Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
Žarnovica · Činnosti športových klubov
10 €tržby 2025 ▼ 100 %−3 €strata 2025aktívna 29 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 1 725 €, výsledok hospodárenia -1 278 €
- 22 : tržby 22 693 €, výsledok hospodárenia 150 €
- 23 : tržby 23 179 €, výsledok hospodárenia 3 674 €
- 24 : tržby 17 809 €, výsledok hospodárenia 2 344 €
- 25 : tržby 10 €, výsledok hospodárenia -3 €
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica (IČO 37826751) mala v roku 2025 tržby 10 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Štatutár Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
Podľa Registra právnických osôb koná za Automotoklub Plochá dráha Žarnovica 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
Za rok 2025 má Automotoklub Plochá dráha Žarnovica v závierke tržby 10 €, o 99,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 23 179 €.
Výkaz ziskov a strát Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
Najvyššie tržby: rok 2023, 23 179 €. Najnižšie: rok 2025, 10 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 10 € |
| 2024 | 17 809 € |
| 2023 | 23 179 € |
| 2022 | 22 693 € |
| 2021 | 1 725 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 887 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −3 € |
| 2024 | 2 344 € |
| 2023 | 3 674 € |
| 2022 | 150 € |
| 2021 | −1 278 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −26,0 %, medián odvetvia +3,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Automotoklub Plochá dráha Žarnovica | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −26,0 % | +3,5 % |
| 2024 | +13,2 % | +2,6 % |
| 2023 | +15,8 % | +1,6 % |
| 2022 | +0,7 % | +0,4 % |
| 2021 | −74,1 % | +0,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+2,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −99,9 % |
| 2024 | −23,2 % |
| 2023 | +2,1 % |
| 2022 | +1 215,6 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 043 €, vlastné imanie 4 043 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 4 043 € | 4 043 € |
| 2024 | 6 192 € | 6 192 € |
| 2023 | 4 269 € | 4 269 € |
| 2022 | 673 € | 673 € |
| 2021 | 1 801 € | 1 801 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Automotoklub Plochá dráha Žarnovica (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 € | −3 € | 4 043 € | 4 043 € | — | — | −26,0 % |
| 2024 | 17 809 € | 2 344 € | 6 192 € | 6 192 € | — | — | +13,2 % |
| 2023 | 23 179 € | 3 674 € | 4 269 € | 4 269 € | — | — | +15,8 % |
| 2022 | 22 693 € | 150 € | 673 € | 673 € | — | — | +0,7 % |
| 2021 | 1 725 € | −1 278 € | 1 801 € | 1 801 € | — | — | −74,1 % |
Riziko: zaplatí Automotoklub Plochá dráha Žarnovica?
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom Automotoklub Plochá dráha Žarnovica v objeme 30 388 € z rokov 2012 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom TRANSPETROL, a. s.: 12 000 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2012, 10 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 3 | 9 750 € |
| 2023 | 1 | 1 748 € |
| 2022 | 2 | 1 960 € |
| 2014 | 1 | 2 000 € |
| 2013 | 1 | 4 930 € |
| 2012 | 1 | 10 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
Dátum vzniku Automotoklub Plochá dráha Žarnovica je 19. 2. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-12313
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ TRANSPETROL, a. s., hodnota zmluvy 10 000 €. Firma vznikla 19. 2. 1997.
- Nový štatutár: Peter ŠtefánikIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 1 725 € · majetok 1 801 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 10 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
- camping, caravan, motorizmus
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica v odvetví šport, zábava a rekreácia
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 19 770 € (4 493 závierok), Automotoklub Plochá dráha Žarnovica má 10 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Žarnovica je v tomto odvetví 98 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Automotoklub Plochá dráha Žarnovica 19. z 19.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 5 129 €, polovica do 19 770 €, tri štvrtiny do 52 173 €; 10 % firiem má viac než 180 450 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 5 129 € |
| medián | 19 770 € |
| horný kvartil | 52 173 € |
| 10 % firiem má viac než | 180 450 € |
| Automotoklub Plochá dráha Žarnovica | 10 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Automotoklub Plochá dráha Žarnovica
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Automotoklub Plochá dráha Žarnovica s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Automotoklub Plochá dráha Žarnovica | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 10 € | 19 770 € |
| 2024 | 17 809 € | 17 489 € |
| 2023 | 23 179 € | 16 392 € |
| 2022 | 22 693 € | 13 987 € |
| 2021 | 1 725 € | 11 649 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Automotoklub Plochá dráha Žarnovica | 10 € |
|---|---|
| medián okresu Žarnovica | 9 700 € |
| medián kraja | 15 143 € |
| medián Slovenska | 19 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Slovenský rybársky zväz - Mestská organizáciaLevice · tržby 21 € (2025)
- CAVALIERS KOMÁRNOKomárno · tržby 20 € (2025)
- NPC SLOVAKIABratislava - mestská časť Ružinov · tržby 20 € (2023)
- Slobodný BajkerBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 20 € (2024)
- Zmena je možná s. r. o.Prešov · tržby 14 € (2025)
- Futbalový klub Družstevník KurimanyKurimany · tržby 10 € (2025)
- Obecný športový klub BabináBabiná · tržby 8 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Automotoklub Plochá dráha Žarnovica, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Automotoklub Plochá dráha Žarnovica: Žarnovica
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica sídli na adrese Bystrická 37, 966 81 Žarnovica, okres Žarnovica. V obci Žarnovica je 926 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 878. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Žarnovica: obyvatelia a dáta ›Okres Žarnovica ›Adresár firiem v okrese Žarnovica ›
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica: IČO, sídlo a základné údaje
Automotoklub Plochá dráha Žarnovica (IČO 37826751) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Žarnovica, okres Žarnovica. Dátum vzniku je 19. 2. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Peter Štefánik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 10 € a výsledok hospodárenia −3 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 19. 2. 1997 |
| Obec | Žarnovica |
| Okres | Okres Žarnovica |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93) Automotoklub Plochá dráha Žarnovica má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 10 €, typická firma odvetvia 19 770 € (medián z 4 493 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žarnovica ›Šport, zábava a rekreácia: tržby a mzdy ›Šport, zábava a rekreácia v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žarnovica ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
PRONIX, s.r.o.D.R.O., s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Žarnovica
TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.COOP JEDNOTA ŽARNOVICA, spotrebné družstvoNeuman Aluminium Components s.r.o.Neuman Aluminium Fliesspresswerk Slovakia…Illichmann Castalloy s. r. o.Všetky firmy v obci Žarnovica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Žarnovica
Mestský futbalový klub Nová BaňaBIKE RACING SLOVAKIATenisový klub TajchObecný športový klub Hodruša - HámreStrong Sport Arena
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.