Fast Shipping, s. r. o.
Košice - Juh · Reštauračné činnosti
9 600 €tržby 2022−1 670 €strata 2022aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 164 599 €, výsledok hospodárenia 1 935 €
- 13 : tržby 180 747 €, výsledok hospodárenia 1 121 €
- 14 : tržby 81 267 €, výsledok hospodárenia -962 €
- 15 : tržby 163 075 €, výsledok hospodárenia 3 234 €
- 16 : tržby 76 212 €, výsledok hospodárenia 1 547 €
- 17 : tržby 49 166 €, výsledok hospodárenia 3 535 €
- 18 : tržby 16 569 €, výsledok hospodárenia -200 768 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 164 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 9 600 €, výsledok hospodárenia -1 670 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Fast Shipping, s. r. o. (IČO 44898347), sídlo Košice - mestská časť Juh, je v registri zapísaná od 4. 8. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Fast Shipping
V roku 2024 mala Fast Shipping priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2013 boli 19 103 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | — | — |
| 2013 | — | 19 103 € | 14 077 € |
| 2012 | — | 26 360 € | 20 332 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 14 077 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 4 941 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2013 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Konateľ Fast Shipping
Podľa Registra právnických osôb koná za Fast Shipping 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Spoločník Fast Shipping
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- János Boros100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| János Borosod 26. 3. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Fast Shipping
Za rok 2022 má Fast Shipping v závierke tržby 9 600 €, a výsledok hospodárenia −1 670 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2013: 180 747 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Fast Shipping
Najvyššie tržby: rok 2013, 180 747 €. Najnižšie: rok 2022, 9 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2022 | 9 600 € |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | 16 569 € |
| 2017 | 49 166 € |
| 2016 | 76 212 € |
| 2015 | 163 075 € |
| 2014 | 81 267 € |
| 2013 | 180 747 € |
| 2012 | 164 599 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 4 rokoch z 11 rokov. Súčet za celé obdobie: −202 192 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 0 € |
| 2022 | −1 670 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | — |
| 2019 | −10 164 € |
| 2018 | −200 768 € |
| 2017 | 3 535 € |
| 2016 | 1 547 € |
| 2015 | 3 234 € |
| 2014 | −962 € |
| 2013 | 1 121 € |
| 2012 | 1 935 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Fast Shipping
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −17,4 %, medián odvetvia −0,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fast Shipping | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | +2,0 % |
| 2022 | −17,4 % | −0,1 % |
| 2021 | — | −2,5 % |
| 2020 | — | −4,3 % |
| 2019 | — | 0,0 % |
| 2018 | — | 0,0 % |
| 2017 | +7,2 % | +0,3 % |
| 2016 | +2,0 % | +0,1 % |
| 2015 | +2,0 % | −0,1 % |
| 2014 | −1,2 % | — |
| 2013 | +0,6 % | — |
| 2012 | +1,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2015 (+100,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | −66,3 % |
| 2017 | −35,5 % |
| 2016 | −53,3 % |
| 2015 | +100,7 % |
| 2014 | −55,0 % |
| 2013 | +9,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Fast Shipping
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | — | — |
| 2022 | 64 751 € | −1 670 € | 66 421 € |
| 2021 | 0 € | — | — |
| 2020 | 5 000 € | 5 000 € | — |
| 2019 | 6 842 € | −169 201 € | 176 043 € |
| 2018 | 12 833 € | −159 037 € | 171 870 € |
| 2017 | 215 993 € | 41 011 € | 174 982 € |
| 2016 | 185 519 € | 37 475 € | 148 044 € |
| 2015 | 166 534 € | 35 928 € | 130 606 € |
| 2014 | 123 256 € | 32 776 € | 90 480 € |
| 2013 | 123 831 € | 33 738 € | 90 093 € |
| 2012 | 99 982 € | 32 617 € | 67 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Fast Shipping (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2022 | 9 600 € | −1 670 € | 64 751 € | −1 670 € | 66 421 € | 9 600 € | −17,4 % |
| 2021 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
| 2019 | — | −10 164 € | 6 842 € | −169 201 € | 176 043 € | — | — |
| 2018 | 16 569 € | −200 768 € | 12 833 € | −159 037 € | 171 870 € | −190 870 € | −1 211,7 % |
| 2017 | 49 166 € | 3 535 € | 215 993 € | 41 011 € | 174 982 € | 29 031 € | +7,2 % |
| 2016 | 76 212 € | 1 547 € | 185 519 € | 37 475 € | 148 044 € | 22 258 € | +2,0 % |
| 2015 | 163 075 € | 3 234 € | 166 534 € | 35 928 € | 130 606 € | 20 691 € | +2,0 % |
| 2014 | 81 267 € | −962 € | 123 256 € | 32 776 € | 90 480 € | 10 612 € | −1,2 % |
| 2013 | 180 747 € | 1 121 € | 123 831 € | 33 738 € | 90 093 € | 20 059 € | +0,6 % |
| 2012 | 164 599 € | 1 935 € | 99 982 € | 32 617 € | 67 365 € | 31 518 € | +1,2 % |
Riziko: zaplatí Fast Shipping?
Peniaze od štátu: Fast Shipping
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Fast Shipping
Dátum vzniku Fast Shipping je 4. 8. 2009, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: HASON s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24111/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 164 599 € · majetok 99 982 €
- Nový štatutár: János BorosKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým HASON s.r.o., odvtedy Fast Shipping, s. r. o.
- Nový spoločník: János BorosSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022870960
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 12.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Fast Shipping
- pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
- prevádzkovanie výdajne stravy
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.
Fast Shipping v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Fast Shipping je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 59 184 € (6 516 závierok), Fast Shipping má 9 600 €, čo je 16 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 345 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Fast Shipping 133. z 147.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 081 €, polovica do 59 184 €, tri štvrtiny do 187 592 €; 10 % firiem má viac než 473 596 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 891 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 081 € |
| medián | 59 184 € |
| horný kvartil | 187 592 € |
| 10 % firiem má viac než | 473 596 € |
| Fast Shipping | 9 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Fast Shipping
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Fast Shipping s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Fast Shipping | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | — | 78 524 € |
| 2022 | 9 600 € | 59 184 € |
| 2021 | — | 44 924 € |
| 2020 | — | 47 453 € |
| 2019 | — | 59 993 € |
| 2018 | 16 569 € | 57 634 € |
| 2017 | 49 166 € | 54 497 € |
| 2016 | 76 212 € | 52 195 € |
| 2015 | 163 075 € | 50 823 € |
| 2014 | 81 267 € | — |
| 2013 | 180 747 € | — |
| 2012 | 164 599 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Fast Shipping | 9 600 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 77 458 € |
| medián kraja | 56 623 € |
| medián Slovenska | 59 184 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ELISTAND s. r. o.Svätý Jur · tržby 22 261 € (2025)
- U Ferdinanda s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 22 241 € (2025)
- MR. FOOD s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 22 225 € (2025)
- Coffeeman s.r.o.Pliešovce · tržby 22 219 € (2025)
- A.L.F. - R.T., s.r.o.Drietoma · tržby 22 214 € (2025)
- Subally s.r.o.Jesenské · tržby 22 203 € (2024)
- Khosh Investment s.r.o.Banská Štiavnica · tržby 22 200 € (2018)
- HERCULES, s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 22 197 € (2025)
- SONNY BB PLUS s.r.o.Banská Bystrica · tržby 22 180 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Fast Shipping, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Fast Shipping: Košice - Juh
Fast Shipping sídli na adrese Alejová 2869/2, 040 11 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
Fast Shipping: IČO, sídlo a základné údaje
Fast Shipping, s. r. o. (IČO 44898347) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 4. 8. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je János Boros. Za rok 2022 sú v závierke tržby 9 600 € a výsledok hospodárenia −1 670 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 4. 8. 2009 |
| Skoršie názvy | HASON s.r.o. |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Fast Shipping, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 9 600 €, typická firma odvetvia 59 184 € (medián z 6 516 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy Fast Shipping
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Fast Shipping
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Fast Shipping
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy102zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava983 zmlúv za 3 roky · 12 982 637 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.248 zmlúv za 3 roky · 403 913 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 332 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Košice IV
RJ Gastro s.r.o.IRON COMPLEX, s.r.o.MIMISO Košice s.r.o.OBEDY spol. s r.o.PLUTO KE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.