VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Tanečno športový klub RITMO Levice

Levice · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

6 071 €tržby 2025 ▼ 40 %−8 313 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

6 071 €tržby 2025 ▼ 40 %
−8 313 €strata 2025
  1. 21 : tržby 2 528 €, výsledok hospodárenia -8 251 €
  2. 22 : tržby 4 575 €, výsledok hospodárenia -4 520 €
  3. 23 : tržby 5 344 €, výsledok hospodárenia 2 562 €
  4. 24 : tržby 10 163 €, výsledok hospodárenia -2 697 €
  5. 25 : tržby 6 071 €, výsledok hospodárenia -8 313 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Tanečno športový klub RITMO Levice (IČO 37966294) mala v roku 2025 tržby 6 071 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Tanečno športový klub RITMO Levice

Tanečno športový klub RITMO Levice má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Štatutár Tanečno športový klub RITMO Levice

Podľa Registra právnických osôb koná za Tanečno športový klub RITMO Levice 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Tanečno športový klub RITMO Levice

Za rok 2025 má Tanečno športový klub RITMO Levice v závierke tržby 6 071 €, o 40,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 313 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 10 163 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20256 071 €▼ −40,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−8 313 €strata
Majetok (aktíva) 20252 638 €
Vlastné imanie 2025−15 tis. €
Záväzky 202517 tis. €627,5 % majetku
Zisková marža 2025−136,9 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−21 tis. €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Tanečno športový klub RITMO Levice

Súvaha Tanečno športový klub RITMO Levice

Všetky čísla zo závierok Tanečno športový klub RITMO Levice (5 rokov)
Čísla zo závierok Tanečno športový klub RITMO Levice po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20256 071 €−8 313 €2 638 €−15 243 €16 556 €—−136,9 %
202410 163 €−2 697 €2 067 €−6 930 €7 792 €—−26,5 %
20235 344 €2 562 €12 842 €−9 656 €22 498 €—+47,9 %
20224 575 €−4 520 €844 €−12 218 €13 062 €—−98,8 %
20212 528 €−8 251 €882 €−17 024 €17 906 €—−326,4 %

Riziko: zaplatí Tanečno športový klub RITMO Levice?

Tanečno športový klub RITMO Levice a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Tanečno športový klub RITMO Levice z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202111. 6. 2021

História firmy Tanečno športový klub RITMO Levice

Dátum vzniku Tanečno športový klub RITMO Levice je 27. 8. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-24406
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Levice. Firma vznikla 27. 8. 2004.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 528 € · majetok 882 €
  4. Nový štatutár: Hedviga NagyováIný štatutárny orgán
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 6 071 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Tanečno športový klub RITMO Levice

  • spev, tanec, hudba

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tanečno športový klub RITMO Levice v odvetví členské organizácie

Tanečno športový klub RITMO Levice je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Tanečno športový klub RITMO Levice má 6 071 €, čo je 61 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 1 212 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tanečno športový klub RITMO Levice 148. z 277.

V odvetví v okrese Levice1 212aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tanečno športový klub RITMO Levice, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Levice ›

Sídlo Tanečno športový klub RITMO Levice: Levice

Tanečno športový klub RITMO Levice sídli na adrese Konopná, 934 05 Levice, okres Levice. V obci Levice je 6 004 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545.

Subjektov v obci Levice6 004aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 545aktívnych
V tom istom odvetví1 212okres Levice

Levice: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

Tanečno športový klub RITMO Levice: IČO, sídlo a základné údaje

Tanečno športový klub RITMO Levice (IČO 37966294) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Levice, okres Levice. Dátum vzniku je 27. 8. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Hedviga Nagyová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 071 € a výsledok hospodárenia −8 313 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik27. 8. 2004
ObecLevice
OkresOkres Levice
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Tanečno športový klub RITMO Levice má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 071 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levice ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›

Sieť prepojení firmy Tanečno športový klub RITMO Levice

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Tanečno športový klub RITMO Levice

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Tanečno športový klub RITMO Levice

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 280 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 366zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Levicetypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Levice

Haleon Levice, s.r.o.Veľkoobchodný družstevný podnik, akciová…Cloetta Slovakia s.r.o.Camfil s.r.o.ŠPED-TRANS Levice, a.s.Všetky firmy v obci Levice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Levice

Lienka Pomáha, n.o.Santea, n.o.Úsmev n.o.SHOWTIME DANCEČas pomoci, n.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk