VEGAS Group s.r.o.
Nitra · Veľkoobchod s nábytkom, kobercami a svietidlami pre domácnosti, kancelárie a obchody
2 133 927 €tržby 2025 ▲ 41 %−22 217 €strata 2025aktívna 19 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 515 386 €, výsledok hospodárenia 7 764 €
- 13 : tržby 514 035 €, výsledok hospodárenia 8 851 €
- 14 : tržby 644 573 €, výsledok hospodárenia 8 328 €
- 15 : tržby 725 714 €, výsledok hospodárenia 18 018 €
- 16 : tržby 823 281 €, výsledok hospodárenia 20 041 €
- 17 : tržby 1 027 355 €, výsledok hospodárenia 21 089 €
- 18 : tržby 825 983 €, výsledok hospodárenia -36 451 €
- 19 : tržby 810 826 €, výsledok hospodárenia -48 711 €
- 20 : tržby 898 215 €, výsledok hospodárenia 19 239 €
- 21 : tržby 1 033 114 €, výsledok hospodárenia 32 685 €
- 22 : tržby 1 003 737 €, výsledok hospodárenia -175 307 €
- 23 : tržby 1 258 710 €, výsledok hospodárenia -225 205 €
- 24 : tržby 1 512 456 €, výsledok hospodárenia -134 198 €
- 25 : tržby 2 133 927 €, výsledok hospodárenia -22 217 €
VEGAS Group s.r.o. (IČO 36756156) mala v roku 2025 tržby 2 133 927 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci VEGAS Group
V roku 2025 mala VEGAS Group priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 102 299 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 344 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Nitra bola v roku 2025 1 643 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 102 299 € | 64 529 € |
| 2024 | 8 | 104 259 € | 73 409 € |
| 2023 | 6 | 130 655 € | 94 997 € |
| 2022 | 8 | 162 307 € | 115 935 € |
| 2021 | 1 | 126 484 € | 84 437 € |
| 2020 | — | 143 048 € | 102 153 € |
| 2019 | — | 126 984 € | 93 870 € |
| 2018 | — | 112 453 € | 82 117 € |
| 2017 | — | 101 416 € | 72 002 € |
| 2016 | — | 72 049 € | 50 627 € |
| 2015 | — | 70 911 € | 51 126 € |
| 2014 | — | 71 497 € | 48 125 € |
| 2013 | — | 60 450 € | 43 996 € |
| 2012 | — | 37 841 € | 26 324 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- VEGAS Group, mzdové náklady na zamestnanca1 344 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Nitra1 643 €
- Všetky odvetvia v okrese Nitra1 800 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 63 % 64 529 €
- Odvody zamestnávateľa 22 % 22 885 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia VEGAS Group
Podľa Registra právnických osôb konajú za VEGAS Group 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník VEGAS Group
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dipl.-Kfm. Marek Pitoňák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dipl.-Kfm. Marek Pitoňákod 17. 6. 2025 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok VEGAS Group
Za rok 2025 má VEGAS Group v závierke tržby 2 133 927 €, o 41,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −22 217 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 133 927 €.
Výkaz ziskov a strát VEGAS Group
Najvyššie tržby: rok 2025, 2 133 927 €. Najnižšie: rok 2013, 514 035 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 133 927 € |
| 2024 | 1 512 456 € |
| 2023 | 1 258 710 € |
| 2022 | 1 003 737 € |
| 2021 | 1 033 114 € |
| 2020 | 898 215 € |
| 2019 | 810 826 € |
| 2018 | 825 983 € |
| 2017 | 1 027 355 € |
| 2016 | 823 281 € |
| 2015 | 725 714 € |
| 2014 | 644 573 € |
| 2013 | 514 035 € |
| 2012 | 515 386 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −506 074 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −22 217 € |
| 2024 | −134 198 € |
| 2023 | −225 205 € |
| 2022 | −175 307 € |
| 2021 | 32 685 € |
| 2020 | 19 239 € |
| 2019 | −48 711 € |
| 2018 | −36 451 € |
| 2017 | 21 089 € |
| 2016 | 20 041 € |
| 2015 | 18 018 € |
| 2014 | 8 328 € |
| 2013 | 8 851 € |
| 2012 | 7 764 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- VEGAS Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,0 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | VEGAS Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −1,0 % | +2,4 % |
| 2024 | −8,9 % | +2,3 % |
| 2023 | −17,9 % | +1,9 % |
| 2022 | −17,5 % | +2,1 % |
| 2021 | +3,2 % | +2,0 % |
| 2020 | +2,1 % | +1,6 % |
| 2019 | −6,0 % | +1,5 % |
| 2018 | −4,4 % | +1,6 % |
| 2017 | +2,1 % | +2,2 % |
| 2016 | +2,4 % | +2,0 % |
| 2015 | +2,5 % | +1,7 % |
| 2014 | +1,3 % | — |
| 2013 | +1,7 % | — |
| 2012 | +1,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 9 z 13 rokov, najviac v roku 2025 (+41,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +41,1 % |
| 2024 | +20,2 % |
| 2023 | +25,4 % |
| 2022 | −2,8 % |
| 2021 | +15,0 % |
| 2020 | +10,8 % |
| 2019 | −1,8 % |
| 2018 | −19,6 % |
| 2017 | +24,8 % |
| 2016 | +13,4 % |
| 2015 | +12,6 % |
| 2014 | +25,4 % |
| 2013 | −0,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha VEGAS Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 575 309 €, vlastné imanie −623 574 € a záväzky 1 198 883 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 575 309 € | −623 574 € | 1 198 883 € |
| 2024 | 819 282 € | −601 357 € | 1 420 639 € |
| 2023 | 686 171 € | −467 159 € | 1 153 330 € |
| 2022 | 637 738 € | −241 954 € | 879 692 € |
| 2021 | 532 119 € | −22 442 € | 554 561 € |
| 2020 | 415 881 € | −55 128 € | 471 009 € |
| 2019 | 356 629 € | −74 367 € | 430 996 € |
| 2018 | 564 421 € | 76 690 € | 487 731 € |
| 2017 | 468 952 € | 104 453 € | 364 499 € |
| 2016 | 341 379 € | 83 363 € | 258 016 € |
| 2015 | 254 925 € | 63 323 € | 191 602 € |
| 2014 | 158 405 € | 45 305 € | 113 100 € |
| 2013 | 137 417 € | 36 978 € | 100 439 € |
| 2012 | 105 897 € | 28 126 € | 77 771 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok VEGAS Group (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 133 927 € | −22 217 € | 575 309 € | −623 574 € | 1 198 883 € | 132 404 € | −1,0 % |
| 2024 | 1 512 456 € | −134 198 € | 819 282 € | −601 357 € | 1 420 639 € | 22 056 € | −8,9 % |
| 2023 | 1 258 710 € | −225 205 € | 686 171 € | −467 159 € | 1 153 330 € | −36 593 € | −17,9 % |
| 2022 | 1 003 737 € | −175 307 € | 637 738 € | −241 954 € | 879 692 € | 52 520 € | −17,5 % |
| 2021 | 1 033 114 € | 32 685 € | 532 119 € | −22 442 € | 554 561 € | 178 840 € | +3,2 % |
| 2020 | 898 215 € | 19 239 € | 415 881 € | −55 128 € | 471 009 € | 214 382 € | +2,1 % |
| 2019 | 810 826 € | −48 711 € | 356 629 € | −74 367 € | 430 996 € | 136 423 € | −6,0 % |
| 2018 | 825 983 € | −36 451 € | 564 421 € | 76 690 € | 487 731 € | 173 068 € | −4,4 % |
| 2017 | 1 027 355 € | 21 089 € | 468 952 € | 104 453 € | 364 499 € | 197 850 € | +2,1 % |
| 2016 | 823 281 € | 20 041 € | 341 379 € | 83 363 € | 258 016 € | 138 092 € | +2,4 % |
| 2015 | 725 714 € | 18 018 € | 254 925 € | 63 323 € | 191 602 € | 111 571 € | +2,5 % |
| 2014 | 644 573 € | 8 328 € | 158 405 € | 45 305 € | 113 100 € | 89 770 € | +1,3 % |
| 2013 | 514 035 € | 8 851 € | 137 417 € | 36 978 € | 100 439 € | 79 259 € | +1,7 % |
| 2012 | 515 386 € | 7 764 € | 105 897 € | 28 126 € | 77 771 € | 57 275 € | +1,5 % |
Riziko: zaplatí VEGAS Group?
VEGAS Group a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom VEGAS Group v objeme 9 107 € z rokov 2014 až 2021. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad: 9 107 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2015, 9 107 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 2 | 0 € |
| 2015 | 5 | 9 107 € |
| 2014 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy VEGAS Group
Dátum vzniku VEGAS Group je 22. 3. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: MAPITON s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46534/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022346216
- Zmena obchodného menaPredtým MAPITON s.r.o., odvtedy VEGAS Group s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 515 386 € · majetok 105 897 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Lesy SR, š.p.,OZ Prešov. Firma vznikla 22. 3. 2007.
- Nový štatutár: Dipl. - Kfm. Marek PitoňákKonateľ
- Nový štatutár: Mgr. František HruškaKonateľ
- Nový spoločník: Dipl.-Kfm. Marek PitoňákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 133 927 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti VEGAS Group
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
- Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- prenájom hnuteľného majetku v rozsahu voľných živností
- montáž, rekonštrukcia a údržba elektrických zariadení
- montáž, rekonštrukcia a údržba vzduchotechnických zariadení
- reklamná a propagačná činnosť
- osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby
- administratívne služby
- počítačové služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
VEGAS Group v odvetví veľkoobchod
VEGAS Group je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s nábytkom, kobercami a svietidlami pre domácnosti, kancelárie a obchody. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), VEGAS Group má 2 133 927 €, čo je 15-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 668 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VEGAS Group 94. z 620.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| VEGAS Group | 2 133 927 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- VEGAS Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby VEGAS Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | VEGAS Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 133 927 € | 139 031 € |
| 2024 | 1 512 456 € | 139 389 € |
| 2023 | 1 258 710 € | 134 750 € |
| 2022 | 1 003 737 € | 133 421 € |
| 2021 | 1 033 114 € | 117 743 € |
| 2020 | 898 215 € | 112 008 € |
| 2019 | 810 826 € | 120 401 € |
| 2018 | 825 983 € | 118 273 € |
| 2017 | 1 027 355 € | 106 235 € |
| 2016 | 823 281 € | 97 886 € |
| 2015 | 725 714 € | 98 091 € |
| 2014 | 644 573 € | — |
| 2013 | 514 035 € | — |
| 2012 | 515 386 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| VEGAS Group | 2 133 927 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 192 753 € |
| medián kraja | 125 565 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Wielton Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 196 090 € (2025)
- BY-PRODUCT s.r.o.Dunajská Streda · tržby 5 190 457 € (2025)
- COMETAR, s.r.o., v likvidácii, v konkurzeBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 5 189 910 € (2014)
- A.P.S. – FOOD s.r.o.Bukovec · tržby 5 187 127 € (2025)
- BHC International s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 5 184 876 € (2025)
- CAPRI - HS, s.r.o.Komárno · tržby 5 183 234 € (2014)
- THUASNE SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 175 735 € (2025)
- Hauerland spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 173 248 € (2025)
- ROIN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 143 062 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VEGAS Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo VEGAS Group: Nitra
VEGAS Group sídli na adrese Levická 253/7, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 551. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
VEGAS Group: IČO, sídlo a základné údaje
VEGAS Group s.r.o. (IČO 36756156) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 22. 3. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Dipl. - Kfm. Marek Pitoňák a Mgr. František Hruška. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 133 927 € a výsledok hospodárenia −22 217 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s nábytkom, kobercami a svietidlami pre domácnosti, kancelárie a obchody (SK NACE 4647) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 22. 3. 2007 |
| Skoršie názvy | MAPITON s.r.o. |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) VEGAS Group s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 133 927 €, typická firma odvetvia 139 031 €, čo je 15-násobok mediánu (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy VEGAS Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VEGAS Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu VEGAS Group
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 700zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov65firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava29 zmlúv za 3 roky · 193 809 € · naposledy 12. 4. 2026Ministerstvo obrany SR19 zmlúv za 3 roky · 167 270 € · naposledy 2. 9. 2026Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach13 zmlúv za 3 roky · 10 027 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 131 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
HOMEstyle, s. r. o.Felix villaSleepy, s.r.o.VEGAS Stores, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.47) v okrese Nitra
NARA s.r.o.VYRTYCH SK s.r.o.TRADE TECH Innovations, s.r.o.FORTE spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.