ROXY REAL, s.r.o.
Košice - Sever · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
22 770 €tržby 2025 ▲ 39 %+5 958 €zisk 2025aktívna 17 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 879 €, výsledok hospodárenia 82 €
- 13 : tržby 1 673 €, výsledok hospodárenia 202 €
- 14 : tržby 1 000 €, výsledok hospodárenia 127 €
- 15 : tržby 4 500 €, výsledok hospodárenia 3 469 €
- 16 : tržby 3 000 €, výsledok hospodárenia -1 195 €
- 17 : tržby 6 100 €, výsledok hospodárenia 1 798 €
- 18 : tržby 6 630 €, výsledok hospodárenia 489 €
- 19 : tržby 5 750 €, výsledok hospodárenia 1 037 €
- 20 : tržby 10 528 €, výsledok hospodárenia 4 503 €
- 21 : tržby 8 195 €, výsledok hospodárenia 3 520 €
- 22 : tržby 24 750 €, výsledok hospodárenia -6 308 €
- 23 : tržby 4 000 €, výsledok hospodárenia 172 €
- 24 : tržby 16 437 €, výsledok hospodárenia 7 966 €
- 25 : tržby 22 770 €, výsledok hospodárenia 5 958 €
ROXY REAL, s.r.o. (IČO 44553790) mala v roku 2025 tržby 22 770 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ROXY REAL
ROXY REAL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 675 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 675 € | — |
| 2024 | — | 1 535 € | — |
| 2023 | — | 1 682 € | — |
| 2022 | — | 2 631 € | — |
| 2021 | — | 1 371 € | — |
| 2020 | — | 1 180 € | — |
| 2019 | — | 264 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ ROXY REAL
Podľa Registra právnických osôb koná za ROXY REAL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník ROXY REAL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Denisa Tomčíková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Denisa Tomčíkováod 5. 1. 2017 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ROXY REAL
Za rok 2025 má ROXY REAL v závierke tržby 22 770 €, o 38,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 958 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 24 750 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 639 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ROXY REAL
Najvyššie tržby: rok 2022, 24 750 €. Najnižšie: rok 2014, 1 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 22 770 € |
| 2024 | 16 437 € |
| 2023 | 4 000 € |
| 2022 | 24 750 € |
| 2021 | 8 195 € |
| 2020 | 10 528 € |
| 2019 | 5 750 € |
| 2018 | 6 630 € |
| 2017 | 6 100 € |
| 2016 | 3 000 € |
| 2015 | 4 500 € |
| 2014 | 1 000 € |
| 2013 | 1 673 € |
| 2012 | 2 879 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 21 820 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 958 € |
| 2024 | 7 966 € |
| 2023 | 172 € |
| 2022 | −6 308 € |
| 2021 | 3 520 € |
| 2020 | 4 503 € |
| 2019 | 1 037 € |
| 2018 | 489 € |
| 2017 | 1 798 € |
| 2016 | −1 195 € |
| 2015 | 3 469 € |
| 2014 | 127 € |
| 2013 | 202 € |
| 2012 | 82 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ROXY REAL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +26,2 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROXY REAL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +26,2 % | +8,8 % |
| 2024 | +48,5 % | +6,0 % |
| 2023 | +4,3 % | +4,1 % |
| 2022 | −25,5 % | +4,6 % |
| 2021 | +43,0 % | +4,4 % |
| 2020 | +42,8 % | +3,4 % |
| 2019 | +18,0 % | +3,2 % |
| 2018 | +7,4 % | +3,6 % |
| 2017 | +29,5 % | +5,1 % |
| 2016 | −39,8 % | +4,6 % |
| 2015 | +77,1 % | +4,2 % |
| 2014 | +12,7 % | — |
| 2013 | +12,1 % | — |
| 2012 | +2,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2015 (+350,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +38,5 % |
| 2024 | +310,9 % |
| 2023 | −83,8 % |
| 2022 | +202,0 % |
| 2021 | −22,2 % |
| 2020 | +83,1 % |
| 2019 | −13,3 % |
| 2018 | +8,7 % |
| 2017 | +103,3 % |
| 2016 | −33,3 % |
| 2015 | +350,0 % |
| 2014 | −40,2 % |
| 2013 | −41,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ROXY REAL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 30 203 €, vlastné imanie 29 208 € a záväzky 995 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 30 203 € | 29 208 € | 995 € |
| 2024 | 23 953 € | 23 250 € | 703 € |
| 2023 | 20 936 € | 15 284 € | 5 652 € |
| 2022 | 19 586 € | 15 112 € | 4 474 € |
| 2021 | 26 063 € | 21 420 € | 4 643 € |
| 2020 | 19 038 € | 17 900 € | 1 138 € |
| 2019 | 14 038 € | 13 397 € | 641 € |
| 2018 | 14 814 € | 12 360 € | 2 454 € |
| 2017 | 14 369 € | 11 871 € | 2 498 € |
| 2016 | 12 561 € | 10 073 € | 2 488 € |
| 2015 | 11 803 € | 11 268 € | 535 € |
| 2014 | 8 279 € | 7 799 € | 480 € |
| 2013 | 7 732 € | 7 672 € | 60 € |
| 2012 | 7 488 € | 7 469 € | 19 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ROXY REAL (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 770 € | 5 958 € | 30 203 € | 29 208 € | 995 € | 8 495 € | +26,2 % |
| 2024 | 16 437 € | 7 966 € | 23 953 € | 23 250 € | 703 € | 11 132 € | +48,5 % |
| 2023 | 4 000 € | 172 € | 20 936 € | 15 284 € | 5 652 € | 1 980 € | +4,3 % |
| 2022 | 24 750 € | −6 308 € | 19 586 € | 15 112 € | 4 474 € | −4 074 € | −25,5 % |
| 2021 | 8 195 € | 3 520 € | 26 063 € | 21 420 € | 4 643 € | −17 € | +43,0 % |
| 2020 | 10 528 € | 4 503 € | 19 038 € | 17 900 € | 1 138 € | 6 488 € | +42,8 % |
| 2019 | 5 750 € | 1 037 € | 14 038 € | 13 397 € | 641 € | 2 248 € | +18,0 % |
| 2018 | 6 630 € | 489 € | 14 814 € | 12 360 € | 2 454 € | 754 € | +7,4 % |
| 2017 | 6 100 € | 1 798 € | 14 369 € | 11 871 € | 2 498 € | 2 368 € | +29,5 % |
| 2016 | 3 000 € | −1 195 € | 12 561 € | 10 073 € | 2 488 € | 350 € | −39,8 % |
| 2015 | 4 500 € | 3 469 € | 11 803 € | 11 268 € | 535 € | 4 049 € | +77,1 % |
| 2014 | 1 000 € | 127 € | 8 279 € | 7 799 € | 480 € | 674 € | +12,7 % |
| 2013 | 1 673 € | 202 € | 7 732 € | 7 672 € | 60 € | 341 € | +12,1 % |
| 2012 | 2 879 € | 82 € | 7 488 € | 7 469 € | 19 € | 287 € | +2,8 % |
Riziko: zaplatí ROXY REAL?
Peniaze od štátu: ROXY REAL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ROXY REAL
Dátum vzniku ROXY REAL je 20. 12. 2008, teda pred 17 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/22940/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 879 € · majetok 7 488 €
- Nový spoločník: Denisa TomčíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 22 770 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ROXY REAL
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehuteľností (realitná činnosť)
- čistiace a upratovacie služby
- prenájom hnuteľných vecí
- správa bytového a nebytového fondu
- reklamné a marketingové služby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- administratívne služby
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
ROXY REAL v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
ROXY REAL je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), ROXY REAL má 22 770 €, čo je 50 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 837 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROXY REAL 316. z 444.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| ROXY REAL | 22 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ROXY REAL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ROXY REAL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROXY REAL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 22 770 € | 45 458 € |
| 2024 | 16 437 € | 41 451 € |
| 2023 | 4 000 € | 39 296 € |
| 2022 | 24 750 € | 39 137 € |
| 2021 | 8 195 € | 36 517 € |
| 2020 | 10 528 € | 38 849 € |
| 2019 | 5 750 € | 41 631 € |
| 2018 | 6 630 € | 41 078 € |
| 2017 | 6 100 € | 40 922 € |
| 2016 | 3 000 € | 41 408 € |
| 2015 | 4 500 € | 40 006 € |
| 2014 | 1 000 € | — |
| 2013 | 1 673 € | — |
| 2012 | 2 879 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ROXY REAL | 22 770 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 45 332 € |
| medián kraja | 46 264 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Silvotech s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 51 600 € (2025)
- XEMAX s. r. o.Banská Bystrica · tržby 51 600 € (2025)
- FYSA, spol.s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 573 € (2025)
- AD 007, s.r.o.Gáň · tržby 51 570 € (2025)
- GLOBAL TECH WAY, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 569 € (2023)
- ARISE s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 51 540 € (2025)
- ANBLOK s.r.o.Nitra · tržby 51 529 € (2025)
- LLV s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 51 500 € (2025)
- T.A.G. spol. s r.o.Kremnica · tržby 51 475 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROXY REAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ROXY REAL: Košice - Sever
ROXY REAL sídli na adrese Němcovej 33/12, 040 01 Košice - mestská časť Sever, okres Košice I. V obci Košice - Sever je 4 368 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Košice - Sever: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
ROXY REAL: IČO, sídlo a základné údaje
ROXY REAL, s.r.o. (IČO 44553790) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Sever, okres Košice I. Dátum vzniku je 20. 12. 2008, na trhu je 17 rokov a štatutárom je Denisa Tomčíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 770 € a výsledok hospodárenia +5 958 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 20. 12. 2008 |
| Obec | Košice - Sever |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 639 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) ROXY REAL, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 770 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy ROXY REAL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ROXY REAL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ROXY REAL
- Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Košice - Severtypický nepokrytý dopyt 2,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 592 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Sever
Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ELTRA, s.r.o.STEELINVEST, s.r.o.ANTIK Telecom s.r.o.GreenPharm s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Sever ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Košice I
MM Invest Košice, s.r.o.KOBA development s.r.o.VRK REAL PLUS s.r.o.Impulz Real - Build, s.r.o.Reality s VAMI I s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.