED

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinskej činnosti
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

KO - RED v odvetví veľkoobchod

KO - RED je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), KO - RED má 1 000 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 516 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KO - RED 154. z 163.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš516aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 215Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KO - RED, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo KO - RED: Liptovský Mikuláš

KO - RED sídli na adrese Kollárova 3526/11, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 053 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Liptovský Mikuláš6 053aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 282aktívnych
V tom istom odvetví516okres Liptovský Mikuláš
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

KO - RED: IČO, sídlo a základné údaje

KO - RED, s. r. o. (IČO 45698538) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 18. 1. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutármi sú Olena Redko a Pavlo Kopach. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 000 € a výsledok hospodárenia +267 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Základné imanie5 000 €
Vznik18. 1. 2011
ObecLiptovský Mikuláš
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) KO - RED, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 000 €, typická firma odvetvia 138 922 € (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy KO - RED

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu KO - RED

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu KO - RED

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy69zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 600 €
  • Výhry konkurentov192firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš

Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Liptovský Mikuláš

Liptovské odbytové družstvoLESKO, s. r. o.TEXEL, s. r. o.OROL, spol. s r.o.JSAGRO s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk