Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš · Predškolská výchova
0 €tržby 2013−1 507 €strata 2013aktívna 30 rokov10 až 19 zamestnancovStrážiťNÁSKOK
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 21. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 2013 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -1 507 €
Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš (IČO 42066280), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 23. 7. 1996 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
Podľa Registra právnických osôb koná za Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.
Spoločník Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.
Tržby, zisk a majetok Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
Za rok 2013 má Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −1 507 €.
Výkaz ziskov a strát Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
Výkaz ziskov a strát Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš za rok 2013: tržby 0 €, výsledok hospodárenia −1 507 €.
Súvaha Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
Súvaha Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš na konci roka 2013: majetok (aktíva) 36 542 €, vlastné imanie −7 812 €, záväzky 44 344 €.
Všetky čísla zo závierok Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 € | −1 507 € | 36 542 € | −7 812 € | 44 344 € | — | — |
Sieť prepojení firmy Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský MikulášNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Riziko: zaplatí Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš v objeme 1 € z rokov 2024 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici: 1 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2024, 1 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 2 | 1 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
Dátum vzniku Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš je 23. 7. 1996, teda pred 30 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiRozpočtová organizácia · 100007780
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 0 € · majetok 36 542 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš. Firma vznikla 23. 7. 1996.
- Nový štatutár: Miroslava JurčováRiaditeľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš smie robiť.
- Predškolská výchova
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026.
Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš v odvetví vzdelávanie
Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť predškolská výchova. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 240 aktívnych subjektov.
Sídlo Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš: Liptovský Mikuláš
Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš sídli na adrese Palúčanská, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 047 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 271.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš: IČO, sídlo a základné údaje
Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš (IČO 42066280) je rozpočtová organizácia so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 23. 7. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutárom je Miroslava Jurčová. Za rok 2013 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −1 507 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Rozpočtová organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Predškolská výchova (SK NACE 8510) |
| Vznik | 23. 7. 1996 |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Ukážka pre firmu Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do 6 mesiacovtypická hodnota 500 €
- Granty a dotácie14výziev s uzávierkou do 6 mesiacovfirma z odboru typicky dostala 145 tis. €
- Končiace zmluvy1 380zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 000 €
- Víťazi v odbore32firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 900 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v okrese Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 3,1 mil. €
Stráženie firmy Materská škola, Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš a Excel
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.