Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš
18 924 €tržby 2022 ▲ 310 %+5 888 €zisk 2022aktívna 42 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 4 620 €, výsledok hospodárenia 3 460 €
- 22 : tržby 18 924 €, výsledok hospodárenia 5 888 €
Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš (IČO 37800701), sídlo Liptovský Mikuláš, je v registri zapísaná od 1. 11. 1983 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Za rok 2022 má Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš v závierke tržby 18 924 €, o 309,6 % viac než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +5 888 €. Závierky máme za 2 roky (2021 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2022: 18 924 €.
Výkaz ziskov a strát Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Najvyššie tržby: rok 2022, 18 924 €. Najnižšie: rok 2021, 4 620 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | 18 924 € |
| 2021 | 4 620 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 9 348 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 5 888 € |
| 2021 | 3 460 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +31,1 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | +31,1 % | +4,0 % |
| 2021 | +74,9 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 42 309 €, vlastné imanie 41 679 € a záväzky 630 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 42 309 € | 41 679 € | 630 € |
| 2021 | 28 564 € | 25 804 € | 2 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 18 924 € | 5 888 € | 42 309 € | 41 679 € | 630 € | — | +31,1 % |
| 2021 | 4 620 € | 3 460 € | 28 564 € | 25 804 € | 2 760 € | — | +74,9 % |
Riziko: zaplatí Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš?
Peniaze od štátu: Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Dátum vzniku Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš je 1. 11. 1983, teda pred 42 rokmi. Skoršie obchodné meno: Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnosti701
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 4 620 € · majetok 28 564 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 2, posledné tržby 18 924 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš v odvetví členské organizácie
Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 8 098 € (10 056 závierok), Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš má 18 924 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Liptovský Mikuláš je v tomto odvetví 854 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš 50. z 179.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 200 €, polovica do 8 098 €, tri štvrtiny do 25 447 €; 10 % firiem má viac než 64 698 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 300 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 200 € |
| medián | 8 098 € |
| horný kvartil | 25 447 € |
| 10 % firiem má viac než | 64 698 € |
| Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš | 18 924 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | 18 924 € | 8 098 € |
| 2021 | 4 620 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš | 18 924 € |
|---|---|
| medián okresu Liptovský Mikuláš | 8 833 € |
| medián kraja | 9 055 € |
| medián Slovenska | 8 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Domáci miláčik - terapeutPárnica · tržby 44 828 € (2025)
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Vranov nad TopľouVranov nad Topľou · tržby 44 782 € (2025)
- Nezisková organizácia MENTORBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 768 € (2013)
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Súľov - HradnáSúľov-Hradná · tržby 44 757 € (2025)
- TRENČAN, folklórny súbor Gymnázia Ľ.ŠtúraTrenčín · tržby 44 751 € (2025)
- Kult.1629Oravské Veselé · tržby 44 747 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Moravany nad VáhomMoravany nad Váhom · tržby 44 744 € (2025)
- Združenie obcí "Zdravý mikroregión"Preseľany · tržby 44 738 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Svätej Rodiny, BardejovBardejov · tržby 44 719 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš: Liptovský Mikuláš
Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš sídli na adrese 1.mája 73, 031 01 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. V obci Liptovský Mikuláš je 6 099 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 396.
Liptovský Mikuláš: obyvatelia a dáta ›Okres Liptovský Mikuláš ›Adresár firiem v okrese Liptovský Mikuláš ›
Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš: IČO, sídlo a základné údaje
Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš (IČO 37800701) je združenie alebo zväz so sídlom v obci Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš. Dátum vzniku je 1. 11. 1983, na trhu je 42 rokov. Za rok 2022 sú v závierke tržby 18 924 € a výsledok hospodárenia +5 888 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | združenie alebo zväz |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 94910 |
| Vznik | 1. 11. 1983 |
| Skoršie názvy | Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš |
| Obec | Liptovský Mikuláš |
| Okres | Okres Liptovský Mikuláš |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš má vyššie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 18 924 €, typická firma odvetvia 8 098 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 10 056 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Liptovský Mikuláš ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Liptovský Mikuláš ›
Sieť prepojení firmy Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bratská Jednota Babtistov, cirkevný zbor Liptovský Mikuláš
- Tendre74súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Liptovský Mikuláštypický nepokrytý dopyt 9,3 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava286 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 14. 10. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Liptovský Mikuláš
Tatry mountain resorts, a.s.COOP Jednota Liptovský Mikuláš, spotrebné…CBA VEREX, a.s.COOP LC SEVER, a.s.Savencia Fromage & Dairy SK, a. s.Všetky firmy v obci Liptovský Mikuláš ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Liptovský Mikuláš
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Rímskokatolícka cirkev, farnosť OkoličnéCirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.