ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Gabriela Krátka

Aktívny · Dubnica nad Váhom · podniká od 2009 · 17 rokov

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Sídlo

Čo robí

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zobraziť všetky (4) ›

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Gabriela Krátka: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká17 rokov
zmluvy so štátom0

Gabriela Krátka (IČO 44531591), sídlo Dubnica nad Váhom, je v registri zapísaný od 1. 4. 2009 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Gabriela Krátka

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre vhodné pre Gabriela KrátkaNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

19,0 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Riziko: zaplatí Gabriela Krátka?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Gabriela Krátka z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Gabriela Krátka

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Gabriela KrátkaNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

História Gabriela Krátka

Dátum vzniku Gabriela Krátka je 1. 4. 2009, teda pred 17 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 350-27375

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Gabriela Krátka

V registri sú zapísané 4 predmety podnikania, teda čo Gabriela Krátka smie robiť.

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prevádzkovanie výdajne stravy

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Gabriela KrátkaNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Gabriela KrátkaNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

40,8 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Gabriela Krátka v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

Gabriela Krátka je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. V okrese Ilava je v tomto odvetví 162 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Ilava162aktívnych subjektov

Ubytovanie a stravovanie v okrese Ilava ›

Miesto podnikania: Dubnica nad Váhom

Gabriela Krátka má miesto podnikania v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 393 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 939.

Subjektov v obci Dubnica nad Váhom3 393aktívnych
Subjektov v okrese Ilava7 939aktívnych
V tom istom odvetví162okres Ilava

Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

Diery na trhu v okrese firmy Gabriela KrátkaNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Gabriela Krátka: IČO, sídlo a základné údaje

Gabriela Krátka (IČO 44531591) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Začiatok podnikania je 1. 4. 2009, podniká 17 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoGabriela Krátka
Sídlo018 41 Dubnica nad VáhomPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Trenčín, číslo 350-27375Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Vznik1. 4. 2009
ObecDubnica nad Váhom
OkresOkres Ilava
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Gabriela KrátkaNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

40,2 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Stráženie firmy Gabriela Krátka a ExcelNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk