Serdal Adak
Aktívny · Krupina · podniká od 2009 · 16 rokov
Čo robí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2009Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 17:26
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Serdal Adak: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Serdal Adak (IČO 45290466), sídlo Krupina, je v registri zapísaný od 10. 11. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Financie a závierky Serdal Adak
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Serdal Adak?
Peniaze od štátu: Serdal Adak
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Serdal Adak
Dátum vzniku Serdal Adak je 10. 11. 2009, teda pred 16 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 620-30347
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Serdal Adak
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Serdal Adak v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Serdal Adak je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Krupina je v tomto odvetví 67 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Krupina
Serdal Adak má miesto podnikania v obci Krupina, okres Krupina. V obci Krupina je 1 211 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 087.
Krupina: obyvatelia a dáta ›Okres Krupina ›Adresár firiem v okrese Krupina ›
Serdal Adak: IČO, sídlo a základné údaje
Serdal Adak (IČO 45290466) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Krupina, okres Krupina. Začiatok podnikania je 10. 11. 2009, podniká 16 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Vznik | 10. 11. 2009 |
| Obec | Krupina |
| Okres | Okres Krupina |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Serdal Adak
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Serdal Adak
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Serdal Adak
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
- Granty a dotácie35výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy105zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov84firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 33 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Krupinatypický nepokrytý dopyt 585 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava999 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.249 zmlúv za 3 roky · 404 471 € · naposledy 9. 10. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 332 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Krupina
COOP Jednota Krupina, spotrebné družstvoLOGISTICKÉ CENTRUM STRED, a.s.LIND MOBLER SLOVAKIA, s.r.o.Wittur s. r. o.WAY INDUSTRIES, a.s.Všetky firmy v obci Krupina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Krupina
LARO Plus s.r.o.Espresso Krištáľ s. r. o.Profile 1 s. r. o.Impresso s.r.o.DOMY BYTY POZEMKY s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.