VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DENT-in, s.r.o.

Levoča · Činnosti zubnej lekárskej praxe

350 717 €tržby 2025 ▲ 1 %+21 854 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

350 717 €tržby 2025 ▲ 1 %
+21 854 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 92 722 €, výsledok hospodárenia 14 542 €
  2. 13 : tržby 105 741 €, výsledok hospodárenia -13 859 €
  3. 14 : tržby 107 171 €, výsledok hospodárenia 10 885 €
  4. 15 : tržby 108 745 €, výsledok hospodárenia 8 912 €
  5. 16 : tržby 129 478 €, výsledok hospodárenia 9 631 €
  6. 17 : tržby 140 248 €, výsledok hospodárenia 3 199 €
  7. 18 : tržby 240 361 €, výsledok hospodárenia 57 506 €
  8. 19 : tržby 258 555 €, výsledok hospodárenia 84 214 €
  9. 20 : tržby 213 686 €, výsledok hospodárenia 58 234 €
  10. 21 : tržby 281 176 €, výsledok hospodárenia 74 959 €
  11. 22 : tržby 323 214 €, výsledok hospodárenia 77 266 €
  12. 23 : tržby 339 469 €, výsledok hospodárenia 90 218 €
  13. 24 : tržby 347 148 €, výsledok hospodárenia 53 025 €
  14. 25 : tržby 350 717 €, výsledok hospodárenia 21 854 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DENT-in, s.r.o. (IČO 43806082) mala v roku 2025 tržby 350 717 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci DENT-in

V roku 2025 mala DENT-in priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 47 547 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 970 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Levoča bola v roku 2025 1 932 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia DENT-in

Podľa Registra právnických osôb konajú za DENT-in 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník DENT-in

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DENT-in
Podiely spoločníkov na vkladoch DENT-in MUDr. Jana Suráková 100,0 %. Spolu 6 640 €. MUDr. Jana Suráková: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Jana Suráková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Jana Surákováod 22. 11. 2022 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DENT-in

Za rok 2025 má DENT-in v závierke tržby 350 717 €, o 1,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +21 854 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 350 717 €.

Tržby 2025351 tis. €▲ +1,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202522 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025433 tis. €
Vlastné imanie 2025390 tis. €
Záväzky 202544 tis. €10,1 % majetku
Pridaná hodnota 202595 tis. €
Zisková marža 2025+6,2 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov551 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát DENT-in

Súvaha DENT-in

Všetky čísla zo závierok DENT-in (14 rokov)
Čísla zo závierok DENT-in po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025350 717 €21 854 €433 455 €389 679 €43 776 €95 064 €+6,2 %
2024347 148 €53 025 €443 503 €367 825 €75 678 €147 077 €+15,3 %
2023339 469 €90 218 €403 220 €390 800 €12 420 €191 092 €+26,6 %
2022323 214 €77 266 €318 324 €300 581 €17 743 €198 742 €+23,9 %
2021281 176 €74 959 €345 096 €324 035 €21 061 €149 448 €+26,7 %
2020213 686 €58 234 €266 583 €250 076 €16 507 €115 395 €+27,3 %
2019258 555 €84 214 €241 266 €192 041 €49 225 €150 866 €+32,6 %
2018240 361 €57 506 €204 967 €107 827 €97 140 €120 894 €+23,9 %
2017140 248 €3 199 €134 651 €50 321 €84 330 €42 798 €+2,3 %
2016129 478 €9 631 €96 854 €47 121 €49 733 €42 380 €+7,4 %
2015108 745 €8 912 €101 082 €37 490 €63 592 €46 760 €+8,2 %
2014107 171 €10 885 €89 424 €28 580 €60 844 €48 294 €+10,2 %
2013105 741 €−13 859 €82 757 €17 694 €65 063 €14 055 €−13,1 %
201292 722 €14 542 €45 068 €31 554 €13 514 €46 054 €+15,7 %

Riziko: zaplatí DENT-in?

DENT-in a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 24 zmlúv s dodávateľom DENT-in z rokov 2012 až 2026.

Zmluvy so štátom24Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20121. 1. 2012

História firmy DENT-in

Dátum vzniku DENT-in je 14. 11. 2007, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20695/V
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 14. 11. 2007.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 92 722 € · majetok 45 068 €
  4. Nový štatutár: Stanislav SurákKonateľ
  5. Nový spoločník: MUDr. Jana SurákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 350 717 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DENT-in

  • maloobchod v rozsahu voľných živností
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie výroby a dopravy
  • prevádzkovanie ambulancie s odborným zameraním stomatológia
  • ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • čistiace a upratovacie služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

DENT-in v odvetví zdravotníctvo

DENT-in je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), DENT-in má 350 717 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Levoča je v tomto odvetví 52 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DENT-in 3. z 25.

V odvetví v okrese Levoča52aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DENT-in, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Levoča ›

Sídlo DENT-in: Levoča

DENT-in sídli na adrese Špitálska 319/9, 054 01 Levoča, okres Levoča. V obci Levoča je 1 726 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 255. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Levoča1 726aktívnych
Subjektov v okrese Levoča4 255aktívnych
V tom istom odvetví52okres Levoča
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Levoča: obyvatelia a dáta ›Okres Levoča ›Adresár firiem v okrese Levoča ›

DENT-in: IČO, sídlo a základné údaje

DENT-in, s.r.o. (IČO 43806082) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levoča, okres Levoča. Dátum vzniku je 14. 11. 2007, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú MUDr. Jana Suráková a Stanislav Surák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 350 717 € a výsledok hospodárenia +21 854 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623)
Základné imanie6 640 €
Vznik14. 11. 2007
ObecLevoča
OkresOkres Levoča
Účtovných závierok v registri15

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) DENT-in, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 350 717 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levoča ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Levoča ›

Sieť prepojení firmy DENT-in

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DENT-in

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DENT-in

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy492zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu24odvetví chýba v meste Levočatypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Levoča

Nemocnica AGEL Levoča a.s.BETON PUMPY SPIŠ, s.r.o.ESKol s.r.o.ZELENÁ LEKÁREŇ LEVOČA, s.r.o.LEVOTEC s.r.o.Všetky firmy v obci Levoča ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Levoča

M&M SmileDent, s.r.o.Levodental s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk