VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FOUR SEASONS TRADE s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto

7 027 €tržby 2015 ▼ 1 %−562 982 €strata 2015

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 2. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 027 €tržby 2015 ▼ 1 %
−562 982 €strata 2015
  1. 14 : tržby 7 086 €, výsledok hospodárenia -558 362 €
  2. 15 : tržby 7 027 €, výsledok hospodárenia -562 982 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FOUR SEASONS TRADE s. r. o. (IČO 44296053), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 30. 7. 2008 do 28. 2. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 7. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci FOUR SEASONS TRADE

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok FOUR SEASONS TRADE

Za rok 2015 má FOUR SEASONS TRADE v závierke tržby 7 027 €, o 0,8 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −562 982 €. Závierky máme za 2 roky (2014 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2014: 7 086 €.

Tržby 20157 027 €▼ −0,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2015−563 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2015301 tis. €
Vlastné imanie 2015−563 tis. €
Záväzky 2015864 tis. €287,1 % majetku
Pridaná hodnota 2015−3 659 €
Zisková marža 2015−8 011,7 %medián odvetvia −0,1 %
Súčet výsledkov za 2 roky−1,12 mil. €2014 až 2015

Výkaz ziskov a strát FOUR SEASONS TRADE

Súvaha FOUR SEASONS TRADE

Všetky čísla zo závierok FOUR SEASONS TRADE (2 roky)
Čísla zo závierok FOUR SEASONS TRADE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20157 027 €−562 982 €300 820 €−562 982 €863 802 €−3 659 €−8 011,7 %
20147 086 €−558 362 €295 289 €−558 362 €853 651 €−52 988 €−7 879,8 %

Riziko: zaplatí FOUR SEASONS TRADE?

Peniaze od štátu: FOUR SEASONS TRADE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy FOUR SEASONS TRADE

Dátum vzniku FOUR SEASONS TRADE je 30. 7. 2008. Závierky v registri máme od roku 2014.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53694/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014tržby 7 086 € · majetok 295 289 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 2, posledné tržby 7 027 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

FOUR SEASONS TRADE v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

FOUR SEASONS TRADE je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 50 823 € (4 641 závierok), FOUR SEASONS TRADE má 7 027 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 816 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FOUR SEASONS TRADE 381. z 421.

V odvetví v okrese Bratislava I816aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 641Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže−0,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FOUR SEASONS TRADE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Bratislava I ›

Sídlo FOUR SEASONS TRADE: Bratislava - Staré Mesto

FOUR SEASONS TRADE sídli na adrese Vysoká 15, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 628aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 461aktívnych
V tom istom odvetví816okres Bratislava I

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

FOUR SEASONS TRADE: IČO, sídlo a základné údaje

FOUR SEASONS TRADE s. r. o. (IČO 44296053) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 30. 7. 2008, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 2. 2017, po 8 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 7 027 € a výsledok hospodárenia −562 982 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 56101
Vznik30. 7. 2008
Zánik28. 2. 2017
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy FOUR SEASONS TRADE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FOUR SEASONS TRADE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FOUR SEASONS TRADE

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 210 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy102zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 400 €
  • Výhry konkurentov78firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Bratislava I

RESTON s.r.o.RAW FOOD s.r.o.RKI, spol. s r. o.Dejzy s.r.o.ALDENTE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk