Stolár servis s. r. o.
Družstevná pri Hornáde · Pátracie a súkromné bezpečnostné služby
53 252 €tržby 2025+18 605 €zisk 2025aktívna 18 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 69 280 €, výsledok hospodárenia -542 €
- 13 : tržby 77 695 €, výsledok hospodárenia -1 111 €
- 14 : tržby 95 173 €, výsledok hospodárenia 3 146 €
- 15 : tržby 91 867 €, výsledok hospodárenia 4 395 €
- 16 : tržby 124 297 €, výsledok hospodárenia 2 969 €
- 17 : tržby 116 029 €, výsledok hospodárenia 3 789 €
- 18 : tržby 112 700 €, výsledok hospodárenia 1 367 €
- 19 : tržby 33 179 €, výsledok hospodárenia 2 259 €
- 20 : tržby 8 265 €, výsledok hospodárenia 186 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -923 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -126 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 257 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 53 252 €, výsledok hospodárenia 18 605 €
Stolár servis s. r. o. (IČO 36856266) mala v roku 2025 tržby 53 252 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Stolár servis
V roku 2025 mala Stolár servis priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 721 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 721 € | — |
| 2020 | — | 4 001 € | 2 926 € |
| 2019 | — | 17 340 € | 12 423 € |
| 2018 | — | 83 425 € | 58 957 € |
| 2017 | — | 91 982 € | 64 983 € |
| 2016 | — | 90 532 € | 64 806 € |
| 2015 | — | 71 545 € | 52 228 € |
| 2014 | — | 81 379 € | 57 755 € |
| 2013 | — | 65 947 € | 46 150 € |
| 2012 | — | 40 432 € | 32 664 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia Stolár servis
Podľa Registra právnických osôb konajú za Stolár servis 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník Stolár servis
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Trojčák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Trojčákod 24. 7. 2025 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Stolár servis
Za rok 2025 má Stolár servis v závierke tržby 53 252 €, a výsledok hospodárenia +18 605 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 124 297 €.
Výkaz ziskov a strát Stolár servis
Najvyššie tržby: rok 2016, 124 297 €. Najnižšie: rok 2020, 8 265 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 53 252 € |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 8 265 € |
| 2019 | 33 179 € |
| 2018 | 112 700 € |
| 2017 | 116 029 € |
| 2016 | 124 297 € |
| 2015 | 91 867 € |
| 2014 | 95 173 € |
| 2013 | 77 695 € |
| 2012 | 69 280 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 32 417 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 18 605 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −1 257 € |
| 2022 | −126 € |
| 2021 | −923 € |
| 2020 | 186 € |
| 2019 | 2 259 € |
| 2018 | 1 367 € |
| 2017 | 3 789 € |
| 2016 | 2 969 € |
| 2015 | 4 395 € |
| 2014 | 3 146 € |
| 2013 | −1 111 € |
| 2012 | −542 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Stolár servis
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +34,9 %, medián odvetvia +4,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Stolár servis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +34,9 % | +4,4 % |
| 2024 | — | +3,1 % |
| 2023 | — | +2,5 % |
| 2022 | — | +2,3 % |
| 2021 | — | +2,2 % |
| 2020 | +2,3 % | +2,6 % |
| 2019 | +6,8 % | +2,7 % |
| 2018 | +1,2 % | +2,3 % |
| 2017 | +3,3 % | +3,2 % |
| 2016 | +2,4 % | +2,3 % |
| 2015 | +4,8 % | +2,2 % |
| 2014 | +3,3 % | — |
| 2013 | −1,4 % | — |
| 2012 | −0,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 8 rokov, najviac v roku 2016 (+35,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | −75,1 % |
| 2019 | −70,6 % |
| 2018 | −2,9 % |
| 2017 | −6,7 % |
| 2016 | +35,3 % |
| 2015 | −3,5 % |
| 2014 | +22,5 % |
| 2013 | +12,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Stolár servis
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 26 418 €, vlastné imanie 18 605 € a záväzky 7 813 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 418 € | 18 605 € | 7 813 € |
| 2024 | 25 883 € | 25 093 € | 790 € |
| 2023 | 25 883 € | 25 433 € | 450 € |
| 2022 | 27 140 € | 26 690 € | 450 € |
| 2021 | 29 159 € | 26 816 € | 2 343 € |
| 2020 | 43 311 € | 27 598 € | 15 713 € |
| 2019 | 48 953 € | 27 412 € | 21 541 € |
| 2018 | 60 987 € | 25 153 € | 35 834 € |
| 2017 | 99 234 € | 23 830 € | 75 404 € |
| 2016 | 43 218 € | 20 041 € | 23 177 € |
| 2015 | 40 947 € | 17 072 € | 23 875 € |
| 2014 | 37 681 € | 12 677 € | 25 004 € |
| 2013 | 20 991 € | 9 531 € | 11 460 € |
| 2012 | 22 958 € | 10 642 € | 12 316 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Stolár servis (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53 252 € | 18 605 € | 26 418 € | 18 605 € | 7 813 € | 21 530 € | +34,9 % |
| 2024 | — | −340 € | 25 883 € | 25 093 € | 790 € | — | — |
| 2023 | — | −1 257 € | 25 883 € | 25 433 € | 450 € | −1 652 € | — |
| 2022 | — | −126 € | 27 140 € | 26 690 € | 450 € | −1 332 € | — |
| 2021 | — | −923 € | 29 159 € | 26 816 € | 2 343 € | −145 € | — |
| 2020 | 8 265 € | 186 € | 43 311 € | 27 598 € | 15 713 € | 5 749 € | +2,3 % |
| 2019 | 33 179 € | 2 259 € | 48 953 € | 27 412 € | 21 541 € | 19 973 € | +6,8 % |
| 2018 | 112 700 € | 1 367 € | 60 987 € | 25 153 € | 35 834 € | 91 413 € | +1,2 % |
| 2017 | 116 029 € | 3 789 € | 99 234 € | 23 830 € | 75 404 € | 100 832 € | +3,3 % |
| 2016 | 124 297 € | 2 969 € | 43 218 € | 20 041 € | 23 177 € | 98 788 € | +2,4 % |
| 2015 | 91 867 € | 4 395 € | 40 947 € | 17 072 € | 23 875 € | 81 021 € | +4,8 % |
| 2014 | 95 173 € | 3 146 € | 37 681 € | 12 677 € | 25 004 € | 89 771 € | +3,3 % |
| 2013 | 77 695 € | −1 111 € | 20 991 € | 9 531 € | 11 460 € | 68 954 € | −1,4 % |
| 2012 | 69 280 € | −542 € | 22 958 € | 10 642 € | 12 316 € | 44 080 € | −0,8 % |
Riziko: zaplatí Stolár servis?
Peniaze od štátu: Stolár servis
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Stolár servis
Dátum vzniku Stolár servis je 16. 1. 2008, teda pred 18 rokmi. Skoršie obchodné meno: Gi-Be, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/21054/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022520621
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 69 280 € · majetok 22 958 €
- Nový štatutár: Martin TrojčákKonateľ
- Nový spoločník: Martin TrojčákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým Gi-Be, s.r.o., odvtedy Stolár servis s. r. o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 53 252 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Stolár servis
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vedenie účtovníctva
- Textilná výroba
- Odevná výroba
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Stolárstvo
- Tesárstvo
- Kozmetické služby
- Pedikúra
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Stolár servis v odvetví bezpečnostné a pátracie služby
Stolár servis je v registri v odvetví Bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80), činnosť pátracie a súkromné bezpečnostné služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 152 962 € (523 závierok), Stolár servis má 53 252 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 10 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Stolár servis 4. z 7.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 41 756 €, polovica do 152 962 €, tri štvrtiny do 645 733 €; 10 % firiem má viac než 2 214 992 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 12 840 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 41 756 € |
| medián | 152 962 € |
| horný kvartil | 645 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 214 992 € |
| Stolár servis | 53 252 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Stolár servis
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Stolár servis s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Stolár servis | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 53 252 € | 152 962 € |
| 2024 | — | 146 961 € |
| 2023 | — | 144 694 € |
| 2022 | — | 152 798 € |
| 2021 | — | 133 825 € |
| 2020 | 8 265 € | 145 353 € |
| 2019 | 33 179 € | 145 992 € |
| 2018 | 112 700 € | 136 432 € |
| 2017 | 116 029 € | 122 512 € |
| 2016 | 124 297 € | 116 239 € |
| 2015 | 91 867 € | 111 190 € |
| 2014 | 95 173 € | — |
| 2013 | 77 695 € | — |
| 2012 | 69 280 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Stolár servis | 53 252 € |
|---|---|
| medián kraja | 201 883 € |
| medián Slovenska | 152 962 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MORGUARD s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 118 840 € (2025)
- PEMAR DETECTIVE s. r. o. v likvidáciiBanská Bystrica · tržby 118 289 € (2018)
- AMIGA bezpečnostné systémy, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 118 066 € (2025)
- Tech BS, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 117 332 € (2025)
- DELTA EN PLUS s.r.o.Vráble · tržby 117 005 € (2025)
- Štít, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 114 414 € (2024)
- RIVA SYSTEM s.r.o. KošiceKošice - mestská časť Nad jazerom · tržby 113 069 € (2025)
- FIBEZ, s.r.o.Trenčín · tržby 112 302 € (2025)
- BOZPO-BJ, s.r.o.Šiba · tržby 111 090 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Stolár servis, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Administratívne a podporné služby v okrese Košice - okolie ›
Sídlo Stolár servis: Družstevná pri Hornáde
Stolár servis sídli na adrese Tepličany 218, 044 31 Družstevná pri Hornáde, okres Košice - okolie. V obci Družstevná pri Hornáde je 270 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 216.
Družstevná pri Hornáde: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
Stolár servis: IČO, sídlo a základné údaje
Stolár servis s. r. o. (IČO 36856266) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Družstevná pri Hornáde, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 16. 1. 2008, na trhu je 18 rokov a štatutármi sú Martin Trojčák a Roman Trojčák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 53 252 € a výsledok hospodárenia +18 605 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 16. 1. 2008 |
| Skoršie názvy | Gi-Be, s.r.o. |
| Obec | Družstevná pri Hornáde |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80) Stolár servis s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 53 252 €, typická firma odvetvia 152 962 € (medián z 523 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Bezpečnostné a pátracie služby: tržby a mzdy ›Bezpečnostné a pátracie služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Družstevná pri Hornáde
MKM-STRED, spol. s r.o.3PLAST EU, s. r. o.AP COMMERCE s.r.o.SERVIS DpH, s. r. o., r. s. p.ESEL TRADE s.r.o.Všetky firmy v obci Družstevná pri Hornáde ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 80.10) v okrese Košice - okolie
SEKOB s.r.o.ERC SECURITY s.r.o.HODEZ, s.r.o.Wood & Steel s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.