NEOMAC s.r.o.
Piešťany · Výroba iných výrobkov z gumy
14 029 €tržby 2025 ▼ 0 %+4 232 €zisk 2025aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 14 030 €, výsledok hospodárenia -919 €
- 13 : tržby 21 776 €, výsledok hospodárenia 38 €
- 14 : tržby 14 029 €, výsledok hospodárenia 2 697 €
- 15 : tržby 21 073 €, výsledok hospodárenia 2 624 €
- 16 : tržby 20 314 €, výsledok hospodárenia 3 437 €
- 17 : tržby 16 326 €, výsledok hospodárenia 3 789 €
- 18 : tržby 15 369 €, výsledok hospodárenia 1 755 €
- 19 : tržby 14 736 €, výsledok hospodárenia 1 381 €
- 20 : tržby 14 029 €, výsledok hospodárenia 1 149 €
- 21 : tržby 14 030 €, výsledok hospodárenia 1 772 €
- 22 : tržby 14 030 €, výsledok hospodárenia 2 699 €
- 23 : tržby 22 879 €, výsledok hospodárenia 1 614 €
- 24 : tržby 14 030 €, výsledok hospodárenia 3 150 €
- 25 : tržby 14 029 €, výsledok hospodárenia 4 232 €
NEOMAC s.r.o. (IČO 36818143) mala v roku 2025 tržby 14 029 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci NEOMAC
osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | — |
| 2013 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Konateľ NEOMAC
Podľa Registra právnických osôb koná za NEOMAC 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník NEOMAC
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Branislav Macejka100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Branislav Macejkaod 9. 1. 2026 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok NEOMAC
Za rok 2025 má NEOMAC v závierke tržby 14 029 €, o 0,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 232 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 22 879 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 496 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát NEOMAC
Najvyššie tržby: rok 2023, 22 879 €. Najnižšie: rok 2014, 14 029 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 029 € |
| 2024 | 14 030 € |
| 2023 | 22 879 € |
| 2022 | 14 030 € |
| 2021 | 14 030 € |
| 2020 | 14 029 € |
| 2019 | 14 736 € |
| 2018 | 15 369 € |
| 2017 | 16 326 € |
| 2016 | 20 314 € |
| 2015 | 21 073 € |
| 2014 | 14 029 € |
| 2013 | 21 776 € |
| 2012 | 14 030 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 29 418 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 232 € |
| 2024 | 3 150 € |
| 2023 | 1 614 € |
| 2022 | 2 699 € |
| 2021 | 1 772 € |
| 2020 | 1 149 € |
| 2019 | 1 381 € |
| 2018 | 1 755 € |
| 2017 | 3 789 € |
| 2016 | 3 437 € |
| 2015 | 2 624 € |
| 2014 | 2 697 € |
| 2013 | 38 € |
| 2012 | −919 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- NEOMAC
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +30,2 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | NEOMAC | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +30,2 % | +2,4 % |
| 2024 | +22,5 % | +2,1 % |
| 2023 | +7,1 % | +2,2 % |
| 2022 | +19,2 % | +1,9 % |
| 2021 | +12,6 % | +1,5 % |
| 2020 | +8,2 % | +1,8 % |
| 2019 | +9,4 % | +1,1 % |
| 2018 | +11,4 % | +1,6 % |
| 2017 | +23,2 % | +1,9 % |
| 2016 | +16,9 % | +1,7 % |
| 2015 | +12,5 % | +1,6 % |
| 2014 | +19,2 % | — |
| 2013 | +0,2 % | — |
| 2012 | −6,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+63,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | −38,7 % |
| 2023 | +63,1 % |
| 2022 | 0,0 % |
| 2021 | 0,0 % |
| 2020 | −4,8 % |
| 2019 | −4,1 % |
| 2018 | −5,9 % |
| 2017 | −19,6 % |
| 2016 | −3,6 % |
| 2015 | +50,2 % |
| 2014 | −35,6 % |
| 2013 | +55,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha NEOMAC
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 52 752 €, vlastné imanie 41 618 € a záväzky 11 134 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 52 752 € | 41 618 € | 11 134 € |
| 2024 | 52 391 € | 37 386 € | 15 005 € |
| 2023 | 52 479 € | 33 820 € | 18 659 € |
| 2022 | 51 122 € | 32 206 € | 18 916 € |
| 2021 | 51 899 € | 29 507 € | 22 392 € |
| 2020 | 58 875 € | 27 735 € | 31 140 € |
| 2019 | 58 390 € | 26 586 € | 31 804 € |
| 2018 | 63 370 € | 25 205 € | 38 165 € |
| 2017 | 73 663 € | 23 450 € | 50 213 € |
| 2016 | 76 644 € | 19 662 € | 56 982 € |
| 2015 | 74 923 € | 16 225 € | 58 698 € |
| 2014 | 70 671 € | 13 601 € | 57 070 € |
| 2013 | 86 131 € | 10 904 € | 75 227 € |
| 2012 | 83 629 € | 10 866 € | 72 763 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok NEOMAC (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 029 € | 4 232 € | 52 752 € | 41 618 € | 11 134 € | 8 465 € | +30,2 % |
| 2024 | 14 030 € | 3 150 € | 52 391 € | 37 386 € | 15 005 € | 8 341 € | +22,5 % |
| 2023 | 22 879 € | 1 614 € | 52 479 € | 33 820 € | 18 659 € | 5 770 € | +7,1 % |
| 2022 | 14 030 € | 2 699 € | 51 122 € | 32 206 € | 18 916 € | 7 229 € | +19,2 % |
| 2021 | 14 030 € | 1 772 € | 51 899 € | 29 507 € | 22 392 € | 6 486 € | +12,6 % |
| 2020 | 14 029 € | 1 149 € | 58 875 € | 27 735 € | 31 140 € | 5 476 € | +8,2 % |
| 2019 | 14 736 € | 1 381 € | 58 390 € | 26 586 € | 31 804 € | 5 514 € | +9,4 % |
| 2018 | 15 369 € | 1 755 € | 63 370 € | 25 205 € | 38 165 € | 4 893 € | +11,4 % |
| 2017 | 16 326 € | 3 789 € | 73 663 € | 23 450 € | 50 213 € | 6 589 € | +23,2 % |
| 2016 | 20 314 € | 3 437 € | 76 644 € | 19 662 € | 56 982 € | 6 471 € | +16,9 % |
| 2015 | 21 073 € | 2 624 € | 74 923 € | 16 225 € | 58 698 € | 7 184 € | +12,5 % |
| 2014 | 14 029 € | 2 697 € | 70 671 € | 13 601 € | 57 070 € | 8 888 € | +19,2 % |
| 2013 | 21 776 € | 38 € | 86 131 € | 10 904 € | 75 227 € | 5 464 € | +0,2 % |
| 2012 | 14 030 € | −919 € | 83 629 € | 10 866 € | 72 763 € | 4 333 € | −6,6 % |
Riziko: zaplatí NEOMAC?
Peniaze od štátu: NEOMAC
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy NEOMAC
Dátum vzniku NEOMAC je 14. 8. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/20481/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022430795
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 14 030 € · majetok 83 629 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 14 029 €.
- Nový štatutár: Ing. Branislav MacejkaKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Branislav MacejkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti NEOMAC
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- faktoring a forfaiting - inkasné služby nebankového charakteru
- obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
- prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti
- finančný a operačný leasing v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (realitná činnosť)
- reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- výskum a vývoj výrobkov a technológií v oblasti prírodných a technických vied
- výroba obuvníckych a gumárenských polotovarov
- výroba gumárenských zmesí
- výroba gumových produktov
- organizovanie kultúrnych, spoločenských, športových podujatí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- marketing, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
NEOMAC v odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu
NEOMAC je v registri v odvetví Výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22), činnosť výroba iných výrobkov z gumy. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 282 164 € (826 závierok), NEOMAC má 14 029 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 27 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je NEOMAC 10. z 10.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 46 123 €, polovica do 282 164 €, tri štvrtiny do 1 712 976 €; 10 % firiem má viac než 9 472 953 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 12 117 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 46 123 € |
| medián | 282 164 € |
| horný kvartil | 1 712 976 € |
| 10 % firiem má viac než | 9 472 953 € |
| NEOMAC | 14 029 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- NEOMAC
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby NEOMAC s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | NEOMAC | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 029 € | 282 164 € |
| 2024 | 14 030 € | 269 411 € |
| 2023 | 22 879 € | 265 748 € |
| 2022 | 14 030 € | 277 312 € |
| 2021 | 14 030 € | 259 408 € |
| 2020 | 14 029 € | 228 584 € |
| 2019 | 14 736 € | 271 290 € |
| 2018 | 15 369 € | 290 668 € |
| 2017 | 16 326 € | 311 713 € |
| 2016 | 20 314 € | 285 710 € |
| 2015 | 21 073 € | 286 187 € |
| 2014 | 14 029 € | — |
| 2013 | 21 776 € | — |
| 2012 | 14 030 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| NEOMAC | 14 029 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 915 492 € |
| medián kraja | 416 687 € |
| medián Slovenska | 282 164 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- B&B investment s. r. o.Rešica · tržby 33 792 € (2025)
- CEVASERVIS 310, s.r.o.Stupava · tržby 33 738 € (2025)
- LUKIDO s. r. o.Košice - mestská časť Myslava · tržby 33 675 € (2025)
- HMHS s.r.o.Nitra · tržby 33 600 € (2025)
- 3Ddesign, s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 33 579 € (2025)
- MASTA Slovakia s. r. o.Humenné · tržby 33 456 € (2025)
- Geosyntetika Trenčín s.r.o.Trenčín · tržby 33 180 € (2025)
- Leglanges, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 32 767 € (2018)
- JAMIS. INVEST., s.r.o.Svit · tržby 32 712 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb NEOMAC, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo NEOMAC: Piešťany
NEOMAC sídli na adrese Bratislavská 7186/163, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 613 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 570. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
NEOMAC: IČO, sídlo a základné údaje
NEOMAC s.r.o. (IČO 36818143) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 14. 8. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Ing. Branislav Macejka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 029 € a výsledok hospodárenia +4 232 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba iných výrobkov z gumy (SK NACE 2212) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 14. 8. 2007 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Vyrubená daň z príjmov | 496 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22) NEOMAC s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 029 €, typická firma odvetvia 282 164 € (medián z 826 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Výroba výrobkov z gumy a plastu: tržby a mzdy ›Výroba výrobkov z gumy a plastu v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 22.19) v okrese Piešťany
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.