Štatistiky Kompletné dáta o firme

IBG Holding s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom

39 220 €tržby 2025 ▼ 72 %−64 107 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

39 220 €tržby 2025 ▼ 72 %
−64 107 €strata 2025
  1. 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -63 €
  2. 13 : tržby 120 937 €, výsledok hospodárenia -12 217 €
  3. 14 : tržby 59 206 €, výsledok hospodárenia -5 905 €
  4. 15 : tržby 185 633 €, výsledok hospodárenia 735 €
  5. 16 : tržby 373 455 €, výsledok hospodárenia 125 887 €
  6. 17 : tržby 113 020 €, výsledok hospodárenia 99 268 €
  7. 18 : tržby 84 339 €, výsledok hospodárenia 9 375 €
  8. 19 : tržby 417 298 €, výsledok hospodárenia 167 792 €
  9. 20 : tržby 161 731 €, výsledok hospodárenia 54 873 €
  10. 21 : tržby 195 700 €, výsledok hospodárenia 23 990 €
  11. 22 : tržby 570 014 €, výsledok hospodárenia 228 252 €
  12. 23 : tržby 55 690 €, výsledok hospodárenia -98 544 €
  13. 24 : tržby 140 195 €, výsledok hospodárenia 520 €
  14. 25 : tržby 39 220 €, výsledok hospodárenia -64 107 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IBG Holding s.r.o. (IČO 44820089) mala v roku 2025 tržby 39 220 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci IBG Holding

IBG Holding má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 18 886 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ IBG Holding

Podľa Registra právnických osôb koná za IBG Holding 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Spoločník IBG Holding

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok IBG Holding

Za rok 2025 má IBG Holding v závierke tržby 39 220 €, o 72,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −64 107 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 570 014 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202539 tis. €▼ −72,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−64 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2025292 tis. €
Vlastné imanie 202598 tis. €
Záväzky 2025195 tis. €66,6 % majetku
Pridaná hodnota 2025−39 tis. €
Zisková marža 2025−163,5 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov530 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát IBG Holding

Súvaha IBG Holding

Všetky čísla zo závierok IBG Holding (14 rokov)
Čísla zo závierok IBG Holding po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202539 220 €−64 107 €292 374 €97 607 €194 767 €−38 657 €−163,5 %
2024140 195 €520 €378 089 €216 587 €161 502 €40 256 €+0,4 %
202355 690 €−98 544 €486 748 €216 067 €270 681 €−67 754 €−177,0 %
2022570 014 €228 252 €598 117 €314 611 €283 506 €327 079 €+40,0 %
2021195 700 €23 990 €574 423 €86 360 €488 063 €47 679 €+12,3 %
2020161 731 €54 873 €350 506 €239 536 €110 970 €74 017 €+33,9 %
2019417 298 €167 792 €492 342 €189 010 €303 332 €176 432 €+40,2 %
201884 339 €9 375 €306 585 €126 719 €179 866 €−27 €+11,1 %
2017113 020 €99 268 €397 807 €243 344 €154 463 €34 603 €+87,8 %
2016373 455 €125 887 €355 617 €127 018 €228 599 €156 253 €+33,7 %
2015185 633 €735 €178 462 €1 130 €177 332 €10 080 €+0,4 %
201459 206 €−5 905 €237 473 €395 €237 078 €−16 349 €−10,0 %
2013120 937 €−12 217 €194 660 €1 800 €192 860 €−3 217 €−10,1 %
2012—−63 €20 503 €4 017 €16 486 €−3 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí IBG Holding?

IBG Holding a verejné zmluvy

Vo verejnom obstarávaní má 1 vyhratú súťaž za 65 000 €.

Vyhraté súťaže165 tis. €

História firmy IBG Holding

Dátum vzniku IBG Holding je 30. 6. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/148614/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022845858
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 20 503 €
  4. Výhra vo verejnej súťažiObstarávateľ Obec Vígľaš, cena 65 000 €. Autorský dozor-PP Vígľaš - technická infraštruktúra I. a II. etapa
  5. Nový štatutár: Ing. Daniela Kostolániová ÖlveckáKonateľ
  6. Nový spoločník: Bc. Tomáš KostolániSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 39 220 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IBG Holding

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľoobchod)
  • čistiace a upratovacie práce
  • počítačové služby
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním dát
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • finančný leasing
  • faktoring a forfaiting
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • administratívne služby
  • reklamné a marketingové služby
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť
  • Výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií
  • Výroba elektrických svietidiel, zariadení pre motory a vozidlá a signalizácie
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných, optických a fotografických prístrojov a zariadení
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie elektrickej požiarnej signalizácie
  • Projektovanie, inštalovanie, oprava a revízie stabilných a polostabilných hasiacich zariadení
  • Oprava a kontrola požiarnych vodovodov
  • Kontrola, opravy a montáž systémov automatického hasenia
  • Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
  • Montáž pomerových rozdeľovačov nákladov vykurovania
  • Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

IBG Holding v odvetví veľkoobchod

IBG Holding je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 249 € (14 223 závierok), IBG Holding má 39 220 €, čo je 28 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 712 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IBG Holding 944. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 712aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IBG Holding, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo IBG Holding: Bratislava - Ružinov

IBG Holding sídli na adrese Mierová 171, 821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 927 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 332. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 927aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 332aktívnych
V tom istom odvetví2 712okres Bratislava II
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

IBG Holding: IČO, sídlo a základné údaje

IBG Holding s.r.o. (IČO 44820089) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 30. 6. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Ing. Daniela Kostolániová Ölvecká. Za rok 2025 sú v závierke tržby 39 220 € a výsledok hospodárenia −64 107 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618)
Základné imanie5 000 €
Vznik30. 6. 2009
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 14. 10. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) IBG Holding s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 39 220 €, typická firma odvetvia 139 249 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

GLOBAL ASSET MANAGEMENT s.r.o.BUILDING TECHNOLOGIES s.r.o.Slovenská energetika - výroba s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Bratislava II

EGIS SLOVAKIA spol. s r.o.GoldSafe, a. s.BUILT, spol. s r.o.SAFINA SLOVAKIA spol. s r.o.EXPRES NET, k.s.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť