GI-PE s.r.o.
Košice - Barca · Služby pohostinstiev
25 322 €tržby 2025 ▲ 80 %−19 598 €strata 2025aktívna 19 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 21 884 €, výsledok hospodárenia -24 366 €
- 13 : tržby 7 723 €, výsledok hospodárenia -46 515 €
- 14 : tržby 7 886 €, výsledok hospodárenia -25 033 €
- 15 : tržby 10 313 €, výsledok hospodárenia -32 972 €
- 16 : tržby 10 785 €, výsledok hospodárenia -34 020 €
- 17 : tržby 8 146 €, výsledok hospodárenia -46 681 €
- 18 : tržby 10 492 €, výsledok hospodárenia -91 893 €
- 19 : tržby 14 070 €, výsledok hospodárenia -92 466 €
- 20 : tržby 7 038 €, výsledok hospodárenia -82 334 €
- 21 : tržby 4 675 €, výsledok hospodárenia -68 914 €
- 22 : tržby 13 400 €, výsledok hospodárenia -54 655 €
- 23 : tržby 14 673 €, výsledok hospodárenia -45 364 €
- 24 : tržby 14 040 €, výsledok hospodárenia -32 924 €
- 25 : tržby 25 322 €, výsledok hospodárenia -19 598 €
GI-PE s.r.o. (IČO 36765309) mala v roku 2025 tržby 25 322 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GI-PE
GI-PE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 644 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 644 € | — |
| 2024 | — | 3 458 € | — |
| 2023 | — | 2 832 € | — |
| 2013 | — | 1 615 € | 1 173 € |
| 2012 | — | 5 816 € | 5 297 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konatelia GI-PE
Podľa Registra právnických osôb konajú za GI-PE 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci GI-PE
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok GI-PE
Za rok 2025 má GI-PE v závierke tržby 25 322 €, o 80,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −19 598 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 25 322 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát GI-PE
Najvyššie tržby: rok 2025, 25 322 €. Najnižšie: rok 2021, 4 675 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 25 322 € |
| 2024 | 14 040 € |
| 2023 | 14 673 € |
| 2022 | 13 400 € |
| 2021 | 4 675 € |
| 2020 | 7 038 € |
| 2019 | 14 070 € |
| 2018 | 10 492 € |
| 2017 | 8 146 € |
| 2016 | 10 785 € |
| 2015 | 10 313 € |
| 2014 | 7 886 € |
| 2013 | 7 723 € |
| 2012 | 21 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 14 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −697 735 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −19 598 € |
| 2024 | −32 924 € |
| 2023 | −45 364 € |
| 2022 | −54 655 € |
| 2021 | −68 914 € |
| 2020 | −82 334 € |
| 2019 | −92 466 € |
| 2018 | −91 893 € |
| 2017 | −46 681 € |
| 2016 | −34 020 € |
| 2015 | −32 972 € |
| 2014 | −25 033 € |
| 2013 | −46 515 € |
| 2012 | −24 366 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+186,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +80,4 % |
| 2024 | −4,3 % |
| 2023 | +9,5 % |
| 2022 | +186,6 % |
| 2021 | −33,6 % |
| 2020 | −50,0 % |
| 2019 | +34,1 % |
| 2018 | +28,8 % |
| 2017 | −24,5 % |
| 2016 | +4,6 % |
| 2015 | +30,8 % |
| 2014 | +2,1 % |
| 2013 | −64,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GI-PE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 72 388 €, vlastné imanie −205 641 € a záväzky 278 029 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 72 388 € | −205 641 € | 278 029 € |
| 2024 | 86 060 € | −186 043 € | 272 103 € |
| 2023 | 81 334 € | −153 118 € | 234 452 € |
| 2022 | 69 796 € | −107 753 € | 177 549 € |
| 2021 | −363 839 € | −469 048 € | 105 209 € |
| 2020 | −301 847 € | −400 133 € | 98 286 € |
| 2019 | −219 310 € | −317 799 € | 98 489 € |
| 2018 | −129 291 € | −225 333 € | 96 042 € |
| 2017 | −152 502 € | −173 940 € | 21 438 € |
| 2016 | −107 665 € | −127 259 € | 19 594 € |
| 2015 | −71 631 € | −103 489 € | 31 858 € |
| 2014 | −33 331 € | −251 006 € | 217 675 € |
| 2013 | −5 557 € | −225 971 € | 220 414 € |
| 2012 | 21 436 € | −191 456 € | 212 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GI-PE (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 322 € | −19 598 € | 72 388 € | −205 641 € | 278 029 € | −191 € | −77,4 % |
| 2024 | 14 040 € | −32 924 € | 86 060 € | −186 043 € | 272 103 € | −17 046 € | −234,5 % |
| 2023 | 14 673 € | −45 364 € | 81 334 € | −153 118 € | 234 452 € | −24 436 € | −309,2 % |
| 2022 | 13 400 € | −54 655 € | 69 796 € | −107 753 € | 177 549 € | −39 341 € | −407,9 % |
| 2021 | 4 675 € | −68 914 € | −363 839 € | −469 048 € | 105 209 € | −42 662 € | −1 474,1 % |
| 2020 | 7 038 € | −82 334 € | −301 847 € | −400 133 € | 98 286 € | −50 853 € | −1 169,8 % |
| 2019 | 14 070 € | −92 466 € | −219 310 € | −317 799 € | 98 489 € | −64 120 € | −657,2 % |
| 2018 | 10 492 € | −91 893 € | −129 291 € | −225 333 € | 96 042 € | −58 803 € | −875,8 % |
| 2017 | 8 146 € | −46 681 € | −152 502 € | −173 940 € | 21 438 € | −34 057 € | −573,1 % |
| 2016 | 10 785 € | −34 020 € | −107 665 € | −127 259 € | 19 594 € | −16 093 € | −315,4 % |
| 2015 | 10 313 € | −32 972 € | −71 631 € | −103 489 € | 31 858 € | −18 474 € | −319,7 % |
| 2014 | 7 886 € | −25 033 € | −33 331 € | −251 006 € | 217 675 € | −17 429 € | −317,4 % |
| 2013 | 7 723 € | −46 515 € | −5 557 € | −225 971 € | 220 414 € | −38 915 € | −602,3 % |
| 2012 | 21 884 € | −24 366 € | 21 436 € | −191 456 € | 212 892 € | −15 668 € | −111,3 % |
Riziko: zaplatí GI-PE?
Peniaze od štátu: GI-PE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GI-PE
Dátum vzniku GI-PE je 17. 4. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/19684/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022363629
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 21 884 € · majetok 21 436 €
- Nový štatutár: Viera HromadováKonateľ
- Nový spoločník: Karol HromadaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 25 322 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GI-PE
- predaj stravy dovezenej od oprávneného výrobcu
- erotický salón
- demolácie, búracie práce, príprava staveniska, terénne úpravy
- vykonávanie tenkostenných omietok stierkovaním
- obkladanie stien suchým spôsobom
- kladenie dlážkových krytín suchou cestou a lepením
- maliarske, natieračské a sklenárske práce
- odťahová služba
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- finančný a operatívny leasing
- reklamná a propagačná činnosť
- faktoring a forfaiting
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb
- prenájom hnuteľných vecí
- ekonomické, organizačné a účtovné poradenstvo
- vedenie účtovníctva
- spracovanie údajov
- kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
- poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností
- organizovanie kurzov, školení a seminárov
- prieskum trhu
- marketing a manažment
- prevádzkovanie neverejného skladu
- poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň
- správa počítačových sietí
- výroba, nahrávanie a rozmnožovanie nosičov zvukových a zvukovo-obrazových záznamov na zmluvnom základe
- poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)
- poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)
- agentúrna činnosť v oblasti kultúry a umenia
- služby súvisiace so skrášľovaním tela
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- kozmetické služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
GI-PE v odvetví reštaurácie a pohostinstvá
GI-PE je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť služby pohostinstiev. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), GI-PE má 25 322 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 346 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GI-PE 120. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 731 €, polovica do 78 685 €, tri štvrtiny do 274 546 €; 10 % firiem má viac než 682 043 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 694 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 731 € |
| medián | 78 685 € |
| horný kvartil | 274 546 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 043 € |
| GI-PE | 25 322 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GI-PE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GI-PE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GI-PE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 25 322 € | 78 685 € |
| 2024 | 14 040 € | 78 424 € |
| 2023 | 14 673 € | 71 990 € |
| 2022 | 13 400 € | 59 132 € |
| 2021 | 4 675 € | 44 924 € |
| 2020 | 7 038 € | 47 466 € |
| 2019 | 14 070 € | 59 884 € |
| 2018 | 10 492 € | 57 619 € |
| 2017 | 8 146 € | 54 567 € |
| 2016 | 10 785 € | 52 133 € |
| 2015 | 10 313 € | 50 818 € |
| 2014 | 7 886 € | — |
| 2013 | 7 723 € | — |
| 2012 | 21 884 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GI-PE | 25 322 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 77 542 € |
| medián kraja | 66 098 € |
| medián Slovenska | 78 685 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AMP Centrum, s.r.o.,Mýtna · tržby 59 317 € (2025)
- SARITA s.r.o.Nitra · tržby 59 122 € (2020)
- ALBIO s. r. o.Malacky · tržby 59 081 € (2025)
- GUSTO DOS s. r. o.Komárno · tržby 59 081 € (2025)
- P & S Company, s. r. o.Radatice · tržby 59 078 € (2025)
- PEVLAR s.r.o.Snina · tržby 59 074 € (2025)
- Brothesr s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 59 042 € (2023)
- DÁRIDÓ s.r.o.Vydrany · tržby 58 978 € (2025)
- H B Trade BA s. r. o.Nitra · tržby 58 897 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GI-PE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GI-PE: Košice - Barca
GI-PE sídli na adrese Turnianska 3, 040 17 Košice - Barca, okres Košice IV. V obci Košice - Barca je 983 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Košice - Barca: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
GI-PE: IČO, sídlo a základné údaje
GI-PE s.r.o. (IČO 36765309) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Barca, okres Košice IV. Dátum vzniku je 17. 4. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Viera Hromadová, Zuzana Hromadová a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 25 322 € a výsledok hospodárenia −19 598 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pohostinstiev (SK NACE 5630) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 17. 4. 2007 |
| Obec | Košice - Barca |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) GI-PE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 25 322 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy GI-PE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GI-PE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GI-PE
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
- Končiace zmluvy52zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Košice - Barcatypický nepokrytý dopyt 70 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen359 zmlúv za 3 roky · 3 159 721 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.80 zmlúv za 3 roky · 161 085 € · naposledy 30. 9. 2026Hotelová akadémia Ľ. Wintera, Stromová 34, 921 01 Piešťany 142 zmlúv za 3 roky · · naposledy 1. 9. 2026 Všetkých 462 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Barca
EUROVIA SK, a.s.Minebea Slovakia s.r.o.Minebea AccessSolutions Slovakia s. r. o.Auto Gábriel, s.r.o. KošiceKAPA-PRESS, spoločnosť s ručením obmedzenýmVšetky firmy v mestskej časti Košice - Barca ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.30) v okrese Košice IV
Quanes s.r.o.MANGO KOŠICE s.r.o.R -4-2 Invest s.r.o.KZ Trading s.r.o.CAMÉLLIA s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.