Štatistiky Kompletné dáta o firme

GLASS SLOVAKIA s.r.o.

Senica · Tvarovanie a spracovanie plochého skla

4 550 €tržby 2015 ▲ 285 %−3 404 €strata 2015

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 4. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

4 550 €tržby 2015 ▲ 285 %
−3 404 €strata 2015
  1. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -167 €
  2. 14 : tržby 1 181 €, výsledok hospodárenia -4 710 €
  3. 15 : tržby 4 550 €, výsledok hospodárenia -3 404 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GLASS SLOVAKIA s.r.o. (IČO 36770442), sídlo Senica, je v registri zapísaná od 27. 4. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 10

Konatelia GLASS SLOVAKIA

Podľa Registra právnických osôb konajú za GLASS SLOVAKIA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

Spoločník GLASS SLOVAKIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch GLASS SLOVAKIA
Podiely spoločníkov na vkladoch GLASS SLOVAKIA Ľubica Bzdúšková 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ľubica Bzdúšková: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ľubica Bzdúšková100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľubica Bzdúškováod 15. 12. 2009 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok GLASS SLOVAKIA

Za rok 2015 má GLASS SLOVAKIA v závierke tržby 4 550 €, o 285,3 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −3 404 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 4 550 €.

Tržby 20154 550 €▲ +285,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2015−3 404 €strata
Majetok (aktíva) 201513 tis. €
Vlastné imanie 20151 638 €
Záväzky 201511 tis. €87,5 % majetku
Pridaná hodnota 2015486 €
Zisková marža 2015−74,8 %medián odvetvia +1,5 %
Súčet výsledkov za 3 roky−8 281 €2013 až 2015

Výkaz ziskov a strát GLASS SLOVAKIA

Súvaha GLASS SLOVAKIA

Všetky čísla zo závierok GLASS SLOVAKIA (3 roky)
Čísla zo závierok GLASS SLOVAKIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20154 550 €−3 404 €13 099 €1 638 €11 461 €486 €−74,8 %
20141 181 €−4 710 €14 510 €5 042 €9 468 €−1 215 €−398,8 %
2013—−167 €17 312 €9 752 €7 560 €−46 €—
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí GLASS SLOVAKIA?

Peniaze od štátu: GLASS SLOVAKIA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GLASS SLOVAKIA

Dátum vzniku GLASS SLOVAKIA je 27. 4. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/25011/T
  2. Nový štatutár: Ľubica BzdúškováKonateľ
  3. Nový spoločník: Ľubica BzdúškováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 17 312 €

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GLASS SLOVAKIA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  • výroba výrobkov zo skla,
  • výroba zrkadiel,
  • sklenárske práce,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026.

GLASS SLOVAKIA v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov

GLASS SLOVAKIA je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť tvarovanie a spracovanie plochého skla. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 118 703 € (617 závierok), GLASS SLOVAKIA má 4 550 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 18 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GLASS SLOVAKIA 8. z 9.

V odvetví v okrese Senica18aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou617Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia119 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+1,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GLASS SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Senica ›

Sídlo GLASS SLOVAKIA: Senica

GLASS SLOVAKIA sídli na adrese Štefánikova 715, 905 01 Senica, okres Senica. V obci Senica je 3 307 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 873. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Senica3 307aktívnych
Subjektov v okrese Senica7 873aktívnych
V tom istom odvetví18okres Senica
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Senica: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›

GLASS SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje

GLASS SLOVAKIA s.r.o. (IČO 36770442) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, okres Senica. Dátum vzniku je 27. 4. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Ľubica Bzdúšková a Svetozár Bzdúšek. Za rok 2015 sú v závierke tržby 4 550 € a výsledok hospodárenia −3 404 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTvarovanie a spracovanie plochého skla (SK NACE 2312)
Základné imanie6 639 €
Vznik27. 4. 2007
ObecSenica
OkresOkres Senica
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) GLASS SLOVAKIA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2015 mala 4 550 €, typická firma odvetvia 118 703 € (medián z 617 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 4. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senica ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

B.G. Interier, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Senica

ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.MAHLE Thermal and Fluid Systems Senica s…COOP Jednota Senica, spotrebné družstvoEmil Krajčík, s.r.o.HÍLEK a spol., a.s.Všetky firmy v obci Senica ›

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť