Pro Atelier, s.r.o.
Liptovský Mikuláš · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
10 050 €tržby 2025 ▲ 61 %+3 685 €zisk 2025aktívna 16 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 3 407 €, výsledok hospodárenia -4 146 €
- 13 : tržby 1 975 €, výsledok hospodárenia -3 615 €
- 14 : tržby 10 253 €, výsledok hospodárenia 4 089 €
- 15 : tržby 29 950 €, výsledok hospodárenia 18 001 €
- 16 : tržby 6 500 €, výsledok hospodárenia 469 €
- 17 : tržby 4 920 €, výsledok hospodárenia -514 €
- 18 : tržby 7 200 €, výsledok hospodárenia 2 501 €
- 19 : tržby 5 250 €, výsledok hospodárenia -496 €
- 20 : tržby 6 340 €, výsledok hospodárenia 99 €
- 21 : tržby 8 600 €, výsledok hospodárenia 454 €
- 22 : tržby 9 163 €, výsledok hospodárenia 443 €
- 23 : tržby 7 510 €, výsledok hospodárenia 551 €
- 24 : tržby 6 260 €, výsledok hospodárenia 2 082 €
- 25 : tržby 10 050 €, výsledok hospodárenia 3 685 €
Pro Atelier, s.r.o. (IČO 45601313) mala v roku 2025 tržby 10 050 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pro Atelier
V roku 2025 mala Pro Atelier priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 1 700 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2021 | — | 1 700 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2021 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Pro Atelier
Podľa Registra právnických osôb koná za Pro Atelier 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník Pro Atelier
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Pro Atelier
Za rok 2025 má Pro Atelier v závierke tržby 10 050 €, o 60,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 685 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 29 950 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 410 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Pro Atelier
Najvyššie tržby: rok 2015, 29 950 €. Najnižšie: rok 2013, 1 975 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 10 050 € |
| 2024 | 6 260 € |
| 2023 | 7 510 € |
| 2022 | 9 163 € |
| 2021 | 8 600 € |
| 2020 | 6 340 € |
| 2019 | 5 250 € |
| 2018 | 7 200 € |
| 2017 | 4 920 € |
| 2016 | 6 500 € |
| 2015 | 29 950 € |
| 2014 | 10 253 € |
| 2013 | 1 975 € |
| 2012 | 3 407 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 4 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 23 603 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 685 € |
| 2024 | 2 082 € |
| 2023 | 551 € |
| 2022 | 443 € |
| 2021 | 454 € |
| 2020 | 99 € |
| 2019 | −496 € |
| 2018 | 2 501 € |
| 2017 | −514 € |
| 2016 | 469 € |
| 2015 | 18 001 € |
| 2014 | 4 089 € |
| 2013 | −3 615 € |
| 2012 | −4 146 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pro Atelier
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +36,7 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pro Atelier | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +36,7 % | +8,8 % |
| 2024 | +33,3 % | +6,0 % |
| 2023 | +7,3 % | +4,1 % |
| 2022 | +4,8 % | +4,6 % |
| 2021 | +5,3 % | +4,4 % |
| 2020 | +1,6 % | +3,4 % |
| 2019 | −9,4 % | +3,2 % |
| 2018 | +34,7 % | +3,6 % |
| 2017 | −10,4 % | +5,1 % |
| 2016 | +7,2 % | +4,6 % |
| 2015 | +60,1 % | +4,2 % |
| 2014 | +39,9 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+419,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +60,5 % |
| 2024 | −16,6 % |
| 2023 | −18,0 % |
| 2022 | +6,5 % |
| 2021 | +35,6 % |
| 2020 | +20,8 % |
| 2019 | −27,1 % |
| 2018 | +46,3 % |
| 2017 | −24,3 % |
| 2016 | −78,3 % |
| 2015 | +192,1 % |
| 2014 | +419,1 % |
| 2013 | −42,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pro Atelier
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 044 €, vlastné imanie 26 839 € a záväzky 3 205 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 044 € | 26 839 € | 3 205 € |
| 2024 | 29 790 € | 23 154 € | 6 636 € |
| 2023 | 31 147 € | 21 072 € | 10 075 € |
| 2022 | 31 602 € | 20 522 € | 11 080 € |
| 2021 | 27 535 € | 20 078 € | 7 457 € |
| 2020 | 21 719 € | 19 625 € | 2 094 € |
| 2019 | 21 636 € | 19 526 € | 2 110 € |
| 2018 | 20 508 € | 20 022 € | 486 € |
| 2017 | 18 258 € | 17 521 € | 737 € |
| 2016 | 18 788 € | 18 035 € | 753 € |
| 2015 | 36 708 € | 17 566 € | 19 142 € |
| 2014 | 15 325 € | −436 € | 15 761 € |
| 2013 | 11 475 € | −4 525 € | 16 000 € |
| 2012 | 15 131 € | −910 € | 16 041 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pro Atelier (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 050 € | 3 685 € | 30 044 € | 26 839 € | 3 205 € | 4 340 € | +36,7 % |
| 2024 | 6 260 € | 2 082 € | 29 790 € | 23 154 € | 6 636 € | 314 € | +33,3 % |
| 2023 | 7 510 € | 551 € | 31 147 € | 21 072 € | 10 075 € | 848 € | +7,3 % |
| 2022 | 9 163 € | 443 € | 31 602 € | 20 522 € | 11 080 € | 1 190 € | +4,8 % |
| 2021 | 8 600 € | 454 € | 27 535 € | 20 078 € | 7 457 € | 2 712 € | +5,3 % |
| 2020 | 6 340 € | 99 € | 21 719 € | 19 625 € | 2 094 € | 1 197 € | +1,6 % |
| 2019 | 5 250 € | −496 € | 21 636 € | 19 526 € | 2 110 € | 11 € | −9,4 % |
| 2018 | 7 200 € | 2 501 € | 20 508 € | 20 022 € | 486 € | 3 332 € | +34,7 % |
| 2017 | 4 920 € | −514 € | 18 258 € | 17 521 € | 737 € | 636 € | −10,4 % |
| 2016 | 6 500 € | 469 € | 18 788 € | 18 035 € | 753 € | 1 324 € | +7,2 % |
| 2015 | 29 950 € | 18 001 € | 36 708 € | 17 566 € | 19 142 € | 26 638 € | +60,1 % |
| 2014 | 10 253 € | 4 089 € | 15 325 € | −436 € | 15 761 € | 8 963 € | +39,9 % |
| 2013 | 1 975 € | −3 615 € | 11 475 € | −4 525 € | 16 000 € | 719 € | −183,0 % |
| 2012 | 3 407 € | −4 146 € | 15 131 € | −910 € | 16 041 € | 315 € | −121,7 % |
Riziko: zaplatí Pro Atelier?
Peniaze od štátu: Pro Atelier
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pro Atelier
Dátum vzniku Pro Atelier je 11. 6. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53068/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 3 407 € · majetok 15 131 €
- Nový spoločník: Ing. Martin VrbackýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 10 050 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pro Atelier
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- výkon činnosti stavebného dozoru
- vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia týchto stavieb
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- finančný lízing
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- prenájom hnuteľných vecí
- administratívne služby
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Pro Atelier v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Pro Atelier je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 462 € (16 660 závierok), Pro Atelier má 10 050 €, čo je 22 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 456 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pro Atelier 156. z 211.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 462 €, tri štvrtiny do 129 595 €; 10 % firiem má viac než 506 611 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 462 € |
| horný kvartil | 129 595 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 611 € |
| Pro Atelier | 10 050 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pro Atelier
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pro Atelier s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pro Atelier | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 10 050 € | 45 462 € |
| 2024 | 6 260 € | 41 454 € |
| 2023 | 7 510 € | 39 297 € |
| 2022 | 9 163 € | 39 140 € |
| 2021 | 8 600 € | 36 517 € |
| 2020 | 6 340 € | 38 849 € |
| 2019 | 5 250 € | 41 634 € |
| 2018 | 7 200 € | 41 053 € |
| 2017 | 4 920 € | 40 920 € |
| 2016 | 6 500 € | 41 407 € |
| 2015 | 29 950 € | 40 006 € |
| 2014 | 10 253 € | — |
| 2013 | 1 975 € | — |
| 2012 | 3 407 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Pro Atelier | 10 050 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 29 674 € |
| medián kraja | 45 702 € |
| medián Slovenska | 45 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IVV, s.r.o.Komárno · tržby 22 304 € (2025)
- House factory, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 290 € (2025)
- Fair Trade Place, s. r. o.Senec · tržby 22 290 € (2025)
- S2 Reality s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 22 290 € (2025)
- MAIA Group, s. r. o.Lehnice · tržby 22 290 € (2025)
- Creo Art 2 s. r. o.Piešťany · tržby 22 273 € (2025)
- ABSOLUT TEAM, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 22 260 € (2013)
- TOMÁNKOVABratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 22 242 € (2023)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov - E.M. Šoltésovej 1574Zvolen · tržby 22 235 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pro Atelier, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sídlo Pro Atelier: Liptovský Mikuláš
Pro Atelier sídli na adrese Nábrežie J. Kráľa 4359, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 099 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
Pro Atelier: IČO, sídlo a základné údaje
Pro Atelier, s.r.o. (IČO 45601313) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 11. 6. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Ing. Martin Vrbacký. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 050 € a výsledok hospodárenia +3 685 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 11. 6. 2010 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Vyrubená daň z príjmov | 410 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Pro Atelier, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 050 €, typická firma odvetvia 45 462 € (medián z 16 660 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy Pro Atelier
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pro Atelier
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pro Atelier
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 323 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava193 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Liptovský Mikuláš
TMR Real Estate, s.r.o.TATRA SPC5, s. r. o.DAMIAN JASNA PROPERTY s. r. o.CYRO, s.r.o.RK SPIRIT, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.