VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

STELIM, s. r. o.

Ruská Nová Ves · Reštauračné činnosti

191 229 €tržby 2025 ▲ 7 %+16 695 €zisk 2025

aktívna 17 rokov5 až 9 zamestnancov

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

191 229 €tržby 2025 ▲ 7 %
+16 695 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 60 456 €, výsledok hospodárenia -24 556 €
  2. 13 : tržby 64 498 €, výsledok hospodárenia -27 497 €
  3. 14 : tržby 71 668 €, výsledok hospodárenia -31 578 €
  4. 15 : tržby 89 115 €, výsledok hospodárenia -31 356 €
  5. 16 : tržby 77 052 €, výsledok hospodárenia -12 825 €
  6. 17 : tržby 113 812 €, výsledok hospodárenia 1 891 €
  7. 18 : tržby 142 558 €, výsledok hospodárenia 10 543 €
  8. 19 : tržby 146 981 €, výsledok hospodárenia 10 975 €
  9. 20 : tržby 91 838 €, výsledok hospodárenia -4 037 €
  10. 21 : tržby 73 189 €, výsledok hospodárenia -16 559 €
  11. 22 : tržby 107 786 €, výsledok hospodárenia -16 518 €
  12. 23 : tržby 148 281 €, výsledok hospodárenia 2 475 €
  13. 24 : tržby 178 529 €, výsledok hospodárenia 13 512 €
  14. 25 : tržby 191 229 €, výsledok hospodárenia 16 695 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STELIM, s. r. o. (IČO 44906528) mala v roku 2025 tržby 191 229 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci STELIM

STELIM má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 55 219 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia STELIM

Podľa Registra právnických osôb konajú za STELIM 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci STELIM

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch STELIM
Podiely spoločníkov na vkladoch STELIM Marta Ličáková 50,0 %, Štefan Ličák 50,0 %. Spolu 6 640 €. Marta Ličáková: 3 320 €, 50,0 %Štefan Ličák: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Marta Ličáková50,0 %
  • Štefan Ličák50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marta Ličákováod 5. 9. 2009 3 320 €50,0 %
Štefan Ličákod 11. 11. 2022 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok STELIM

Za rok 2025 má STELIM v závierke tržby 191 229 €, o 7,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 695 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 191 229 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025191 tis. €▲ +7,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202517 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202581 tis. €
Vlastné imanie 202543 tis. €
Záväzky 202539 tis. €47,5 % majetku
Pridaná hodnota 202589 tis. €
Zisková marža 2025+8,7 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−109 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát STELIM

Súvaha STELIM

Všetky čísla zo závierok STELIM (14 rokov)
Čísla zo závierok STELIM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025191 229 €16 695 €81 463 €42 775 €38 688 €88 810 €+8,7 %
2024178 529 €13 512 €73 131 €26 080 €47 051 €83 608 €+7,6 %
2023148 281 €2 475 €56 519 €12 568 €43 951 €58 803 €+1,7 %
2022107 786 €−16 518 €53 934 €10 093 €43 841 €25 144 €−15,3 %
202173 189 €−16 559 €36 813 €6 611 €30 202 €13 299 €−22,6 %
202091 838 €−4 037 €53 968 €23 169 €30 799 €23 603 €−4,4 %
2019146 981 €10 975 €60 901 €26 773 €34 128 €57 757 €+7,5 %
2018142 558 €10 543 €32 989 €15 798 €17 191 €51 177 €+7,4 %
2017113 812 €1 891 €24 505 €5 254 €19 251 €33 452 €+1,7 %
201677 052 €−12 825 €19 360 €−12 637 €31 997 €6 124 €−16,6 %
201589 115 €−31 356 €19 455 €188 €19 267 €−3 006 €−35,2 %
201471 668 €−31 578 €26 551 €1 004 €25 547 €−1 554 €−44,1 %
201364 498 €−27 497 €5 468 €−3 418 €8 886 €−4 260 €−42,6 %
201260 456 €−24 556 €8 734 €−103 382 €112 116 €2 375 €−40,6 %

Riziko: zaplatí STELIM?

STELIM a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom STELIM z rokov 2014 až 2020.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20148. 3. 2014

História firmy STELIM

Dátum vzniku STELIM je 5. 9. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21995/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022890364
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 60 456 € · majetok 8 734 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 5. 9. 2009.
  5. Nový spoločník: Marta LičákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Štefan LičákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 191 229 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STELIM

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

STELIM v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

STELIM je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), STELIM má 191 229 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 641 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STELIM 99. z 249.

V odvetví v okrese Prešov641aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STELIM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Prešov ›

Sídlo STELIM: Ruská Nová Ves

STELIM sídli na adrese 228, 080 05 Ruská Nová Ves, okres Prešov. V obci Ruská Nová Ves je 128 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ruská Nová Ves128aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví641okres Prešov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Ruská Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

STELIM: IČO, sídlo a základné údaje

STELIM, s. r. o. (IČO 44906528) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ruská Nová Ves, okres Prešov. Dátum vzniku je 5. 9. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Marta Ličáková a Štefan Ličák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 191 229 € a výsledok hospodárenia +16 695 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie6 640 €
Vznik5. 9. 2009
ObecRuská Nová Ves
OkresOkres Prešov
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) STELIM, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 191 229 €, typická firma odvetvia 78 685 €, čo je 2,4-násobok mediánu (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›

Sieť prepojení firmy STELIM

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu STELIM

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu STELIM

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v obci Ruská Nová Vestypický nepokrytý dopyt 115 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ruská Nová Ves

JANTAR AK s. r. o.ELS POWER s. r. o.JASA-BS, spol. s r.o.SOJKA, s.r.o.IVANKO Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Ruská Nová Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Prešov

EUROPEAN BIO HERBS, s. r. o.EUROGASTROP, s. r. o.OPP - DEVELOPMENT s.r.o.OZEX s.r.o. PrešovTIMAR s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk