ZARDOZ s. r. o.
Nitra · Reštauračné činnosti
530 €tržby 2023+57 €zisk 2023aktívna 17 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 19 253 €, výsledok hospodárenia 99 €
- 13 : tržby 23 207 €, výsledok hospodárenia 297 €
- 14 : tržby 22 129 €, výsledok hospodárenia 794 €
- 15 : tržby 26 627 €, výsledok hospodárenia 1 123 €
- 16 : tržby 28 700 €, výsledok hospodárenia 2 784 €
- 17 : tržby 23 507 €, výsledok hospodárenia -699 €
- 18 : tržby 23 036 €, výsledok hospodárenia -1 509 €
- 19 : tržby 38 646 €, výsledok hospodárenia 390 €
- 20 : tržby 23 233 €, výsledok hospodárenia 6 €
- 21 : tržby 8 840 €, výsledok hospodárenia 30 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -280 €
- 23 : tržby 530 €, výsledok hospodárenia 57 €
ZARDOZ s. r. o. (IČO 44740174), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 23. 4. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZARDOZ
osobné náklady v roku 2023 boli 40 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 40 € | — |
| 2022 | — | 40 € | — |
| 2021 | — | 162 € | — |
| 2020 | — | 2 820 € | — |
| 2019 | — | 6 901 € | — |
| 2017 | — | 5 568 € | — |
| 2016 | — | 4 890 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ ZARDOZ
Podľa Registra právnických osôb koná za ZARDOZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník ZARDOZ
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Eleonóra Petríková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Eleonóra Petríkováod 17. 4. 2024 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZARDOZ
Za rok 2023 má ZARDOZ v závierke tržby 530 €, a výsledok hospodárenia +57 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2019: 38 646 €.
Výkaz ziskov a strát ZARDOZ
Najvyššie tržby: rok 2019, 38 646 €. Najnižšie: rok 2023, 530 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 530 € |
| 2022 | — |
| 2021 | 8 840 € |
| 2020 | 23 233 € |
| 2019 | 38 646 € |
| 2018 | 23 036 € |
| 2017 | 23 507 € |
| 2016 | 28 700 € |
| 2015 | 26 627 € |
| 2014 | 22 129 € |
| 2013 | 23 207 € |
| 2012 | 19 253 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 3 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 092 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | 57 € |
| 2022 | −280 € |
| 2021 | 30 € |
| 2020 | 6 € |
| 2019 | 390 € |
| 2018 | −1 509 € |
| 2017 | −699 € |
| 2016 | 2 784 € |
| 2015 | 1 123 € |
| 2014 | 794 € |
| 2013 | 297 € |
| 2012 | 99 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZARDOZ
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,8 %, medián odvetvia +1,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZARDOZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | +10,8 % | +1,0 % |
| 2022 | — | −0,1 % |
| 2021 | +0,3 % | −2,5 % |
| 2020 | 0,0 % | −4,3 % |
| 2019 | +1,0 % | 0,0 % |
| 2018 | −6,6 % | 0,0 % |
| 2017 | −3,0 % | +0,3 % |
| 2016 | +9,7 % | +0,1 % |
| 2015 | +4,2 % | −0,1 % |
| 2014 | +3,6 % | — |
| 2013 | +1,3 % | — |
| 2012 | +0,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2019 (+67,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | −62,0 % |
| 2020 | −39,9 % |
| 2019 | +67,8 % |
| 2018 | −2,0 % |
| 2017 | −18,1 % |
| 2016 | +7,8 % |
| 2015 | +20,3 % |
| 2014 | −4,6 % |
| 2013 | +20,5 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZARDOZ
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 9 344 €, vlastné imanie 8 320 € a záväzky 1 024 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 9 344 € | 8 320 € | 1 024 € |
| 2022 | 9 173 € | 8 263 € | 910 € |
| 2021 | 9 321 € | 8 543 € | 778 € |
| 2020 | 8 961 € | 8 511 € | 450 € |
| 2019 | 9 764 € | 8 505 € | 1 259 € |
| 2018 | 9 814 € | 8 092 € | 1 722 € |
| 2017 | 10 431 € | 9 601 € | 830 € |
| 2016 | 11 167 € | 10 301 € | 866 € |
| 2015 | 8 693 € | 7 517 € | 1 176 € |
| 2014 | 7 533 € | 6 393 € | 1 140 € |
| 2013 | 7 034 € | 5 600 € | 1 434 € |
| 2012 | 7 689 € | 5 303 € | 153 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZARDOZ (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 530 € | 57 € | 9 344 € | 8 320 € | 1 024 € | 135 € | +10,8 % |
| 2022 | — | −280 € | 9 173 € | 8 263 € | 910 € | −240 € | — |
| 2021 | 8 840 € | 30 € | 9 321 € | 8 543 € | 778 € | −1 226 € | +0,3 % |
| 2020 | 23 233 € | 6 € | 8 961 € | 8 511 € | 450 € | 3 183 € | 0,0 % |
| 2019 | 38 646 € | 390 € | 9 764 € | 8 505 € | 1 259 € | 7 596 € | +1,0 % |
| 2018 | 23 036 € | −1 509 € | 9 814 € | 8 092 € | 1 722 € | 4 639 € | −6,6 % |
| 2017 | 23 507 € | −699 € | 10 431 € | 9 601 € | 830 € | 5 456 € | −3,0 % |
| 2016 | 28 700 € | 2 784 € | 11 167 € | 10 301 € | 866 € | 8 381 € | +9,7 % |
| 2015 | 26 627 € | 1 123 € | 8 693 € | 7 517 € | 1 176 € | 7 767 € | +4,2 % |
| 2014 | 22 129 € | 794 € | 7 533 € | 6 393 € | 1 140 € | 6 592 € | +3,6 % |
| 2013 | 23 207 € | 297 € | 7 034 € | 5 600 € | 1 434 € | 5 318 € | +1,3 % |
| 2012 | 19 253 € | 99 € | 7 689 € | 5 303 € | 153 € | 5 298 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí ZARDOZ?
Peniaze od štátu: ZARDOZ
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ZARDOZ
Dátum vzniku ZARDOZ je 23. 4. 2009, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné mená: SINNGA s.r.o., CamperVan s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/24382/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 19 253 € · majetok 7 689 €
- Zmena obchodného menaPredtým SINNGA s.r.o., odvtedy CamperVan s. r. o.
- Nový štatutár: Eleonóra PetríkováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým CamperVan s. r. o., odvtedy ZARDOZ s. r. o.
- Nový spoločník: Eleonóra PetríkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZARDOZ
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb
- reklamné a marketingové služby
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- čistiace a upratovacie služby
- služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- prevádzkovanie športových zariadení
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Vedenie účtovníctva
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
ZARDOZ v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
ZARDOZ je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 71 990 € (6 749 závierok), ZARDOZ má 530 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 690 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZARDOZ 266. z 270.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 292 €, polovica do 71 990 €, tri štvrtiny do 229 281 €; 10 % firiem má viac než 584 711 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 292 € |
| medián | 71 990 € |
| horný kvartil | 229 281 € |
| 10 % firiem má viac než | 584 711 € |
| ZARDOZ | 530 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZARDOZ
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZARDOZ s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZARDOZ | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 530 € | 71 990 € |
| 2022 | — | 59 184 € |
| 2021 | 8 840 € | 44 924 € |
| 2020 | 23 233 € | 47 453 € |
| 2019 | 38 646 € | 59 993 € |
| 2018 | 23 036 € | 57 634 € |
| 2017 | 23 507 € | 54 497 € |
| 2016 | 28 700 € | 52 195 € |
| 2015 | 26 627 € | 50 823 € |
| 2014 | 22 129 € | — |
| 2013 | 23 207 € | — |
| 2012 | 19 253 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| ZARDOZ | 530 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 60 096 € |
| medián kraja | 55 406 € |
| medián Slovenska | 71 990 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VVF Trade s. r. o.Lučenec · tržby 1 175 € (2025)
- Gatao s. r. o.Piešťany · tržby 1 173 € (2025)
- FOODSTOCK 4 s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 171 € (2025)
- Grace group s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 1 165 € (2024)
- BRAON, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 154 € (2013)
- BlackBack s. r. o.Kežmarok · tržby 1 137 € (2025)
- Sweetly Bakery s. r. o.Dobrá Niva · tržby 1 131 € (2025)
- TOMAS BD s.r.o.Plaveč · tržby 1 129 € (2025)
- LINSTAD, spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 120 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZARDOZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZARDOZ: Nitra
ZARDOZ sídli na adrese Dolnočermánska 39, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 132 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 263. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
ZARDOZ: IČO, sídlo a základné údaje
ZARDOZ s. r. o. (IČO 44740174) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 23. 4. 2009, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Eleonóra Petríková. Za rok 2023 sú v závierke tržby 530 € a výsledok hospodárenia +57 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Reštauračné činnosti (SK NACE 5611) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 23. 4. 2009 |
| Skoršie názvy | SINNGA s.r.o. CamperVan s. r. o. |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) ZARDOZ s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 530 €, typická firma odvetvia 71 990 € (medián z 6 749 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy ZARDOZ
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZARDOZ
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZARDOZ
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy102zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
- Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 1,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava983 zmlúv za 3 roky · 12 982 637 € · naposledy 8. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.248 zmlúv za 3 roky · 403 913 € · naposledy 22. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 1153 zmlúv za 3 roky · 174 € · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 1 332 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Nitra
BTR TRADE, spol. s r.o.food&beer s.r.o.GRANDFOOD s.r.o.DOKI Holding, s. r. o.H B Trade, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.