BODY SHAPE STUDIO, s. r. o.
Bratislava - Petržalka · Činnosti fitnes centier
0 €tržby 20230 €zisk 2023aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 761 €, výsledok hospodárenia -8 118 €
- 13 : tržby 1 676 €, výsledok hospodárenia -5 775 €
- 14 : tržby 981 €, výsledok hospodárenia -6 160 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 983 €
- 16 : tržby 180 €, výsledok hospodárenia -4 113 €
- 17 : tržby 1 956 €, výsledok hospodárenia -3 768 €
- 18 : tržby 1 140 €, výsledok hospodárenia -3 982 €
- 19 : tržby 2 500 €, výsledok hospodárenia -987 €
- 20 : tržby 2 400 €, výsledok hospodárenia -408 €
- 21 : tržby 1 170 €, výsledok hospodárenia -423 €
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
BODY SHAPE STUDIO, s. r. o. (IČO 45664447), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 3. 8. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci BODY SHAPE STUDIO
osobné náklady v roku 2023 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 421 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
| 2018 | — | 0 € | — |
| 2017 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konatelia BODY SHAPE STUDIO
Podľa Registra právnických osôb konajú za BODY SHAPE STUDIO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Spoločníci BODY SHAPE STUDIO
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Anna Brinkáčová65,0 %
- Mgr. Ferdinand Pethő35,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Anna Brinkáčováod 10. 11. 2022 | 3 250 € | 65,0 % |
| Mgr. Ferdinand Pethőod 3. 8. 2010 | 1 750 € | 35,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BODY SHAPE STUDIO
Za rok 2023 má BODY SHAPE STUDIO v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2012: 2 761 €.
Výkaz ziskov a strát BODY SHAPE STUDIO
Najvyššie tržby: rok 2012, 2 761 €. Najnižšie: rok 2022, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 1 170 € |
| 2020 | 2 400 € |
| 2019 | 2 500 € |
| 2018 | 1 140 € |
| 2017 | 1 956 € |
| 2016 | 180 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 981 € |
| 2013 | 1 676 € |
| 2012 | 2 761 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 11 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −38 057 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | −423 € |
| 2020 | −408 € |
| 2019 | −987 € |
| 2018 | −3 982 € |
| 2017 | −3 768 € |
| 2016 | −4 113 € |
| 2015 | −3 983 € |
| 2014 | −6 160 € |
| 2013 | −5 775 € |
| 2012 | −8 118 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BODY SHAPE STUDIO
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −36,2 %, medián odvetvia +1,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BODY SHAPE STUDIO | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +2,6 % |
| 2023 | — | +1,6 % |
| 2022 | — | +0,4 % |
| 2021 | −36,2 % | +0,3 % |
| 2020 | −17,0 % | 0,0 % |
| 2019 | −39,5 % | +0,6 % |
| 2018 | — | +0,9 % |
| 2017 | — | +1,9 % |
| 2016 | — | +1,7 % |
| 2015 | — | +1,2 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 7 rokov, najviac v roku 2019 (+119,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −100,0 % |
| 2021 | −51,2 % |
| 2020 | −4,0 % |
| 2019 | +119,3 % |
| 2018 | −41,7 % |
| 2017 | +986,7 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | −41,5 % |
| 2013 | −39,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BODY SHAPE STUDIO
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 7 926 €, vlastné imanie 4 660 € a záväzky 3 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 7 926 € | 4 660 € | 3 266 € |
| 2023 | 7 926 € | 5 000 € | 2 926 € |
| 2022 | 7 926 € | 5 000 € | 2 926 € |
| 2021 | 8 141 € | −49 183 € | 57 324 € |
| 2020 | 6 890 € | −48 760 € | 55 650 € |
| 2019 | 6 328 € | −48 352 € | 54 680 € |
| 2018 | 7 640 € | −47 365 € | 55 005 € |
| 2017 | 4 389 € | −43 382 € | 47 771 € |
| 2016 | 7 328 € | −39 614 € | 46 942 € |
| 2015 | 4 453 € | −35 501 € | 39 954 € |
| 2014 | 3 995 € | −31 518 € | 35 513 € |
| 2013 | 7 374 € | −25 358 € | 32 732 € |
| 2012 | 8 567 € | −19 583 € | 28 150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BODY SHAPE STUDIO (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | −340 € | 7 926 € | 4 660 € | 3 266 € | — | — |
| 2023 | 0 € | 0 € | 7 926 € | 5 000 € | 2 926 € | 0 € | — |
| 2022 | 0 € | 0 € | 7 926 € | 5 000 € | 2 926 € | 0 € | — |
| 2021 | 1 170 € | −423 € | 8 141 € | −49 183 € | 57 324 € | −945 € | −36,2 % |
| 2020 | 2 400 € | −408 € | 6 890 € | −48 760 € | 55 650 € | −408 € | −17,0 % |
| 2019 | 2 500 € | −987 € | 6 328 € | −48 352 € | 54 680 € | −828 € | −39,5 % |
| 2018 | 1 140 € | −3 982 € | 7 640 € | −47 365 € | 55 005 € | −3 976 € | −349,3 % |
| 2017 | 1 956 € | −3 768 € | 4 389 € | −43 382 € | 47 771 € | −2 808 € | −192,6 % |
| 2016 | 180 € | −4 113 € | 7 328 € | −39 614 € | 46 942 € | −3 003 € | −2 285,0 % |
| 2015 | — | −3 983 € | 4 453 € | −35 501 € | 39 954 € | −2 843 € | — |
| 2014 | 981 € | −6 160 € | 3 995 € | −31 518 € | 35 513 € | −2 691 € | −627,9 % |
| 2013 | 1 676 € | −5 775 € | 7 374 € | −25 358 € | 32 732 € | −3 013 € | −344,6 % |
| 2012 | 2 761 € | −8 118 € | 8 567 € | −19 583 € | 28 150 € | −1 024 € | −294,0 % |
Riziko: zaplatí BODY SHAPE STUDIO?
Peniaze od štátu: BODY SHAPE STUDIO
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BODY SHAPE STUDIO
Dátum vzniku BODY SHAPE STUDIO je 3. 8. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/66689/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 761 € · majetok 8 567 €
- Nový spoločník: Mgr. Ferdinand PethőSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Anna BrinkáčováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BODY SHAPE STUDIO
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu,
- služby súvisiace so skrášľovaním tela,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- sprostredkovanie poskytovania úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
- faktoring a forfaiting,
- prenájom hnuteľných vecí,
- administratívne služby,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- vedenie účtovníctva,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- čistiace a upratovacie služby,
- reklamné marketingové služby,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
BODY SHAPE STUDIO v odvetví šport, zábava a rekreácia
BODY SHAPE STUDIO je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti fitnes centier. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 899 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Bratislava V | 29 685 € |
|---|---|
| medián kraja | 23 876 € |
| medián Slovenska | 16 392 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo BODY SHAPE STUDIO: Bratislava - Petržalka
BODY SHAPE STUDIO sídli na adrese Ambroseho 13, 851 02 Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 475 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 554. Na tej istej adrese je zapísaných 12 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
BODY SHAPE STUDIO: IČO, sídlo a základné údaje
BODY SHAPE STUDIO, s. r. o. (IČO 45664447) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 3. 8. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutármi sú Anna Brinkáčová a Mgr. Ferdinand Pethő. Za rok 2023 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti fitnes centier (SK NACE 9313) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 3. 8. 2010 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SŠJ AB s. r. o.EB management s. r. o.AHOJ REAL, s. r. o.FP Service, s. r. o.FP LEGAL, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.13) v okrese Bratislava V
PREMIUM FIT, s.r.o.AA SPORTS MANAGEMENT, s.r.o.Sales Power, s. r. o.NETCOMEN, s.r.o.AW GROUP s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.