Pufff s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Reštauračné činnosti
6 797 €tržby 2025 ▲ 70 %+2 288 €zisk 2025aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -96 €
- 13 : tržby 648 €, výsledok hospodárenia 576 €
- 14 : tržby 648 €, výsledok hospodárenia 504 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -962 €
- 16 : tržby 1 172 €, výsledok hospodárenia 690 €
- 17 : tržby 3 856 €, výsledok hospodárenia 3 227 €
- 18 : tržby 2 725 €, výsledok hospodárenia 1 531 €
- 19 : tržby 244 €, výsledok hospodárenia 9 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -239 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 178 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -221 €
- 23 : tržby 6 775 €, výsledok hospodárenia 985 €
- 24 : tržby 4 007 €, výsledok hospodárenia -2 854 €
- 25 : tržby 6 797 €, výsledok hospodárenia 2 288 €
Pufff s.r.o. (IČO 44817509) mala v roku 2025 tržby 6 797 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pufff
V roku 2025 mala Pufff priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia Pufff
Podľa Registra právnických osôb konajú za Pufff 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločníci Pufff
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- JUDr. Viktoria Vedrődyová, PhD.50,0 %
- Mgr. Jozef Metke, PhD.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Viktoria Vedrődyová, PhD.od 15. 6. 2009 | 2 500 € | 50,0 % |
| Mgr. Jozef Metke, PhD.od 15. 6. 2009 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Pufff
Za rok 2025 má Pufff v závierke tržby 6 797 €, o 69,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 288 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 6 797 €.
Výkaz ziskov a strát Pufff
Najvyššie tržby: rok 2025, 6 797 €. Najnižšie: rok 2019, 244 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 797 € |
| 2024 | 4 007 € |
| 2023 | 6 775 € |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 244 € |
| 2018 | 2 725 € |
| 2017 | 3 856 € |
| 2016 | 1 172 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 648 € |
| 2013 | 648 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 260 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 288 € |
| 2024 | −2 854 € |
| 2023 | 985 € |
| 2022 | −221 € |
| 2021 | −1 178 € |
| 2020 | −239 € |
| 2019 | 9 € |
| 2018 | 1 531 € |
| 2017 | 3 227 € |
| 2016 | 690 € |
| 2015 | −962 € |
| 2014 | 504 € |
| 2013 | 576 € |
| 2012 | −96 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pufff
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +33,7 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pufff | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +33,7 % | +2,9 % |
| 2024 | −71,2 % | +2,0 % |
| 2023 | +14,5 % | +1,0 % |
| 2022 | — | −0,1 % |
| 2021 | — | −2,5 % |
| 2020 | — | −4,3 % |
| 2019 | +3,7 % | 0,0 % |
| 2018 | +56,2 % | 0,0 % |
| 2017 | +83,7 % | +0,3 % |
| 2016 | +58,9 % | +0,1 % |
| 2015 | — | −0,1 % |
| 2014 | +77,8 % | — |
| 2013 | +88,9 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2017 (+229,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +69,6 % |
| 2024 | −40,9 % |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −91,0 % |
| 2018 | −29,3 % |
| 2017 | +229,0 % |
| 2016 | — |
| 2015 | — |
| 2014 | 0,0 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pufff
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 280 €, vlastné imanie 4 794 € a záväzky 486 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 280 € | 4 794 € | 486 € |
| 2024 | 3 164 € | 2 506 € | 658 € |
| 2023 | 5 726 € | 5 487 € | 239 € |
| 2022 | 4 602 € | 4 502 € | 100 € |
| 2021 | 4 823 € | 4 723 € | 100 € |
| 2020 | 6 001 € | 5 901 € | 100 € |
| 2019 | 6 240 € | 6 140 € | 100 € |
| 2018 | 6 661 € | 6 131 € | 530 € |
| 2017 | 5 091 € | 4 600 € | 491 € |
| 2016 | 1 864 € | 1 373 € | 491 € |
| 2015 | 1 174 € | 683 € | 491 € |
| 2014 | 1 656 € | 1 645 € | 11 € |
| 2013 | 1 152 € | 1 141 € | 11 € |
| 2012 | 575 € | 564 € | 11 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pufff (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 797 € | 2 288 € | 5 280 € | 4 794 € | 486 € | 2 750 € | +33,7 % |
| 2024 | 4 007 € | −2 854 € | 3 164 € | 2 506 € | 658 € | −2 195 € | −71,2 % |
| 2023 | 6 775 € | 985 € | 5 726 € | 5 487 € | 239 € | 1 128 € | +14,5 % |
| 2022 | — | −221 € | 4 602 € | 4 502 € | 100 € | −221 € | — |
| 2021 | — | −1 178 € | 4 823 € | 4 723 € | 100 € | −918 € | — |
| 2020 | — | −239 € | 6 001 € | 5 901 € | 100 € | −206 € | — |
| 2019 | 244 € | 9 € | 6 240 € | 6 140 € | 100 € | 9 € | +3,7 % |
| 2018 | 2 725 € | 1 531 € | 6 661 € | 6 131 € | 530 € | 1 950 € | +56,2 % |
| 2017 | 3 856 € | 3 227 € | 5 091 € | 4 600 € | 491 € | 3 707 € | +83,7 % |
| 2016 | 1 172 € | 690 € | 1 864 € | 1 373 € | 491 € | 1 170 € | +58,9 % |
| 2015 | — | −962 € | 1 174 € | 683 € | 491 € | −2 € | — |
| 2014 | 648 € | 504 € | 1 656 € | 1 645 € | 11 € | 504 € | +77,8 % |
| 2013 | 648 € | 576 € | 1 152 € | 1 141 € | 11 € | 576 € | +88,9 % |
| 2012 | — | −96 € | 575 € | 564 € | 11 € | −96 € | — |
Riziko: zaplatí Pufff?
Peniaze od štátu: Pufff
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pufff
Dátum vzniku Pufff je 15. 6. 2009, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: Pufff s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58870/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 575 €
- Nový spoločník: JUDr. Viktoria Vedrődyová, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2022837960 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 6 797 €.
- Zmena obchodného menaPredtým Pufff s.r.o., odvtedy Gems of Central Europe s. r. o.
- Nový spoločník: Mgr. Jozef Metke, PhD.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pufff
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- spracovanie, konzervovanie a predaj zemiakov, ovocia a zeleniny,
- výroba mlynských výrobkov a predaj,
- výroba a spracovanie cukru a predaj,
- výroba a predaj kakaa a výrobkov z kakaa,
- spracovanie, úprava a predaj čaju a kávy,
- výroba a predaj nápojov,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- prevádzkovanie výdajne stravy,
- donášková služba,
- reklamná a propagačná činnosť,
- prenájom hnuteľných vecí,
- Výroba potravinárskych výrobkov
- Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov
- Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Fotografické služby
- Služby požičovní
- Informačná činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- výroba cukrárskych výrobkov
- taxislužba
- sprievodca cestovného ruchu
- prevádzkovanie cestovnej kancelárie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Pufff v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Pufff je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), Pufff má 6 797 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 756 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pufff 294. z 321.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| Pufff | 6 797 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pufff
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pufff s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pufff | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 797 € | 78 685 € |
| 2024 | 4 007 € | 78 545 € |
| 2023 | 6 775 € | 72 013 € |
| 2022 | — | 59 159 € |
| 2021 | — | 44 926 € |
| 2020 | — | 47 476 € |
| 2019 | 244 € | 59 993 € |
| 2018 | 2 725 € | 57 649 € |
| 2017 | 3 856 € | 54 652 € |
| 2016 | 1 172 € | 52 133 € |
| 2015 | — | 50 818 € |
| 2014 | 648 € | — |
| 2013 | 648 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Pufff | 6 797 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 72 470 € |
| medián kraja | 92 958 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Ever rest, s.r.o.Žilina · tržby 16 860 € (2021)
- RAVA Servis s. r. o.Zábiedovo · tržby 16 856 € (2025)
- RAINBOW TWO s.r.o.Michalovce · tržby 16 839 € (2025)
- Autoservis SB s. r. o.Lipany · tržby 16 813 € (2025)
- KOMA, s.r.o. KOMA, Ltd. KOMA, GmbH.Prievidza · tržby 16 794 € (2025)
- Puzzler s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 16 789 € (2025)
- VŠETKO & VŠETKO s.r.o.Krpeľany · tržby 16 781 € (2025)
- DAGUER s.r.o.Banská Bystrica · tržby 16 738 € (2018)
- CLIPER s.r.o.Michalovce · tržby 16 725 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pufff, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pufff: Bratislava - Petržalka
Pufff sídli na adrese Wolkrova 41, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 442 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 561. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
Pufff: IČO, sídlo a základné údaje
Pufff s.r.o. (IČO 44817509) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 15. 6. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú JUDr. Viktoria Vedrődyová, PhD. a Mgr. Jozef Metke. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 797 € a výsledok hospodárenia +2 288 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 6. 2009 |
| Skoršie názvy | Pufff s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) Pufff s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 797 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy Pufff
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pufff
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pufff
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 000 zmlúv za 3 roky · 13 585 144 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.250 zmlúv za 3 roky · 407 517 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 336 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava V
McDonald's Slovakia spol. s r.o.AmRest Coffee SK s.r.o.AmRest SK s.r.o.BFFY s.r.o.KONN s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.