Perknovska & Co. s. r. o.
Bratislava - Devínska Nová Ves · Činnosti reklamných agentúr
613 160 €tržby 2025 ▲ 71 %−48 692 €strata 2025aktívna 18 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 337 €, výsledok hospodárenia 727 €
- 13 : tržby 3 211 €, výsledok hospodárenia 2 641 €
- 14 : tržby 11 733 €, výsledok hospodárenia 733 €
- 15 : tržby 12 884 €, výsledok hospodárenia -563 €
- 16 : tržby 7 575 €, výsledok hospodárenia -532 €
- 17 : tržby 20 471 €, výsledok hospodárenia 3 455 €
- 18 : tržby 31 207 €, výsledok hospodárenia 1 260 €
- 19 : tržby 5 608 €, výsledok hospodárenia -16 902 €
- 20 : tržby 42 195 €, výsledok hospodárenia -21 866 €
- 21 : tržby 89 114 €, výsledok hospodárenia 859 €
- 22 : tržby 226 064 €, výsledok hospodárenia 1 931 €
- 23 : tržby 263 513 €, výsledok hospodárenia 714 €
- 24 : tržby 359 308 €, výsledok hospodárenia -8 097 €
- 25 : tržby 613 160 €, výsledok hospodárenia -48 692 €
Perknovska & Co. s. r. o. (IČO 44237014) mala v roku 2025 tržby 613 160 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Perknovska & Co.
Perknovska & Co. má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 226 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 226 € | — |
| 2024 | — | 1 062 € | — |
| 2023 | — | 811 € | — |
| 2022 | — | 326 € | — |
| 2021 | — | 326 € | — |
| 2020 | — | 86 € | — |
| 2019 | — | 199 € | — |
| 2018 | — | 245 € | — |
| 2017 | — | 213 € | — |
| 2016 | — | 166 € | — |
| 2015 | — | 166 € | — |
| 2014 | — | 166 € | 122 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Perknovska & Co.
Podľa Registra právnických osôb koná za Perknovska & Co. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník Perknovska & Co.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Diana Perknovská100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Diana Perknovskáod 9. 11. 2010 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Perknovska & Co.
Za rok 2025 má Perknovska & Co. v závierke tržby 613 160 €, o 70,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −48 692 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 613 160 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Perknovska & Co.
Najvyššie tržby: rok 2025, 613 160 €. Najnižšie: rok 2012, 1 337 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 613 160 € |
| 2024 | 359 308 € |
| 2023 | 263 513 € |
| 2022 | 226 064 € |
| 2021 | 89 114 € |
| 2020 | 42 195 € |
| 2019 | 5 608 € |
| 2018 | 31 207 € |
| 2017 | 20 471 € |
| 2016 | 7 575 € |
| 2015 | 12 884 € |
| 2014 | 11 733 € |
| 2013 | 3 211 € |
| 2012 | 1 337 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −84 332 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −48 692 € |
| 2024 | −8 097 € |
| 2023 | 714 € |
| 2022 | 1 931 € |
| 2021 | 859 € |
| 2020 | −21 866 € |
| 2019 | −16 902 € |
| 2018 | 1 260 € |
| 2017 | 3 455 € |
| 2016 | −532 € |
| 2015 | −563 € |
| 2014 | 733 € |
| 2013 | 2 641 € |
| 2012 | 727 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Perknovska & Co.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,9 %, medián odvetvia +6,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Perknovska & Co. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −7,9 % | +6,8 % |
| 2024 | −2,3 % | +4,5 % |
| 2023 | +0,3 % | +2,9 % |
| 2022 | +0,9 % | +3,0 % |
| 2021 | +1,0 % | +3,0 % |
| 2020 | −51,8 % | +2,5 % |
| 2019 | — | +2,1 % |
| 2018 | +4,0 % | +2,6 % |
| 2017 | +16,9 % | +3,7 % |
| 2016 | −7,0 % | +3,7 % |
| 2015 | −4,4 % | +3,8 % |
| 2014 | +6,2 % | — |
| 2013 | +82,2 % | — |
| 2012 | +54,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 10 z 12 rokov, najviac v roku 2014 (+265,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +70,7 % |
| 2024 | +36,4 % |
| 2023 | +16,6 % |
| 2022 | +153,7 % |
| 2021 | +111,2 % |
| 2020 | +652,4 % |
| 2019 | −82,0 % |
| 2018 | +52,4 % |
| 2017 | +170,2 % |
| 2016 | −41,2 % |
| 2015 | +9,8 % |
| 2014 | +265,4 % |
| 2013 | +140,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Perknovska & Co.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 232 554 €, vlastné imanie 129 879 € a záväzky 102 675 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 232 554 € | 129 879 € | 102 675 € |
| 2024 | 341 072 € | 128 956 € | 212 116 € |
| 2023 | 85 469 € | 53 102 € | 32 367 € |
| 2022 | 89 367 € | 52 388 € | 36 979 € |
| 2021 | 83 904 € | 39 974 € | 43 930 € |
| 2020 | 27 239 € | 12 126 € | 15 113 € |
| 2019 | 24 064 € | −4 594 € | 28 658 € |
| 2018 | 36 483 € | 11 588 € | 24 895 € |
| 2017 | 8 341 € | 10 857 € | 2 458 € |
| 2016 | 7 324 € | 6 840 € | 484 € |
| 2015 | 7 335 € | 6 809 € | 526 € |
| 2014 | 7 851 € | 7 371 € | 480 € |
| 2013 | 6 977 € | 6 899 € | 78 € |
| 2012 | 4 201 € | 4 258 € | −57 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Perknovska & Co. (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 613 160 € | −48 692 € | 232 554 € | 129 879 € | 102 675 € | 39 058 € | −7,9 % |
| 2024 | 359 308 € | −8 097 € | 341 072 € | 128 956 € | 212 116 € | 18 810 € | −2,3 % |
| 2023 | 263 513 € | 714 € | 85 469 € | 53 102 € | 32 367 € | 17 714 € | +0,3 % |
| 2022 | 226 064 € | 1 931 € | 89 367 € | 52 388 € | 36 979 € | 13 033 € | +0,9 % |
| 2021 | 89 114 € | 859 € | 83 904 € | 39 974 € | 43 930 € | −7 941 € | +1,0 % |
| 2020 | 42 195 € | −21 866 € | 27 239 € | 12 126 € | 15 113 € | −12 894 € | −51,8 % |
| 2019 | 5 608 € | −16 902 € | 24 064 € | −4 594 € | 28 658 € | −7 468 € | −301,4 % |
| 2018 | 31 207 € | 1 260 € | 36 483 € | 11 588 € | 24 895 € | 8 919 € | +4,0 % |
| 2017 | 20 471 € | 3 455 € | 8 341 € | 10 857 € | 2 458 € | 4 867 € | +16,9 % |
| 2016 | 7 575 € | −532 € | 7 324 € | 6 840 € | 484 € | 939 € | −7,0 % |
| 2015 | 12 884 € | −563 € | 7 335 € | 6 809 € | 526 € | 554 € | −4,4 % |
| 2014 | 11 733 € | 733 € | 7 851 € | 7 371 € | 480 € | 1 528 € | +6,2 % |
| 2013 | 3 211 € | 2 641 € | 6 977 € | 6 899 € | 78 € | 2 859 € | +82,2 % |
| 2012 | 1 337 € | 727 € | 4 201 € | 4 258 € | −57 € | 807 € | +54,4 % |
Riziko: zaplatí Perknovska & Co.?
Peniaze od štátu: Perknovska & Co.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Perknovska & Co.
Dátum vzniku Perknovska & Co. je 2. 7. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: FISSIMA designmaker, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/53236/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 337 € · majetok 4 201 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022647121
- Zmena obchodného menaPredtým FISSIMA designmaker, s. r. o., odvtedy Perknovska & Co. s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 613 160 €.
- Nový spoločník: Ing. Diana PerknovskáSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Perknovska & Co.
- reklamné a marketingové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- zariaďovanie interiérov z vopred vyhotovených dielov,
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- počítačové služby,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve,
- prípravné práce k realizácii stavby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- vydavateľská činnosť,
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- administratívne služby,
- vedenie účtovníctva,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- verejné obstarávanie,
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
- vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb,
- prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Perknovska & Co. v odvetví reklama a prieskum trhu
Perknovska & Co. je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť činnosti reklamných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 196 € (7 047 závierok), Perknovska & Co. má 613 160 €, čo je 13-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 124 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Perknovska & Co. 36. z 406.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 896 €, polovica do 46 196 €, tri štvrtiny do 137 853 €; 10 % firiem má viac než 510 382 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 398 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 896 € |
| medián | 46 196 € |
| horný kvartil | 137 853 € |
| 10 % firiem má viac než | 510 382 € |
| Perknovska & Co. | 613 160 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Perknovska & Co.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Perknovska & Co. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Perknovska & Co. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 613 160 € | 46 196 € |
| 2024 | 359 308 € | 44 923 € |
| 2023 | 263 513 € | 43 528 € |
| 2022 | 226 064 € | 42 000 € |
| 2021 | 89 114 € | 38 387 € |
| 2020 | 42 195 € | 35 909 € |
| 2019 | 5 608 € | 38 820 € |
| 2018 | 31 207 € | 39 962 € |
| 2017 | 20 471 € | 38 067 € |
| 2016 | 7 575 € | 37 467 € |
| 2015 | 12 884 € | 36 369 € |
| 2014 | 11 733 € | — |
| 2013 | 3 211 € | — |
| 2012 | 1 337 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Perknovska & Co. | 613 160 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 44 646 € |
| medián kraja | 48 350 € |
| medián Slovenska | 46 196 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GRYF MEDIA, s.r.o.Žilina · tržby 1 473 589 € (2025)
- ADMARU s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 465 124 € (2020)
- Horti corporation s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 457 845 € (2018)
- Fidia Pharma Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 1 451 272 € (2025)
- MEDIAN SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 443 152 € (2025)
- ZIRI Invest s. r. o.Štúrovo · tržby 1 435 733 € (2024)
- 24 services s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 434 052 € (2025)
- like, s. r. o.Liptovský Hrádok · tržby 1 433 903 € (2025)
- InsurancePlan, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 1 428 553 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Perknovska & Co., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›
Sídlo Perknovska & Co.: Bratislava - Devínska Nová Ves
Perknovska & Co. sídli na adrese Pieskovcová 23, 841 07 Bratislava, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Devínska Nová Ves je 3 443 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 214.
Bratislava - Devínska Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Perknovska & Co.: IČO, sídlo a základné údaje
Perknovska & Co. s. r. o. (IČO 44237014) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Devínska Nová Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 2. 7. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Ing. Diana Perknovská. Za rok 2025 sú v závierke tržby 613 160 € a výsledok hospodárenia −48 692 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 2. 7. 2008 |
| Skoršie názvy | FISSIMA designmaker, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Devínska Nová Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reklama a prieskum trhu (SK NACE 73) Perknovska & Co. s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 613 160 €, typická firma odvetvia 46 196 €, čo je 13-násobok mediánu (medián z 7 047 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Reklama a prieskum trhu: tržby a mzdy ›Reklama a prieskum trhu v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
APŌY HOUSE s. r. o.Bezručova Apartment s. r. o.Chaty Four Pines s. r. o.PERMITO s. r. o.YOUNIQ HOME s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves
VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.Andritz OYGRUPO ANTOLIN BRATISLAVA s.r.o.BENTELER Automotive Bratislava s.r.o.Duvenbeck Slovensko, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.11) v okrese Bratislava IV
Surgitech s. r. o.Alesa s. r. o.Istropolitana Advertising, s. r. o.IPON SK, s.r.o.MAYER/McCANN-ERICKSON, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.