Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
Neporadza · Činnosti cirkevných organizácií
5 519 €tržby 2025 ▲ 6 %−2 005 €strata 2025aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 788 €, výsledok hospodárenia 788 €
- 22 : tržby 27 640 €, výsledok hospodárenia 6 167 €
- 23 : tržby 10 848 €, výsledok hospodárenia 5 699 €
- 24 : tržby 5 205 €, výsledok hospodárenia 850 €
- 25 : tržby 5 519 €, výsledok hospodárenia -2 005 €
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza (IČO 42003270) mala v roku 2025 tržby 5 519 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutári Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
Podľa Registra právnických osôb konajú za Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.
Tržby, zisk a majetok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
Za rok 2025 má Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza v závierke tržby 5 519 €, o 6,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 005 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 27 640 €.
Výkaz ziskov a strát Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
Najvyššie tržby: rok 2022, 27 640 €. Najnižšie: rok 2021, 788 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 519 € |
| 2024 | 5 205 € |
| 2023 | 10 848 € |
| 2022 | 27 640 € |
| 2021 | 788 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 11 499 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 005 € |
| 2024 | 850 € |
| 2023 | 5 699 € |
| 2022 | 6 167 € |
| 2021 | 788 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −36,3 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −36,3 % | +4,6 % |
| 2024 | +16,3 % | +4,7 % |
| 2023 | +52,5 % | +4,1 % |
| 2022 | +22,3 % | +4,0 % |
| 2021 | +100,0 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+6,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +6,0 % |
| 2024 | −52,0 % |
| 2023 | −60,8 % |
| 2022 | +3 409,1 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 595 €, vlastné imanie 4 595 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 595 € | 4 595 € | — |
| 2024 | 6 487 € | 6 487 € | — |
| 2023 | 13 442 € | 13 442 € | 0 € |
| 2022 | 6 955 € | 6 955 € | 0 € |
| 2021 | 5 531 € | 5 531 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 519 € | −2 005 € | 4 595 € | 4 595 € | — | — | −36,3 % |
| 2024 | 5 205 € | 850 € | 6 487 € | 6 487 € | — | — | +16,3 % |
| 2023 | 10 848 € | 5 699 € | 13 442 € | 13 442 € | 0 € | — | +52,5 % |
| 2022 | 27 640 € | 6 167 € | 6 955 € | 6 955 € | 0 € | — | +22,3 % |
| 2021 | 788 € | 788 € | 5 531 € | 5 531 € | — | — | +100,0 % |
Riziko: zaplatí Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza?
Peniaze od štátu: Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
Dátum vzniku Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza je 7. 2. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/09-0422
- Nový štatutár: Mgr. ThDr. Loránt Rákos PhD.Farár
- Nový štatutár: Zoltán FüzérČlen štatutárneho orgánu
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 788 € · majetok 5 531 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 5 519 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza v odvetví členské organizácie
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza má 5 519 €, čo je 55 % mediánu. V okrese Rimavská Sobota je v tomto odvetví 969 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza 98. z 215.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza | 5 519 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 519 € | 9 948 € |
| 2024 | 5 205 € | 8 863 € |
| 2023 | 10 848 € | 8 800 € |
| 2022 | 27 640 € | 8 098 € |
| 2021 | 788 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza | 5 519 € |
|---|---|
| medián okresu Rimavská Sobota | 4 378 € |
| medián kraja | 7 400 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie za zachovanie ľudových tradícií Horného PovažiaPovažská Bystrica · tržby 12 753 € (2025)
- Centrum antropologických výskumovVeľký Šariš · tržby 12 750 € (2025)
- Poľovnícke združenie RáztokaDivinka · tržby 12 749 € (2025)
- Združenie zdravotne postihnutých BučanyBučany · tržby 12 746 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť Dolný MoštenecPovažská Bystrica · tržby 12 745 € (2025)
- Študentský parlament elektrotechnikov a informatikov STUBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 12 742 € (2025)
- LABRA TEAMHriňová · tržby 12 740 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Horné OtrokovceHorné Otrokovce · tržby 12 734 € (2024)
- Spolok výtvarníkov SlovenskaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 727 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza: Neporadza
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza sídli na adrese Neporadza 22, 980 45 Neporadza, okres Rimavská Sobota. V obci Neporadza je 13 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 109.
Neporadza: obyvatelia a dáta ›Okres Rimavská Sobota ›Adresár firiem v okrese Rimavská Sobota ›
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza: IČO, sídlo a základné údaje
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza (IČO 42003270) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Neporadza, okres Rimavská Sobota. Dátum vzniku je 7. 2. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Mgr. ThDr. Loránt Rákos PhD. a Zoltán Füzér. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 519 € a výsledok hospodárenia −2 005 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 7. 2. 2006 |
| Obec | Neporadza |
| Okres | Okres Rimavská Sobota |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Neporadza má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 5 519 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rimavská Sobota ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Rimavská Sobota ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…
Najväčšie firmy v obci Neporadza
DEME TRANS s.r.o.Obec NeporadzaVšetky firmy v obci Neporadza ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Rimavská Sobota
Židovská náboženská obec v Rimavskej SoboteReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Rímskokatolícka cirkev, farnosť Uzovská…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.