ROSALI, s.r.o.
Levice · Výroba kovových konštrukcií a ich častí
508 762 €tržby 2025 ▲ 11 %+3 004 €zisk 2025aktívna 18 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 127 102 €, výsledok hospodárenia 1 207 €
- 13 : tržby 186 625 €, výsledok hospodárenia 3 384 €
- 14 : tržby 21 208 €, výsledok hospodárenia -7 943 €
- 15 : tržby 139 091 €, výsledok hospodárenia 4 715 €
- 16 : tržby 143 955 €, výsledok hospodárenia 1 728 €
- 17 : tržby 365 613 €, výsledok hospodárenia 1 886 €
- 18 : tržby 276 116 €, výsledok hospodárenia 156 €
- 19 : tržby 330 430 €, výsledok hospodárenia -383 €
- 20 : tržby 303 558 €, výsledok hospodárenia 759 €
- 21 : tržby 315 177 €, výsledok hospodárenia 1 327 €
- 22 : tržby 625 236 €, výsledok hospodárenia 5 389 €
- 23 : tržby 576 508 €, výsledok hospodárenia 5 104 €
- 24 : tržby 457 867 €, výsledok hospodárenia 3 709 €
- 25 : tržby 508 762 €, výsledok hospodárenia 3 004 €
ROSALI, s.r.o. (IČO 43855661) mala v roku 2025 tržby 508 762 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ROSALI
V roku 2025 mala ROSALI priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 37 427 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 763 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Levice bola v roku 2025 1 907 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 37 427 € | — |
| 2024 | — | 24 730 € | — |
| 2023 | — | 26 203 € | — |
| 2022 | — | 21 056 € | — |
| 2021 | — | 26 023 € | — |
| 2020 | — | 15 374 € | — |
| 2019 | — | 16 026 € | — |
| 2018 | — | 13 742 € | — |
| 2017 | — | 17 755 € | — |
| 2016 | — | 8 633 € | — |
| 2015 | — | 4 843 € | — |
| 2014 | — | 4 207 € | — |
| 2013 | — | 20 424 € | 14 686 € |
| 2012 | — | 25 986 € | 20 115 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- ROSALI, odhad zo závierky763 €
- Priemyselná výroba v okrese Levice1 907 €
- Všetky odvetvia v okrese Levice1 781 €
- Priemyselná výroba na Slovensku1 904 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Priemyselná výroba, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia ROSALI
Podľa Registra právnických osôb konajú za ROSALI 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník ROSALI
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Róbert Salinka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Róbert Salinkaod 30. 10. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ROSALI
Za rok 2025 má ROSALI v závierke tržby 508 762 €, o 11,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 004 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 625 236 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ROSALI
Najvyššie tržby: rok 2022, 625 236 €. Najnižšie: rok 2014, 21 208 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 508 762 € |
| 2024 | 457 867 € |
| 2023 | 576 508 € |
| 2022 | 625 236 € |
| 2021 | 315 177 € |
| 2020 | 303 558 € |
| 2019 | 330 430 € |
| 2018 | 276 116 € |
| 2017 | 365 613 € |
| 2016 | 143 955 € |
| 2015 | 139 091 € |
| 2014 | 21 208 € |
| 2013 | 186 625 € |
| 2012 | 127 102 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 24 042 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 004 € |
| 2024 | 3 709 € |
| 2023 | 5 104 € |
| 2022 | 5 389 € |
| 2021 | 1 327 € |
| 2020 | 759 € |
| 2019 | −383 € |
| 2018 | 156 € |
| 2017 | 1 886 € |
| 2016 | 1 728 € |
| 2015 | 4 715 € |
| 2014 | −7 943 € |
| 2013 | 3 384 € |
| 2012 | 1 207 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ROSALI
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,6 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROSALI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,6 % | +4,0 % |
| 2024 | +0,8 % | +3,1 % |
| 2023 | +0,9 % | +2,4 % |
| 2022 | +0,9 % | +2,4 % |
| 2021 | +0,4 % | +2,3 % |
| 2020 | +0,3 % | +1,9 % |
| 2019 | −0,1 % | +2,1 % |
| 2018 | +0,1 % | +2,7 % |
| 2017 | +0,5 % | +3,4 % |
| 2016 | +1,2 % | +3,4 % |
| 2015 | +3,4 % | +3,1 % |
| 2014 | −37,5 % | — |
| 2013 | +1,8 % | — |
| 2012 | +0,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2017 (+154,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +11,1 % |
| 2024 | −20,6 % |
| 2023 | −7,8 % |
| 2022 | +98,4 % |
| 2021 | +3,8 % |
| 2020 | −8,1 % |
| 2019 | +19,7 % |
| 2018 | −24,5 % |
| 2017 | +154,0 % |
| 2016 | +3,5 % |
| 2015 | +555,8 % |
| 2014 | −88,6 % |
| 2013 | +46,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ROSALI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 165 366 €, vlastné imanie 26 535 € a záväzky 138 831 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 165 366 € | 26 535 € | 138 831 € |
| 2024 | 125 776 € | 23 531 € | 102 245 € |
| 2023 | 131 213 € | 19 821 € | 111 392 € |
| 2022 | 223 289 € | 14 719 € | 208 570 € |
| 2021 | 123 956 € | 9 329 € | 114 627 € |
| 2020 | 123 442 € | 12 548 € | 110 894 € |
| 2019 | 114 816 € | 11 789 € | 103 027 € |
| 2018 | 113 195 € | 12 172 € | 101 023 € |
| 2017 | 141 151 € | 12 017 € | 129 134 € |
| 2016 | 109 880 € | 10 131 € | 99 749 € |
| 2015 | 83 956 € | 8 402 € | 75 554 € |
| 2014 | 50 858 € | 3 688 € | 47 170 € |
| 2013 | 84 385 € | 11 631 € | 72 754 € |
| 2012 | 90 596 € | 8 554 € | 82 042 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ROSALI (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 508 762 € | 3 004 € | 165 366 € | 26 535 € | 138 831 € | 70 167 € | +0,6 % |
| 2024 | 457 867 € | 3 709 € | 125 776 € | 23 531 € | 102 245 € | 48 878 € | +0,8 % |
| 2023 | 576 508 € | 5 104 € | 131 213 € | 19 821 € | 111 392 € | 56 424 € | +0,9 % |
| 2022 | 625 236 € | 5 389 € | 223 289 € | 14 719 € | 208 570 € | 50 342 € | +0,9 % |
| 2021 | 315 177 € | 1 327 € | 123 956 € | 9 329 € | 114 627 € | 37 123 € | +0,4 % |
| 2020 | 303 558 € | 759 € | 123 442 € | 12 548 € | 110 894 € | 35 705 € | +0,3 % |
| 2019 | 330 430 € | −383 € | 114 816 € | 11 789 € | 103 027 € | 33 233 € | −0,1 % |
| 2018 | 276 116 € | 156 € | 113 195 € | 12 172 € | 101 023 € | 29 696 € | +0,1 % |
| 2017 | 365 613 € | 1 886 € | 141 151 € | 12 017 € | 129 134 € | 32 960 € | +0,5 % |
| 2016 | 143 955 € | 1 728 € | 109 880 € | 10 131 € | 99 749 € | 23 599 € | +1,2 % |
| 2015 | 139 091 € | 4 715 € | 83 956 € | 8 402 € | 75 554 € | 27 014 € | +3,4 % |
| 2014 | 21 208 € | −7 943 € | 50 858 € | 3 688 € | 47 170 € | 4 737 € | −37,5 % |
| 2013 | 186 625 € | 3 384 € | 84 385 € | 11 631 € | 72 754 € | 37 670 € | +1,8 % |
| 2012 | 127 102 € | 1 207 € | 90 596 € | 8 554 € | 82 042 € | 33 561 € | +0,9 % |
Riziko: zaplatí ROSALI?
ROSALI a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom ROSALI z roku 2020.
História firmy ROSALI
Dátum vzniku ROSALI je 5. 12. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21170/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022497015
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 127 102 € · majetok 90 596 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice. Firma vznikla 5. 12. 2007.
- Nový spoločník: Róbert SalinkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 508 762 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ROSALI
- zámočníctvo
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a výroby v rozsahu voľnej živnosti
- operatívny leasing a leasing spojený s financovaním
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- vyučovanie v odbore cudzích jazykov - nemecký jazyk
- prekladateľské a tlmočnícke služby - nemecký jazyk
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
ROSALI v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
ROSALI je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), ROSALI má 508 762 €, čo je 5,0-násobok mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 2 032 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ROSALI 57. z 253.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| ROSALI | 508 762 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ROSALI
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ROSALI s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ROSALI | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 508 762 € | 101 405 € |
| 2024 | 457 867 € | 107 696 € |
| 2023 | 576 508 € | 108 953 € |
| 2022 | 625 236 € | 110 929 € |
| 2021 | 315 177 € | 107 911 € |
| 2020 | 303 558 € | 98 550 € |
| 2019 | 330 430 € | 117 881 € |
| 2018 | 276 116 € | 121 114 € |
| 2017 | 365 613 € | 122 184 € |
| 2016 | 143 955 € | 131 383 € |
| 2015 | 139 091 € | 141 683 € |
| 2014 | 21 208 € | — |
| 2013 | 186 625 € | — |
| 2012 | 127 102 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ROSALI | 508 762 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 85 311 € |
| medián kraja | 94 798 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TAJS, s.r.o.Čadca · tržby 1 283 916 € (2024)
- MONTEZA, s.r.o.Ľubotín · tržby 1 282 440 € (2025)
- REAL, s.r.o.Kysucké Nové Mesto · tržby 1 277 578 € (2025)
- TUBOTEK SK s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 1 275 405 € (2025)
- POTISSIMUS, s.r.o.Nitra · tržby 1 272 641 € (2025)
- HOLDER s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 1 269 859 € (2025)
- STEELKOV s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 267 338 € (2025)
- CE-MONT s.r.o.Čierne · tržby 1 264 452 € (2025)
- KOPR Slovakia s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 1 262 498 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ROSALI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ROSALI: Levice
ROSALI sídli na adrese 194, 934 01 Levice, Kalinčiakovo, okres Levice. V obci Levice je 6 019 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
ROSALI: IČO, sídlo a základné údaje
ROSALI, s.r.o. (IČO 43855661) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 5. 12. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Róbert Salinka a Silvia Salinková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 508 762 € a výsledok hospodárenia +3 004 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 5. 12. 2007 |
| Obec | Levice |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) ROSALI, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 508 762 €, typická firma odvetvia 101 405 €, čo je 5,0-násobok mediánu (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy ROSALI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ROSALI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ROSALI
- Tendre10súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 969 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov90 zmlúv za 3 roky · 767 786 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.37 zmlúv za 3 roky · 63 751 € · naposledy 18. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica24 zmlúv za 3 roky · 2 000 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 231 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Levice
Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Levice
DPP s.r.o.IDO EET - Levické strojárne, s.r.o.TECHMONT MOCHOVCE, spol. s r.o.WESTMETAL SK, s.r.o.QSE group s.r.o. v konkurze
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.