G3 Plus 2 s.r.o.
Považská Bystrica · Pátracie a súkromné bezpečnostné služby
26 000 €tržby 2025 ▼ 13 %+17 235 €zisk 2025aktívna 18 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 10 088 €, výsledok hospodárenia 141 €
- 13 : tržby 28 224 €, výsledok hospodárenia 11 912 €
- 14 : tržby 31 366 €, výsledok hospodárenia 6 990 €
- 15 : tržby 41 328 €, výsledok hospodárenia 7 515 €
- 16 : tržby 20 109 €, výsledok hospodárenia 3 147 €
- 17 : tržby 21 096 €, výsledok hospodárenia 4 856 €
- 18 : tržby 28 432 €, výsledok hospodárenia 10 448 €
- 19 : tržby 31 155 €, výsledok hospodárenia 5 897 €
- 20 : tržby 32 947 €, výsledok hospodárenia 12 960 €
- 21 : tržby 25 238 €, výsledok hospodárenia 413 €
- 22 : tržby 20 000 €, výsledok hospodárenia 7 307 €
- 23 : tržby 36 000 €, výsledok hospodárenia 25 522 €
- 24 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia 16 465 €
- 25 : tržby 26 000 €, výsledok hospodárenia 17 235 €
G3 Plus 2 s.r.o. (IČO 36858579) mala v roku 2025 tržby 26 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci G3 Plus 2
G3 Plus 2 má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 090 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 090 € | 2 261 € |
| 2024 | — | 13 135 € | 9 531 € |
| 2023 | — | 10 078 € | 3 584 € |
| 2022 | — | 8 893 € | 6 097 € |
| 2021 | — | 9 374 € | 6 987 € |
| 2020 | — | 19 685 € | 14 401 € |
| 2019 | — | 17 654 € | 12 320 € |
| 2018 | — | 17 334 € | 11 877 € |
| 2017 | — | 10 756 € | 8 505 € |
| 2016 | — | 13 780 € | 10 275 € |
| 2015 | — | 22 072 € | 14 721 € |
| 2014 | — | 17 014 € | 11 376 € |
| 2013 | — | 9 091 € | 5 601 € |
| 2012 | — | 9 288 € | 6 140 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 2 261 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 818 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ G3 Plus 2
Podľa Registra právnických osôb koná za G3 Plus 2 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník G3 Plus 2
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Boris Haviar100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Boris Haviarod 12. 3. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok G3 Plus 2
Za rok 2025 má G3 Plus 2 v závierke tržby 26 000 €, o 13,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +17 235 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 41 328 €.
Výkaz ziskov a strát G3 Plus 2
Najvyššie tržby: rok 2015, 41 328 €. Najnižšie: rok 2012, 10 088 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 26 000 € |
| 2024 | 30 000 € |
| 2023 | 36 000 € |
| 2022 | 20 000 € |
| 2021 | 25 238 € |
| 2020 | 32 947 € |
| 2019 | 31 155 € |
| 2018 | 28 432 € |
| 2017 | 21 096 € |
| 2016 | 20 109 € |
| 2015 | 41 328 € |
| 2014 | 31 366 € |
| 2013 | 28 224 € |
| 2012 | 10 088 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 130 808 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 17 235 € |
| 2024 | 16 465 € |
| 2023 | 25 522 € |
| 2022 | 7 307 € |
| 2021 | 413 € |
| 2020 | 12 960 € |
| 2019 | 5 897 € |
| 2018 | 10 448 € |
| 2017 | 4 856 € |
| 2016 | 3 147 € |
| 2015 | 7 515 € |
| 2014 | 6 990 € |
| 2013 | 11 912 € |
| 2012 | 141 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- G3 Plus 2
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +66,3 %, medián odvetvia +4,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | G3 Plus 2 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +66,3 % | +4,4 % |
| 2024 | +54,9 % | +3,1 % |
| 2023 | +70,9 % | +2,5 % |
| 2022 | +36,5 % | +2,3 % |
| 2021 | +1,6 % | +2,2 % |
| 2020 | +39,3 % | +2,6 % |
| 2019 | +18,9 % | +2,7 % |
| 2018 | +36,7 % | +2,3 % |
| 2017 | +23,0 % | +3,2 % |
| 2016 | +15,6 % | +2,3 % |
| 2015 | +18,2 % | +2,2 % |
| 2014 | +22,3 % | — |
| 2013 | +42,2 % | — |
| 2012 | +1,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2013 (+179,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −13,3 % |
| 2024 | −16,7 % |
| 2023 | +80,0 % |
| 2022 | −20,8 % |
| 2021 | −23,4 % |
| 2020 | +5,8 % |
| 2019 | +9,6 % |
| 2018 | +34,8 % |
| 2017 | +4,9 % |
| 2016 | −51,3 % |
| 2015 | +31,8 % |
| 2014 | +11,1 % |
| 2013 | +179,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha G3 Plus 2
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 78 178 €, vlastné imanie 106 757 € a záväzky −28 579 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 78 178 € | 106 757 € | −28 579 € |
| 2024 | 93 113 € | 91 966 € | 1 147 € |
| 2023 | 80 971 € | 79 330 € | 1 641 € |
| 2022 | 56 483 € | 54 904 € | 1 579 € |
| 2021 | 51 771 € | 49 431 € | 2 340 € |
| 2020 | 52 681 € | 50 962 € | 1 719 € |
| 2019 | 38 626 € | 39 240 € | −614 € |
| 2018 | 43 388 € | 35 538 € | 7 850 € |
| 2017 | 40 298 € | 26 109 € | 9 389 € |
| 2016 | 31 975 € | 21 946 € | 10 029 € |
| 2015 | 39 257 € | 20 452 € | 18 805 € |
| 2014 | 28 331 € | 24 688 € | 3 643 € |
| 2013 | 23 795 € | 20 438 € | 3 357 € |
| 2012 | 14 137 € | 8 606 € | 5 531 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok G3 Plus 2 (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 000 € | 17 235 € | 78 178 € | 106 757 € | −28 579 € | 23 420 € | +66,3 % |
| 2024 | 30 000 € | 16 465 € | 93 113 € | 91 966 € | 1 147 € | 29 880 € | +54,9 % |
| 2023 | 36 000 € | 25 522 € | 80 971 € | 79 330 € | 1 641 € | 35 878 € | +70,9 % |
| 2022 | 20 000 € | 7 307 € | 56 483 € | 54 904 € | 1 579 € | 16 482 € | +36,5 % |
| 2021 | 25 238 € | 413 € | 51 771 € | 49 431 € | 2 340 € | 20 098 € | +1,6 % |
| 2020 | 32 947 € | 12 960 € | 52 681 € | 50 962 € | 1 719 € | 32 827 € | +39,3 % |
| 2019 | 31 155 € | 5 897 € | 38 626 € | 39 240 € | −614 € | 23 762 € | +18,9 % |
| 2018 | 28 432 € | 10 448 € | 43 388 € | 35 538 € | 7 850 € | 28 319 € | +36,7 % |
| 2017 | 21 096 € | 4 856 € | 40 298 € | 26 109 € | 9 389 € | 15 982 € | +23,0 % |
| 2016 | 20 109 € | 3 147 € | 31 975 € | 21 946 € | 10 029 € | 17 299 € | +15,6 % |
| 2015 | 41 328 € | 7 515 € | 39 257 € | 20 452 € | 18 805 € | 30 035 € | +18,2 % |
| 2014 | 31 366 € | 6 990 € | 28 331 € | 24 688 € | 3 643 € | 24 640 € | +22,3 % |
| 2013 | 28 224 € | 11 912 € | 23 795 € | 20 438 € | 3 357 € | 21 529 € | +42,2 % |
| 2012 | 10 088 € | 141 € | 14 137 € | 8 606 € | 5 531 € | 9 891 € | +1,4 % |
Riziko: zaplatí G3 Plus 2?
G3 Plus 2 a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom G3 Plus 2 v objeme 40 430 € z rokov 2014 až 2015. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica: 40 430 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2015, 23 735 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2015 | 1 | 23 735 € |
| 2014 | 1 | 16 695 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy G3 Plus 2
Dátum vzniku G3 Plus 2 je 11. 6. 2008, teda pred 18 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20347/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 10 088 € · majetok 14 137 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica, hodnota zmluvy 16 695 €. Firma vznikla 11. 6. 2008.
- Nový štatutár: Boris HaviarKonateľ
- Nový spoločník: Boris HaviarSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 26 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti G3 Plus 2
- poskytovanie služieb informátora
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
G3 Plus 2 v odvetví bezpečnostné a pátracie služby
G3 Plus 2 je v registri v odvetví Bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80), činnosť pátracie a súkromné bezpečnostné služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 152 962 € (523 závierok), G3 Plus 2 má 26 000 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 15 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je G3 Plus 2 5. z 7.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 41 756 €, polovica do 152 962 €, tri štvrtiny do 645 733 €; 10 % firiem má viac než 2 214 992 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 12 840 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 41 756 € |
| medián | 152 962 € |
| horný kvartil | 645 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 214 992 € |
| G3 Plus 2 | 26 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- G3 Plus 2
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby G3 Plus 2 s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | G3 Plus 2 | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 26 000 € | 152 962 € |
| 2024 | 30 000 € | 146 961 € |
| 2023 | 36 000 € | 144 694 € |
| 2022 | 20 000 € | 152 798 € |
| 2021 | 25 238 € | 133 825 € |
| 2020 | 32 947 € | 145 353 € |
| 2019 | 31 155 € | 145 992 € |
| 2018 | 28 432 € | 136 432 € |
| 2017 | 21 096 € | 122 512 € |
| 2016 | 20 109 € | 116 239 € |
| 2015 | 41 328 € | 111 190 € |
| 2014 | 31 366 € | — |
| 2013 | 28 224 € | — |
| 2012 | 10 088 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| G3 Plus 2 | 26 000 € |
|---|---|
| medián kraja | 100 386 € |
| medián Slovenska | 152 962 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- J.I.M.A., spol. s r. o.Stupava · tržby 58 299 € (2025)
- MO-Security, s.r.o.Batizovce · tržby 57 744 € (2025)
- A.B.S. 1 - Company s.r.o.Piešťany · tržby 56 039 € (2014)
- BS-B, s.r.o.Topoľčany · tržby 55 296 € (2025)
- ALSEC, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 55 163 € (2025)
- S.B.S. STA-MI s.r.o.Prešov · tržby 54 610 € (2025)
- Screening Solutions Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 53 550 € (2025)
- Stolár servis s. r. o.Družstevná pri Hornáde · tržby 53 252 € (2025)
- L.V.B., spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 53 178 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb G3 Plus 2, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Považská Bystrica ›
Sídlo G3 Plus 2: Považská Bystrica
G3 Plus 2 sídli na adrese Šoltésovej 421, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 646 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 848. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›
G3 Plus 2: IČO, sídlo a základné údaje
G3 Plus 2 s.r.o. (IČO 36858579) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 11. 6. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutárom je Boris Haviar. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 000 € a výsledok hospodárenia +17 235 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 11. 6. 2008 |
| Obec | Považská Bystrica |
| Okres | Okres Považská Bystrica |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80) G3 Plus 2 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 000 €, typická firma odvetvia 152 962 € (medián z 523 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Považská Bystrica ›Bezpečnostné a pátracie služby: tržby a mzdy ›Bezpečnostné a pátracie služby v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Považská Bystrica ›
Sieť prepojení firmy G3 Plus 2
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu G3 Plus 2
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu G3 Plus 2
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
- Končiace zmluvy83zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 803 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny530 zmlúv za 3 roky · 36 243 179 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.19 zmlúv za 3 roky · 2 636 993 € · naposledy 8. 7. 2026Mestská časť Bratislava-Petržalka16 zmlúv za 3 roky · 90 650 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
HATRIX, s.r.o.G 3 Plus, s.r.o.AB Hliny, s. r. o.ABH IMMO s.r.o.AITea s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica
SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 80.10) v okrese Považská Bystrica
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.