Long Nguyen Duc
Zaniknutý 10. 3. 2015 · Komárno · podnikal 2009 až 2015
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Živnosť zanikla 10. 3. 2015
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Long Nguyen Duc: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 7 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Long Nguyen Duc (IČO 44731060), sídlo Komárno, je v registri zapísaný od 1. 7. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Financie a závierky Long Nguyen Duc
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Long Nguyen DucNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
19,0 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Long Nguyen Duc?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Long Nguyen Duc z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Long Nguyen Duc a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Long Nguyen Duc z rokov 2020 až 2021.
Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
Granty a dotácie pre Long Nguyen DucNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Long Nguyen Duc
Dátum vzniku Long Nguyen Duc je 1. 7. 2009, teda pred 17 rokmi. Skoršie obchodné meno: Long Nguyen Duc - YB. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Začiatok podnikaniaSamostatne podnikajúca fyzická osoba · Firm/10164/N
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Komárno. Firma vznikla 1. 7. 2009.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Long Nguyen Duc v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
Long Nguyen Duc je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). V okrese Komárno je v tomto odvetví 388 aktívnych subjektov.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Long Nguyen DucNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
40,8 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Miesto podnikania: Komárno
Long Nguyen Duc má miesto podnikania v obci Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 715 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 653.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Long Nguyen Duc: IČO, sídlo a základné údaje
Long Nguyen Duc (IČO 44731060) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 1. 7. 2009, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 3. 2015, po 5 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Samostatne podnikajúca fyzická osoba |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 56101 |
| Vznik | 1. 7. 2009 |
| Skoršie názvy | Long Nguyen Duc - YB |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v obci Komárno
JAMPET s.r.o.H&M SK s.r.o.WELLWORK Logistic & Invest s.r.o.Adria 2010 s.r.o.PRESTIGE M s.r.o.Muhamed AbaziSWAN SK s.r.o.Carpathia Cafe s.r.o.Komárno v číslach ›
Diery na trhu v okrese firmy Long Nguyen DucNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Long Nguyen DucNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
40,2 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Sieť prepojení firmy Long Nguyen DucNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Stráženie firmy Long Nguyen Duc a ExcelNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.