Štatistiky Kompletné dáta o firme

NivAccount, s.r.o.

Dobrá Niva · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

20 120 €tržby 2025 ▼ 60 %+2 288 €zisk 2025

aktívna 17 rokov1 zamestnanec (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

20 120 €tržby 2025 ▼ 60 %
+2 288 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 32 833 €, výsledok hospodárenia 494 €
  2. 13 : tržby 30 787 €, výsledok hospodárenia -6 323 €
  3. 14 : tržby 41 965 €, výsledok hospodárenia -2 853 €
  4. 15 : tržby 44 619 €, výsledok hospodárenia 231 €
  5. 16 : tržby 50 124 €, výsledok hospodárenia -1 243 €
  6. 17 : tržby 53 105 €, výsledok hospodárenia 6 748 €
  7. 18 : tržby 53 737 €, výsledok hospodárenia 8 161 €
  8. 19 : tržby 54 092 €, výsledok hospodárenia 1 042 €
  9. 20 : tržby 50 907 €, výsledok hospodárenia 2 823 €
  10. 21 : tržby 42 240 €, výsledok hospodárenia 8 750 €
  11. 22 : tržby 45 095 €, výsledok hospodárenia 8 697 €
  12. 23 : tržby 50 487 €, výsledok hospodárenia -8 456 €
  13. 24 : tržby 49 765 €, výsledok hospodárenia 3 339 €
  14. 25 : tržby 20 120 €, výsledok hospodárenia 2 288 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

NivAccount, s.r.o. (IČO 44754698) mala v roku 2025 tržby 20 120 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci NivAccount

V roku 2025 mala NivAccount priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 6 345 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konatelia NivAccount

Podľa Registra právnických osôb konajú za NivAccount 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločníci NivAccount

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch NivAccount
Podiely spoločníkov na vkladoch NivAccount Ing. Milan Jakubík 75,0 %, Mária Jakubíková 25,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Milan Jakubík: 3 750 €, 75,0 %Mária Jakubíková: 1 250 €, 25,0 %75,0 % najväčší podiel
  • Ing. Milan Jakubík75,0 %
  • Mária Jakubíková25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Milan Jakubíkod 11. 10. 2022 3 750 €75,0 %
Mária Jakubíkováod 29. 4. 2009 1 250 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok NivAccount

Za rok 2025 má NivAccount v závierke tržby 20 120 €, o 59,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 288 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 54 092 €.

Tržby 202520 tis. €▼ −59,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20252 288 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 269 €
Vlastné imanie 20256 985 €
Záväzky 20252 284 €24,6 % majetku
Pridaná hodnota 202510 tis. €
Zisková marža 2025+11,4 %medián odvetvia +12,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov24 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát NivAccount

Súvaha NivAccount

Všetky čísla zo závierok NivAccount (14 rokov)
Čísla zo závierok NivAccount po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202520 120 €2 288 €9 269 €6 985 €2 284 €10 171 €+11,4 %
202449 765 €3 339 €30 586 €4 696 €25 890 €27 128 €+6,7 %
202350 487 €−8 456 €26 209 €1 358 €24 851 €30 451 €−16,7 %
202245 095 €8 697 €36 875 €29 815 €7 060 €28 560 €+19,3 %
202142 240 €8 750 €27 017 €21 117 €5 900 €31 812 €+20,7 %
202050 907 €2 823 €41 537 €12 367 €29 170 €38 089 €+5,5 %
201954 092 €1 042 €17 642 €9 544 €8 098 €35 258 €+1,9 %
201853 737 €8 161 €21 575 €8 502 €13 073 €39 926 €+15,2 %
201753 105 €6 748 €24 278 €5 841 €18 437 €42 178 €+12,7 %
201650 124 €−1 243 €34 441 €−908 €35 349 €39 486 €−2,5 %
201544 619 €231 €8 652 €336 €8 316 €35 316 €+0,5 %
201441 965 €−2 853 €18 339 €−5 396 €23 735 €31 448 €−6,8 %
201330 787 €−6 323 €11 944 €−2 543 €14 487 €14 600 €−20,5 %
201232 833 €494 €15 065 €3 779 €11 286 €23 811 €+1,5 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí NivAccount?

NivAccount a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom NivAccount z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202010. 12. 2020

História firmy NivAccount

Dátum vzniku NivAccount je 29. 4. 2009, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16436/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022820481
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 32 833 € · majetok 15 065 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen. Firma vznikla 29. 4. 2009.
  5. Nový spoločník: Mária JakubíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Milan JakubíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 20 120 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti NivAccount

  • administratívne služby
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vedenie účtovníctva
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej dohody
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

NivAccount v odvetví právne a účtovnícke činnosti

NivAccount je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 424 € (9 936 závierok), NivAccount má 20 120 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 432 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NivAccount 112. z 149.

V odvetví v okrese Zvolen432aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 936Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia45 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+12,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NivAccount, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Zvolen ›

Sídlo NivAccount: Dobrá Niva

NivAccount sídli na adrese Slobody 474/58, 962 61 Dobrá Niva, okres Zvolen. V obci Dobrá Niva je 298 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 361.

Subjektov v obci Dobrá Niva298aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 361aktívnych
V tom istom odvetví432okres Zvolen

Dobrá Niva: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

NivAccount: IČO, sídlo a základné údaje

NivAccount, s.r.o. (IČO 44754698) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dobrá Niva, okres Zvolen. Dátum vzniku je 29. 4. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutármi sú Mária Jakubíková a Milan Jakubík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 20 120 € a výsledok hospodárenia +2 288 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie5 000 €
Vznik29. 4. 2009
ObecDobrá Niva
OkresOkres Zvolen
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) NivAccount, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 20 120 €, typická firma odvetvia 45 424 € (medián z 9 936 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Obec Dobrá NivaZdruženie účastníkov JPÚ Dobrá Niva - IBV…

Najväčšie firmy v obci Dobrá Niva

PD Dobrá Niva, a.s.ANTON ANTOL, s.r.o.MD&JD TRANS s.r.o.Niva Expo, spol. s r.o.OVONA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dobrá Niva ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Zvolen

KRONOVISION s.r.o.Truxter s.r.o.IMPORT KLIMA s.r.o.Flaaffy s. r. o.TRANS – POINT SK s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť