VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ATRIPRINT s. r. o.

Modra · Iná tlač

12 084 €tržby 2025 ▼ 22 %−185 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 084 €tržby 2025 ▼ 22 %
−185 €strata 2025
  1. 12 : tržby 38 844 €, výsledok hospodárenia 5 358 €
  2. 13 : tržby 23 238 €, výsledok hospodárenia 838 €
  3. 14 : tržby 20 024 €, výsledok hospodárenia -3 189 €
  4. 15 : tržby 18 284 €, výsledok hospodárenia -2 966 €
  5. 16 : tržby 13 970 €, výsledok hospodárenia -5 778 €
  6. 17 : tržby 15 440 €, výsledok hospodárenia -2 656 €
  7. 18 : tržby 15 263 €, výsledok hospodárenia -1 186 €
  8. 19 : tržby 22 562 €, výsledok hospodárenia 7 692 €
  9. 20 : tržby 6 157 €, výsledok hospodárenia -3 144 €
  10. 21 : tržby 6 298 €, výsledok hospodárenia -3 910 €
  11. 22 : tržby 16 888 €, výsledok hospodárenia 1 915 €
  12. 23 : tržby 15 222 €, výsledok hospodárenia 610 €
  13. 24 : tržby 15 460 €, výsledok hospodárenia -1 165 €
  14. 25 : tržby 12 084 €, výsledok hospodárenia -185 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ATRIPRINT s. r. o. (IČO 45383405) mala v roku 2025 tržby 12 084 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ATRIPRINT

Podľa Registra právnických osôb koná za ATRIPRINT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník ATRIPRINT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ATRIPRINT
Podiely spoločníkov na vkladoch ATRIPRINT Michal Kleberc 100,0 %. Spolu 6 640 €. Michal Kleberc: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Michal Kleberc100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Michal Klebercod 11. 2. 2010 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ATRIPRINT

Za rok 2025 má ATRIPRINT v závierke tržby 12 084 €, o 21,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −185 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 38 844 €.

Tržby 202512 tis. €▼ −21,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−185 €strata
Majetok (aktíva) 20251 049 €
Vlastné imanie 2025−5 072 €
Záväzky 20256 121 €583,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025473 €
Zisková marža 2025−1,5 %medián odvetvia +5,8 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−7 766 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát ATRIPRINT

Súvaha ATRIPRINT

Všetky čísla zo závierok ATRIPRINT (14 rokov)
Čísla zo závierok ATRIPRINT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202512 084 €−185 €1 049 €−5 072 €6 121 €473 €−1,5 %
202415 460 €−1 165 €3 864 €−4 887 €8 751 €−530 €−7,5 %
202315 222 €610 €5 786 €−3 722 €9 508 €951 €+4,0 %
202216 888 €1 915 €2 105 €−4 332 €6 437 €2 208 €+11,3 %
20216 298 €−3 910 €3 564 €−6 247 €9 811 €−3 621 €−62,1 %
20206 157 €−3 144 €6 787 €−2 337 €9 124 €−2 860 €−51,1 %
201922 562 €7 692 €9 303 €807 €8 496 €6 260 €+34,1 %
201815 263 €−1 186 €1 689 €−6 884 €8 573 €−428 €−7,8 %
201715 440 €−2 656 €2 864 €−5 698 €8 562 €−951 €−17,2 %
201613 970 €−5 778 €4 370 €−3 042 €7 412 €−2 843 €−41,4 %
201518 284 €−2 966 €6 750 €2 736 €4 014 €645 €−16,2 %
201420 024 €−3 189 €10 429 €5 702 €4 727 €559 €−15,9 %
201323 238 €838 €11 182 €8 891 €2 291 €3 630 €+3,6 %
201238 844 €5 358 €15 118 €12 953 €2 165 €7 521 €+13,8 %

Riziko: zaplatí ATRIPRINT?

Peniaze od štátu: ATRIPRINT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ATRIPRINT

Dátum vzniku ATRIPRINT je 11. 2. 2010, teda pred 16 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63045/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022966495
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 38 844 € · majetok 15 118 €
  4. Nový spoločník: Michal KlebercSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 12 084 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ATRIPRINT

  • polygrafický výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,
  • počítačové služby,
  • administratívne služby,
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
  • reklamné a marketingové služby,
  • fotografické služby,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

ATRIPRINT v odvetví tlač a reprodukcia záznamov

ATRIPRINT je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť iná tlač. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 785 € (882 závierok), ATRIPRINT má 12 084 €, čo je 24 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 61 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ATRIPRINT 18. z 20.

V odvetví v okrese Pezinok61aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou882Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ATRIPRINT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Pezinok ›

Sídlo ATRIPRINT: Modra

ATRIPRINT sídli na adrese Štefánikova 830/50, 900 01 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 775 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Modra1 775aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 399aktívnych
V tom istom odvetví61okres Pezinok
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

ATRIPRINT: IČO, sídlo a základné údaje

ATRIPRINT s. r. o. (IČO 45383405) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 11. 2. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Michal Kleberc. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 084 € a výsledok hospodárenia −185 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieIná tlač (SK NACE 1812)
Základné imanie6 640 €
Vznik11. 2. 2010
ObecModra
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18) ATRIPRINT s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 084 €, typická firma odvetvia 50 785 € (medián z 882 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Tlač a reprodukcia záznamov: tržby a mzdy ›Tlač a reprodukcia záznamov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy ATRIPRINT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ATRIPRINT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ATRIPRINT

  • Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,8 mil. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
  • Výhry konkurentov58firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 677 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Modra

Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.12) v okrese Pezinok

DACOM FINANCE s. r. o.CENTRUM SERVIS s.r.o.impresspic s.r.o.Ekrabice, s.r.o.Goldfish Interiors s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk