HKS TRADING & MANAGEMENT, s. r. o.
Dolný Štál · Dodávka jedál
38 840 €tržby 2025 ▲ 15 %−334 €strata 2025aktívna 18 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 600 €, výsledok hospodárenia 1 052 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 152 €
- 14 : tržby 21 153 €, výsledok hospodárenia 788 €
- 15 : tržby 25 384 €, výsledok hospodárenia -2 869 €
- 16 : tržby 11 935 €, výsledok hospodárenia -7 162 €
- 17 : tržby 57 500 €, výsledok hospodárenia 30 433 €
- 18 : tržby 32 500 €, výsledok hospodárenia -3 550 €
- 19 : tržby 25 587 €, výsledok hospodárenia -1 921 €
- 20 : tržby 31 351 €, výsledok hospodárenia -3 795 €
- 21 : tržby 45 483 €, výsledok hospodárenia -27 827 €
- 22 : tržby 81 455 €, výsledok hospodárenia -15 366 €
- 23 : tržby 89 817 €, výsledok hospodárenia -19 030 €
- 24 : tržby 33 803 €, výsledok hospodárenia -7 673 €
- 25 : tržby 38 840 €, výsledok hospodárenia -334 €
HKS TRADING & MANAGEMENT, s. r. o. (IČO 44138270) mala v roku 2025 tržby 38 840 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HKS TRADING & MANAGEMENT
V roku 2025 mala HKS TRADING & MANAGEMENT priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 4 386 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 386 € | — |
| 2024 | — | 4 323 € | — |
| 2023 | — | 17 054 € | — |
| 2022 | — | 12 823 € | — |
| 2021 | — | 14 092 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ HKS TRADING & MANAGEMENT
Podľa Registra právnických osôb koná za HKS TRADING & MANAGEMENT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník HKS TRADING & MANAGEMENT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Francisco De La Sierra Aguilo100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Francisco De La Sierra Aguilood 2. 10. 2025 | 7 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HKS TRADING & MANAGEMENT
Za rok 2025 má HKS TRADING & MANAGEMENT v závierke tržby 38 840 €, o 14,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −334 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 89 817 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát HKS TRADING & MANAGEMENT
Najvyššie tržby: rok 2023, 89 817 €. Najnižšie: rok 2012, 1 600 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 38 840 € |
| 2024 | 33 803 € |
| 2023 | 89 817 € |
| 2022 | 81 455 € |
| 2021 | 45 483 € |
| 2020 | 31 351 € |
| 2019 | 25 587 € |
| 2018 | 32 500 € |
| 2017 | 57 500 € |
| 2016 | 11 935 € |
| 2015 | 25 384 € |
| 2014 | 21 153 € |
| 2013 | — |
| 2012 | 1 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 11 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −62 406 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −334 € |
| 2024 | −7 673 € |
| 2023 | −19 030 € |
| 2022 | −15 366 € |
| 2021 | −27 827 € |
| 2020 | −3 795 € |
| 2019 | −1 921 € |
| 2018 | −3 550 € |
| 2017 | 30 433 € |
| 2016 | −7 162 € |
| 2015 | −2 869 € |
| 2014 | 788 € |
| 2013 | −5 152 € |
| 2012 | 1 052 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HKS TRADING & MANAGEMENT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,9 %, medián odvetvia +2,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HKS TRADING & MANAGEMENT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,9 % | +2,9 % |
| 2024 | −22,7 % | +2,0 % |
| 2023 | −21,2 % | +1,0 % |
| 2022 | −18,9 % | −0,1 % |
| 2021 | −61,2 % | −2,5 % |
| 2020 | −12,1 % | −4,3 % |
| 2019 | −7,5 % | 0,0 % |
| 2018 | −10,9 % | 0,0 % |
| 2017 | +52,9 % | +0,3 % |
| 2016 | −60,0 % | +0,1 % |
| 2015 | −11,3 % | −0,1 % |
| 2014 | +3,7 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | +65,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2017 (+381,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +14,9 % |
| 2024 | −62,4 % |
| 2023 | +10,3 % |
| 2022 | +79,1 % |
| 2021 | +45,1 % |
| 2020 | +22,5 % |
| 2019 | −21,3 % |
| 2018 | −43,5 % |
| 2017 | +381,8 % |
| 2016 | −53,0 % |
| 2015 | +20,0 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HKS TRADING & MANAGEMENT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 91 470 €, vlastné imanie 6 493 € a záväzky 84 977 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 91 470 € | 6 493 € | 84 977 € |
| 2024 | 91 461 € | 6 828 € | 84 633 € |
| 2023 | 86 340 € | 6 400 € | 79 940 € |
| 2022 | 80 932 € | 6 045 € | 74 887 € |
| 2021 | 59 541 € | 4 410 € | 55 131 € |
| 2020 | 33 227 € | 22 370 € | 10 857 € |
| 2019 | 87 449 € | 26 165 € | 61 284 € |
| 2018 | 105 431 € | 28 087 € | 77 344 € |
| 2017 | 43 101 € | 31 638 € | 11 463 € |
| 2016 | 56 009 € | 1 204 € | 54 805 € |
| 2015 | 38 394 € | −1 416 € | 39 810 € |
| 2014 | 38 479 € | 1 453 € | 37 026 € |
| 2013 | 10 139 € | 665 € | 9 474 € |
| 2012 | 6 635 € | 5 817 € | 818 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HKS TRADING & MANAGEMENT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 840 € | −334 € | 91 470 € | 6 493 € | 84 977 € | 9 676 € | −0,9 % |
| 2024 | 33 803 € | −7 673 € | 91 461 € | 6 828 € | 84 633 € | 2 170 € | −22,7 % |
| 2023 | 89 817 € | −19 030 € | 86 340 € | 6 400 € | 79 940 € | 5 413 € | −21,2 % |
| 2022 | 81 455 € | −15 366 € | 80 932 € | 6 045 € | 74 887 € | −3 194 € | −18,9 % |
| 2021 | 45 483 € | −27 827 € | 59 541 € | 4 410 € | 55 131 € | −4 816 € | −61,2 % |
| 2020 | 31 351 € | −3 795 € | 33 227 € | 22 370 € | 10 857 € | 643 € | −12,1 % |
| 2019 | 25 587 € | −1 921 € | 87 449 € | 26 165 € | 61 284 € | 2 186 € | −7,5 % |
| 2018 | 32 500 € | −3 550 € | 105 431 € | 28 087 € | 77 344 € | −3 € | −10,9 % |
| 2017 | 57 500 € | 30 433 € | 43 101 € | 31 638 € | 11 463 € | 36 408 € | +52,9 % |
| 2016 | 11 935 € | −7 162 € | 56 009 € | 1 204 € | 54 805 € | −6 986 € | −60,0 % |
| 2015 | 25 384 € | −2 869 € | 38 394 € | −1 416 € | 39 810 € | −575 € | −11,3 % |
| 2014 | 21 153 € | 788 € | 38 479 € | 1 453 € | 37 026 € | 2 626 € | +3,7 % |
| 2013 | — | −5 152 € | 10 139 € | 665 € | 9 474 € | −4 946 € | — |
| 2012 | 1 600 € | 1 052 € | 6 635 € | 5 817 € | 818 € | 1 202 € | +65,8 % |
Riziko: zaplatí HKS TRADING & MANAGEMENT?
HKS TRADING & MANAGEMENT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom HKS TRADING & MANAGEMENT v objeme 630 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Mestská časť Bratislava - Rača: 630 € v 1 zmluve.
História firmy HKS TRADING & MANAGEMENT
Dátum vzniku HKS TRADING & MANAGEMENT je 23. 4. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné mená: CAPRICORN INVESTMENTS, s. r. o., TAKE PAELLA, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60887/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022610898
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 600 € · majetok 6 635 €
- Zmena obchodného menaPredtým CAPRICORN INVESTMENTS, s. r. o., odvtedy TAKE PAELLA, s.r.o.
- Nový spoločník: Francisco De La Sierra AguiloSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Francisco De La Sierra AguiloKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mestská časť Bratislava - Rača, hodnota zmluvy 630 €. Firma vznikla 23. 4. 2008.
- Zmena obchodného menaPredtým TAKE PAELLA, s.r.o., odvtedy HKS TRADING & MANAGEMENT, s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 38 840 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HKS TRADING & MANAGEMENT
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
- činnosť podnikateľských, oganizačných a ekonomických poradcov,
- reklamné a marketingové služby,
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
- obstarávanie služieb spojených so správou bytového a nebytového fondu,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- prevádzkovanie výdajne stravy
- poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- prenájom hnuteľných vecí
- pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
HKS TRADING & MANAGEMENT v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
HKS TRADING & MANAGEMENT je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť dodávka jedál. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), HKS TRADING & MANAGEMENT má 38 840 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 638 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HKS TRADING & MANAGEMENT 134. z 200.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| HKS TRADING & MANAGEMENT | 38 840 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HKS TRADING & MANAGEMENT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HKS TRADING & MANAGEMENT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HKS TRADING & MANAGEMENT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 38 840 € | 78 685 € |
| 2024 | 33 803 € | 78 424 € |
| 2023 | 89 817 € | 71 990 € |
| 2022 | 81 455 € | 59 132 € |
| 2021 | 45 483 € | 44 924 € |
| 2020 | 31 351 € | 47 466 € |
| 2019 | 25 587 € | 59 884 € |
| 2018 | 32 500 € | 57 619 € |
| 2017 | 57 500 € | 54 567 € |
| 2016 | 11 935 € | 52 133 € |
| 2015 | 25 384 € | 50 818 € |
| 2014 | 21 153 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 1 600 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HKS TRADING & MANAGEMENT | 38 840 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 73 700 € |
| medián kraja | 74 167 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Jorpix s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 90 237 € (2025)
- NISA Group, s. r. o.Nová Lesná · tržby 90 169 € (2025)
- RaBee s.r.o.Mlynky · tržby 90 152 € (2025)
- Luník pub s. r. o.Gerlachov · tržby 90 140 € (2025)
- Veri Venues s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 90 103 € (2025)
- Pulverturm s.r.o.Hubice · tržby 89 900 € (2022)
- VINEXPO, s.r.o.Bardejov · tržby 89 767 € (2025)
- ALVI s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 89 755 € (2025)
- Cafe 23, s.r.o.Malacky · tržby 89 722 € (2017)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HKS TRADING & MANAGEMENT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HKS TRADING & MANAGEMENT: Dolný Štál
HKS TRADING & MANAGEMENT sídli na adrese Topoľnianska cesta 1349/6A, 930 10 Dolný Štál, okres Dunajská Streda. V obci Dolný Štál je 303 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Dolný Štál: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
HKS TRADING & MANAGEMENT: IČO, sídlo a základné údaje
HKS TRADING & MANAGEMENT, s. r. o. (IČO 44138270) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Štál, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 23. 4. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Francisco De La Sierra Aguilo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 38 840 € a výsledok hospodárenia −334 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Dodávka jedál (SK NACE 5621) |
| Základné imanie | 7 000 € |
| Vznik | 23. 4. 2008 |
| Skoršie názvy | CAPRICORN INVESTMENTS, s. r. o. TAKE PAELLA, s.r.o. |
| Obec | Dolný Štál |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) HKS TRADING & MANAGEMENT, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 38 840 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy HKS TRADING & MANAGEMENT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HKS TRADING & MANAGEMENT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HKS TRADING & MANAGEMENT
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy192zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Dolný Štál
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou60 zmlúv za 3 roky · 952 933 € · naposledy 7. 10. 2026„BENEFIT“, Zariadenie sociálnych služieb Ľudovítová8 zmlúv za 3 roky · 63 482 € · naposledy 12. 6. 2026Mesto Topolčany7 zmlúv za 3 roky · 5 462 € · naposledy 1. 4. 2025 Všetkých 78 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
HKS, s.r.o.SPANISH INVESTMENTS, s.r.o.HKS wood, s. r. o.Granvelada CE s.r.o.4 Seniors j.s.a. v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Dolný Štál
EXATECH, s. r. o.EXATA GROUP, a.s.STAVEXAT DŠ, s. r. o.Poľnohospodárske družstvo Dolný ŠtálSEASONS s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Štál ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.21) v okrese Dunajská Streda
HAWAII BAR, s. r. o.EUROPE CATERING s.r.o.SALUT s.r.o.foodbrothers s. r. o.PIZZERIA ANNA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.