VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SFTECH, s. r. o.

Kráľova Lehota · Zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.

8 967 €tržby 2025 ▼ 8 %+1 991 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

8 967 €tržby 2025 ▼ 8 %
+1 991 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 6 497 €, výsledok hospodárenia 339 €
  2. 13 : tržby 5 807 €, výsledok hospodárenia 1 108 €
  3. 14 : tržby 5 406 €, výsledok hospodárenia 285 €
  4. 15 : tržby 8 722 €, výsledok hospodárenia 1 564 €
  5. 16 : tržby 17 248 €, výsledok hospodárenia 2 301 €
  6. 17 : tržby 18 588 €, výsledok hospodárenia 3 815 €
  7. 18 : tržby 21 152 €, výsledok hospodárenia 4 781 €
  8. 19 : tržby 19 525 €, výsledok hospodárenia -657 €
  9. 20 : tržby 9 761 €, výsledok hospodárenia -202 €
  10. 21 : tržby 7 061 €, výsledok hospodárenia -2 269 €
  11. 22 : tržby 12 733 €, výsledok hospodárenia 2 224 €
  12. 23 : tržby 12 935 €, výsledok hospodárenia 1 848 €
  13. 24 : tržby 9 753 €, výsledok hospodárenia 1 671 €
  14. 25 : tržby 8 967 €, výsledok hospodárenia 1 991 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SFTECH, s. r. o. (IČO 44207743) mala v roku 2025 tržby 8 967 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SFTECH

osobné náklady v roku 2025 boli 1 342 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ SFTECH

Podľa Registra právnických osôb koná za SFTECH 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci SFTECH

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SFTECH
Podiely spoločníkov na vkladoch SFTECH Marek Šafařík 51,0 %, Michal Šafařík 49,0 %. Spolu 6 800 €. Marek Šafařík: 3 468 €, 51,0 %Michal Šafařík: 3 332 €, 49,0 %51,0 % najväčší podiel
  • Marek Šafařík51,0 %
  • Michal Šafařík49,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marek Šafaříkod 30. 10. 2025 3 468 €51,0 %
Michal Šafaříkod 30. 10. 2025 3 332 €49,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SFTECH

Za rok 2025 má SFTECH v závierke tržby 8 967 €, o 8,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 991 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 21 152 €.

Tržby 20258 967 €▼ −8,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 991 €zisk
Majetok (aktíva) 202528 tis. €
Vlastné imanie 202524 tis. €
Záväzky 20253 854 €13,9 % majetku
Pridaná hodnota 20254 301 €
Zisková marža 2025+22,2 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov19 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SFTECH

Súvaha SFTECH

Všetky čísla zo závierok SFTECH (14 rokov)
Čísla zo závierok SFTECH po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20258 967 €1 991 €27 749 €23 895 €3 854 €4 301 €+22,2 %
20249 753 €1 671 €23 352 €20 056 €3 296 €2 457 €+17,1 %
202312 935 €1 848 €23 347 €20 232 €3 115 €3 417 €+14,3 %
202212 733 €2 224 €21 598 €18 386 €3 212 €7 166 €+17,5 %
20217 061 €−2 269 €19 068 €16 161 €2 907 €2 183 €−32,1 %
20209 761 €−202 €21 092 €18 430 €2 662 €4 318 €−2,1 %
201919 525 €−657 €19 243 €18 632 €611 €3 051 €−3,4 %
201821 152 €4 781 €21 077 €19 290 €1 787 €6 141 €+22,6 %
201718 588 €3 815 €16 239 €14 509 €1 730 €4 945 €+20,5 %
201617 248 €2 301 €11 911 €10 693 €1 218 €3 029 €+13,3 %
20158 722 €1 564 €9 035 €8 393 €642 €2 618 €+17,9 %
20145 406 €285 €7 438 €6 829 €609 €1 230 €+5,3 %
20135 807 €1 108 €6 605 €6 543 €62 €1 639 €+19,1 %
20126 497 €339 €5 516 €5 434 €51 €811 €+5,2 %

Riziko: zaplatí SFTECH?

SFTECH a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom SFTECH z roku 2023.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202331. 8. 2023

História firmy SFTECH

Dátum vzniku SFTECH je 21. 6. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/49748/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 6 497 € · majetok 5 516 €
  3. Nový spoločník: Marek ŠafaříkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Kúpeľno-rehabilitačný ústav Ministerstva vnútra SR Bystrá. Firma vznikla 21. 6. 2008.
  5. Nový spoločník: Michal ŠafaříkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 8 967 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SFTECH

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • ozvučovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
  • diskotekárska činnosť (bez interpretácie umeleckej činnosti)
  • počítačové služby
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • čistiace a upratovacie služby
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

SFTECH v odvetví šport, zábava a rekreácia

SFTECH je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť zábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), SFTECH má 8 967 €, čo je 45 % mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 517 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SFTECH 71. z 116.

V odvetví v okrese Liptovský Mikuláš517aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 493Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia20 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SFTECH, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sídlo SFTECH: Kráľova Lehota

SFTECH sídli na adrese 212, 032 33 Kráľova Lehota, okres Liptovský Mikuláš. V obci Kráľova Lehota je 115 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 282.

Subjektov v obci Kráľova Lehota115aktívnych
Subjektov v okrese Liptovský Mikuláš13 282aktívnych
V tom istom odvetví517okres Liptovský Mikuláš

Kráľova Lehota: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›

SFTECH: IČO, sídlo a základné údaje

SFTECH, s. r. o. (IČO 44207743) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kráľova Lehota, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 21. 6. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Marek Šafařík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 967 € a výsledok hospodárenia +1 991 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieZábavné činnosti a voľnočasové aktivity i. n. (SK NACE 9329)
Základné imanie6 800 €
Vznik21. 6. 2008
ObecKráľova Lehota
OkresOkres Liptovský Mikuláš
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) SFTECH, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 967 €, typická firma odvetvia 19 770 € (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›

Sieť prepojení firmy SFTECH

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SFTECH

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SFTECH

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy34zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Kráľova Lehotatypický nepokrytý dopyt 281 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Kráľova Lehota

DYHATECH s. r. o.LEHOTSKÝ comp., s.r.o.EkoEnergia Distribúcia, s.r.o.EkoPellets Slovakia, s.r.o.EkoEnergia Palivá, s.r.o.Všetky firmy v obci Kráľova Lehota ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.29) v okrese Liptovský Mikuláš

MUTTON s.r.o.PS biznis s. r. o.ŽIARCE, a.s.WANDAL s. r. o.Microfon s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk