RIOPIME s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Nákladná cestná doprava
16 858 €tržby 2019 ▼ 93 %−41 633 €strata 2019Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 900 €, výsledok hospodárenia -23 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -390 €
- 14 : tržby 31 799 €, výsledok hospodárenia 1 334 €
- 15 : tržby 99 383 €, výsledok hospodárenia 3 336 €
- 16 : tržby 140 620 €, výsledok hospodárenia -137 €
- 17 : tržby 242 765 €, výsledok hospodárenia 1 313 €
- 18 : tržby 248 489 €, výsledok hospodárenia 31 €
- 19 : tržby 16 858 €, výsledok hospodárenia -41 633 €
RIOPIME s.r.o. (IČO 45371598), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 5. 3. 2010 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RIOPIME
osobné náklady v roku 2018 boli 42 291 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | 42 291 € | — |
| 2017 | — | 33 534 € | — |
| 2016 | — | 21 177 € | — |
| 2015 | — | 7 755 € | 6 049 € |
| 2014 | — | 2 186 € | 1 610 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2018 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.
Konateľ RIOPIME
Podľa Registra právnických osôb koná za RIOPIME 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník RIOPIME
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- TRIGA TRADE s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| TRIGA TRADE s.r.o.od 20. 1. 2021 | 25 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RIOPIME
Za rok 2019 má RIOPIME v závierke tržby 16 858 €, o 93,2 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −41 633 €. Závierky máme za 8 rokov (2012 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2018: 248 489 €.
Výkaz ziskov a strát RIOPIME
Najvyššie tržby: rok 2018, 248 489 €. Najnižšie: rok 2012, 1 900 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 16 858 € |
| 2018 | 248 489 € |
| 2017 | 242 765 € |
| 2016 | 140 620 € |
| 2015 | 99 383 € |
| 2014 | 31 799 € |
| 2013 | — |
| 2012 | 1 900 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −36 169 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | −41 633 € |
| 2018 | 31 € |
| 2017 | 1 313 € |
| 2016 | −137 € |
| 2015 | 3 336 € |
| 2014 | 1 334 € |
| 2013 | −390 € |
| 2012 | −23 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RIOPIME
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +0,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RIOPIME | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | — | +0,7 % |
| 2018 | 0,0 % | +0,8 % |
| 2017 | +0,5 % | +1,7 % |
| 2016 | −0,1 % | +1,9 % |
| 2015 | +3,4 % | +2,3 % |
| 2014 | +4,2 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | −1,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 5 rokov, najviac v roku 2015 (+212,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2019 | −93,2 % |
| 2018 | +2,4 % |
| 2017 | +72,6 % |
| 2016 | +41,5 % |
| 2015 | +212,5 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RIOPIME
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 34 950 €, vlastné imanie −11 182 € a záväzky 46 132 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 34 950 € | −11 182 € | 46 132 € |
| 2018 | 123 632 € | 46 760 € | 76 872 € |
| 2017 | 134 777 € | 46 729 € | 88 048 € |
| 2016 | 101 627 € | 45 417 € | 56 210 € |
| 2015 | 48 121 € | 19 245 € | 28 876 € |
| 2014 | 47 610 € | 9 909 € | 37 701 € |
| 2013 | 4 629 € | 4 574 € | 55 € |
| 2012 | 5 019 € | 4 964 € | 55 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RIOPIME (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 16 858 € | −41 633 € | 34 950 € | −11 182 € | 46 132 € | 655 € | −247,0 % |
| 2018 | 248 489 € | 31 € | 123 632 € | 46 760 € | 76 872 € | 75 010 € | 0,0 % |
| 2017 | 242 765 € | 1 313 € | 134 777 € | 46 729 € | 88 048 € | 61 715 € | +0,5 % |
| 2016 | 140 620 € | −137 € | 101 627 € | 45 417 € | 56 210 € | 35 360 € | −0,1 % |
| 2015 | 99 383 € | 3 336 € | 48 121 € | 19 245 € | 28 876 € | 16 016 € | +3,4 % |
| 2014 | 31 799 € | 1 334 € | 47 610 € | 9 909 € | 37 701 € | 4 888 € | +4,2 % |
| 2013 | — | −390 € | 4 629 € | 4 574 € | 55 € | −389 € | — |
| 2012 | 1 900 € | −23 € | 5 019 € | 4 964 € | 55 € | 179 € | −1,2 % |
Riziko: zaplatí RIOPIME?
Peniaze od štátu: RIOPIME
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RIOPIME
Dátum vzniku RIOPIME je 5. 3. 2010, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné mená: IMMOBILIEN, s.r.o., EMPIRIO, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/150253/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 900 € · majetok 5 019 €
- Zmena obchodného menaPredtým IMMOBILIEN, s.r.o., odvtedy EMPIRIO, s.r.o.
- Nový štatutár: Antonín Tomáš KolárKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým EMPIRIO, s.r.o., odvtedy RIOPIME s.r.o.
- Nový spoločník: TRIGA TRADE s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RIOPIME
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- reklamné a marketingové služby
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- sprostredkovanie zamestnania za úhradu
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
- prieskum trhu a verejnej mienky
- montáž, oprava a údržba počítačových, dátových a komunikačných sietí
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu
- Prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
RIOPIME v odvetví pozemná doprava
RIOPIME je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 101 305 € (6 220 závierok), RIOPIME má 16 858 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RIOPIME 401. z 494.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 950 €, polovica do 101 305 €, tri štvrtiny do 418 697 €; 10 % firiem má viac než 1 472 463 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 498 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 950 € |
| medián | 101 305 € |
| horný kvartil | 418 697 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 472 463 € |
| RIOPIME | 16 858 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RIOPIME
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RIOPIME s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RIOPIME | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 16 858 € | 101 305 € |
| 2018 | 248 489 € | 105 114 € |
| 2017 | 242 765 € | 106 108 € |
| 2016 | 140 620 € | 111 906 € |
| 2015 | 99 383 € | 113 061 € |
| 2014 | 31 799 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 1 900 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| RIOPIME | 16 858 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 70 412 € |
| medián kraja | 88 502 € |
| medián Slovenska | 101 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PJ Bard, s.r.o.Bardejov · tržby 39 017 € (2025)
- NIMA Freight s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 38 994 € (2025)
- Status Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 38 955 € (2025)
- Pareza Group s.r.o.Komjatice · tržby 38 941 € (2025)
- Trans Sped trading s. r. o.Krásnohorské Podhradie · tržby 38 921 € (2025)
- FERY TRANSPORTE s.r.o.Prešov · tržby 38 908 € (2022)
- Vento Rosso, s.r.o.Žilina · tržby 38 890 € (2025)
- MASÁR TRANSPORT s. r. o.Čierny Brod · tržby 38 885 € (2025)
- ELOTRANS, s.r.o.Hranovnica · tržby 38 882 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RIOPIME, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RIOPIME: Bratislava - Ružinov
RIOPIME sídli na adrese Sedmokráskova 6/1845, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
RIOPIME: IČO, sídlo a základné údaje
RIOPIME s.r.o. (IČO 45371598) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 5. 3. 2010, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Antonín Tomáš Kolár. Za rok 2019 sú v závierke tržby 16 858 € a výsledok hospodárenia −41 633 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 25 000 € |
| Vznik | 5. 3. 2010 |
| Skoršie názvy | IMMOBILIEN, s.r.o. EMPIRIO, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) RIOPIME s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 16 858 €, typická firma odvetvia 101 305 € (medián z 6 220 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy RIOPIME
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RIOPIME
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RIOPIME
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 278 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov181firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 991 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Tubing SK s.r.o.Euro VKM, s.r.o.ATK Stores, s.r.o.Iňastav, s.r.o.KOD STAV, s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Bratislava II
C.S. CARGO Slovakia a.s.Gartner Slovakia s.r.o.FHB Group, s. r. o.SLOVNAFT TRANS a.s.F.LLI CANIL INTERNATIONAL TRANSPORT s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.