Pecorella s.r.o.
Skalica · Služby pohostinstiev
261 584 €tržby 2024 ▲ 35 %+15 367 €zisk 2024aktívna 16 rokov3 až 4 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 63 201 €, výsledok hospodárenia 2 097 €
- 13 : tržby 36 231 €, výsledok hospodárenia -8 302 €
- 14 : tržby 39 213 €, výsledok hospodárenia -11 988 €
- 15 : tržby 41 972 €, výsledok hospodárenia 1 492 €
- 16 : tržby 45 902 €, výsledok hospodárenia 1 645 €
- 17 : tržby 84 423 €, výsledok hospodárenia 10 905 €
- 18 : tržby 93 658 €, výsledok hospodárenia -38 880 €
- 19 : tržby 110 809 €, výsledok hospodárenia -72 750 €
- 20 : tržby 47 718 €, výsledok hospodárenia -68 358 €
- 21 : tržby 100 243 €, výsledok hospodárenia -52 295 €
- 22 : tržby 152 103 €, výsledok hospodárenia -31 296 €
- 23 : tržby 193 324 €, výsledok hospodárenia -1 691 €
- 24 : tržby 261 584 €, výsledok hospodárenia 15 367 €
Pecorella s.r.o. (IČO 45295581) mala v roku 2024 tržby 261 584 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pecorella
Pecorella má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 62 603 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 62 603 € | — |
| 2023 | — | 38 982 € | — |
| 2022 | — | 19 549 € | — |
| 2021 | — | 41 176 € | — |
| 2020 | — | 49 701 € | — |
| 2019 | — | 53 203 € | — |
| 2018 | — | 44 888 € | — |
| 2017 | — | 35 898 € | — |
| 2016 | — | 19 850 € | — |
| 2015 | — | 14 017 € | — |
| 2014 | — | 15 441 € | — |
| 2013 | — | 12 638 € | 9 398 € |
| 2012 | — | 10 936 € | 9 256 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konateľ Pecorella
Podľa Registra právnických osôb koná za Pecorella 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník Pecorella
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Juraj Ovečka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Juraj Ovečkaod 12. 7. 2022 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Pecorella
Za rok 2024 má Pecorella v závierke tržby 261 584 €, o 35,3 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +15 367 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 261 584 €.
Výkaz ziskov a strát Pecorella
Najvyššie tržby: rok 2024, 261 584 €. Najnižšie: rok 2013, 36 231 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 261 584 € |
| 2023 | 193 324 € |
| 2022 | 152 103 € |
| 2021 | 100 243 € |
| 2020 | 47 718 € |
| 2019 | 110 809 € |
| 2018 | 93 658 € |
| 2017 | 84 423 € |
| 2016 | 45 902 € |
| 2015 | 41 972 € |
| 2014 | 39 213 € |
| 2013 | 36 231 € |
| 2012 | 63 201 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 8 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −254 054 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 15 367 € |
| 2023 | −1 691 € |
| 2022 | −31 296 € |
| 2021 | −52 295 € |
| 2020 | −68 358 € |
| 2019 | −72 750 € |
| 2018 | −38 880 € |
| 2017 | 10 905 € |
| 2016 | 1 645 € |
| 2015 | 1 492 € |
| 2014 | −11 988 € |
| 2013 | −8 302 € |
| 2012 | 2 097 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pecorella
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,9 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pecorella | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +5,9 % | +2,0 % |
| 2023 | −0,9 % | +1,0 % |
| 2022 | −20,6 % | −0,1 % |
| 2021 | −52,2 % | −2,5 % |
| 2020 | — | −4,3 % |
| 2019 | −65,7 % | 0,0 % |
| 2018 | −41,5 % | 0,0 % |
| 2017 | +12,9 % | +0,3 % |
| 2016 | +3,6 % | +0,1 % |
| 2015 | +3,6 % | −0,1 % |
| 2014 | −30,6 % | — |
| 2013 | −22,9 % | — |
| 2012 | +3,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 12 rokov, najviac v roku 2021 (+110,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | +35,3 % |
| 2023 | +27,1 % |
| 2022 | +51,7 % |
| 2021 | +110,1 % |
| 2020 | −56,9 % |
| 2019 | +18,3 % |
| 2018 | +10,9 % |
| 2017 | +83,9 % |
| 2016 | +9,4 % |
| 2015 | +7,0 % |
| 2014 | +8,2 % |
| 2013 | −42,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pecorella
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 107 804 €, vlastné imanie 9 311 € a záväzky 98 493 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 107 804 € | 9 311 € | 98 493 € |
| 2023 | 78 447 € | −6 056 € | 84 503 € |
| 2022 | 65 918 € | −4 365 € | 70 283 € |
| 2021 | 68 289 € | −14 977 € | 83 266 € |
| 2020 | 76 647 € | −18 658 € | 95 305 € |
| 2019 | 64 128 € | −107 366 € | 171 494 € |
| 2018 | 64 404 € | −34 616 € | 99 020 € |
| 2017 | 40 296 € | 4 264 € | 36 032 € |
| 2016 | 29 609 € | −6 641 € | 36 250 € |
| 2015 | 21 760 € | −8 286 € | 30 046 € |
| 2014 | 11 002 € | −9 778 € | 20 780 € |
| 2013 | 4 573 € | 2 016 € | 2 557 € |
| 2012 | 9 036 € | 6 432 € | 2 604 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pecorella (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 261 584 € | 15 367 € | 107 804 € | 9 311 € | 98 493 € | 70 052 € | +5,9 % |
| 2023 | 193 324 € | −1 691 € | 78 447 € | −6 056 € | 84 503 € | 48 713 € | −0,9 % |
| 2022 | 152 103 € | −31 296 € | 65 918 € | −4 365 € | 70 283 € | −4 379 € | −20,6 % |
| 2021 | 100 243 € | −52 295 € | 68 289 € | −14 977 € | 83 266 € | −7 387 € | −52,2 % |
| 2020 | 47 718 € | −68 358 € | 76 647 € | −18 658 € | 95 305 € | −38 987 € | −143,3 % |
| 2019 | 110 809 € | −72 750 € | 64 128 € | −107 366 € | 171 494 € | −14 443 € | −65,7 % |
| 2018 | 93 658 € | −38 880 € | 64 404 € | −34 616 € | 99 020 € | 10 436 € | −41,5 % |
| 2017 | 84 423 € | 10 905 € | 40 296 € | 4 264 € | 36 032 € | 55 012 € | +12,9 % |
| 2016 | 45 902 € | 1 645 € | 29 609 € | −6 641 € | 36 250 € | 21 292 € | +3,6 % |
| 2015 | 41 972 € | 1 492 € | 21 760 € | −8 286 € | 30 046 € | 16 249 € | +3,6 % |
| 2014 | 39 213 € | −11 988 € | 11 002 € | −9 778 € | 20 780 € | 5 540 € | −30,6 % |
| 2013 | 36 231 € | −8 302 € | 4 573 € | 2 016 € | 2 557 € | 6 960 € | −22,9 % |
| 2012 | 63 201 € | 2 097 € | 9 036 € | 6 432 € | 2 604 € | 14 858 € | +3,3 % |
Riziko: zaplatí Pecorella?
Pecorella a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Pecorella z roku 2023.
História firmy Pecorella
Dátum vzniku Pecorella je 28. 11. 2009, teda pred 16 rokmi. Skoršie obchodné meno: Jurovatý H a J, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24695/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 63 201 € · majetok 9 036 €
- Nový štatutár: Ing. Juraj OvečkaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Jurovatý H a J, s.r.o., odvtedy Pecorella s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022925410
- Nový spoločník: Ing. Juraj OvečkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Skalica. Firma vznikla 28. 11. 2009.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 261 584 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pecorella
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- čistiace a upratovacie služby
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- administratívne služby
- pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Pecorella v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Pecorella je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 78 424 € (6 856 závierok), Pecorella má 261 584 €, čo je 3,3-násobok mediánu. V okrese Skalica je v tomto odvetví 181 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pecorella 7. z 47.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 914 €, polovica do 78 424 €, tri štvrtiny do 253 648 €; 10 % firiem má viac než 640 153 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 400 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 914 € |
| medián | 78 424 € |
| horný kvartil | 253 648 € |
| 10 % firiem má viac než | 640 153 € |
| Pecorella | 261 584 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pecorella
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pecorella s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pecorella | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 261 584 € | 78 424 € |
| 2023 | 193 324 € | 71 990 € |
| 2022 | 152 103 € | 59 132 € |
| 2021 | 100 243 € | 44 924 € |
| 2020 | 47 718 € | 47 466 € |
| 2019 | 110 809 € | 59 884 € |
| 2018 | 93 658 € | 57 619 € |
| 2017 | 84 423 € | 54 567 € |
| 2016 | 45 902 € | 52 133 € |
| 2015 | 41 972 € | 50 818 € |
| 2014 | 39 213 € | — |
| 2013 | 36 231 € | — |
| 2012 | 63 201 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Pecorella | 261 584 € |
|---|---|
| medián okresu Skalica | 67 341 € |
| medián kraja | 77 782 € |
| medián Slovenska | 78 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Liptov stavoinvest s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 638 304 € (2025)
- DRÁČIK s.r.o.Prievidza · tržby 636 980 € (2025)
- Pizza Me s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 636 756 € (2025)
- SLOVRESTAV, spol. s r.o.Nitra · tržby 636 634 € (2025)
- Pomodorino s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 635 998 € (2025)
- RANČÍK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 635 392 € (2025)
- GS group company s.r.oBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 634 316 € (2025)
- KAFEHAUS s.r.o.Banská Bystrica · tržby 633 853 € (2025)
- G&F Rail services s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 632 891 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pecorella, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pecorella: Skalica
Pecorella sídli na adrese Dr. Clementisa 1150/50, 909 01 Skalica, okres Skalica. V obci Skalica je 2 325 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 217. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Skalica: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›
Pecorella: IČO, sídlo a základné údaje
Pecorella s.r.o. (IČO 45295581) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, okres Skalica. Dátum vzniku je 28. 11. 2009, na trhu je 16 rokov a štatutárom je Ing. Juraj Ovečka. Za rok 2024 sú v závierke tržby 261 584 € a výsledok hospodárenia +15 367 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pohostinstiev (SK NACE 5630) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 28. 11. 2009 |
| Skoršie názvy | Jurovatý H a J, s.r.o. |
| Obec | Skalica |
| Okres | Okres Skalica |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Pecorella s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 261 584 €, typická firma odvetvia 78 424 €, čo je 3,3-násobok mediánu (medián z 6 856 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Skalica ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Skalica ›
Sieť prepojení firmy Pecorella
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pecorella
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pecorella
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Skalicatypický nepokrytý dopyt 591 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 461 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Skalica
Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.PROTHERM PRODUCTION s.r.o.VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.GRAFOBAL, akciová spoločnosťVaillant Group Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Skalica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Skalica
JarElis, s.r.o.ANTICA TOSCANA, s.r.o.Naelle s.r.o.MANTA GROUP s.r.o.ŠOPA-wood s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.