Enslow Properties, s.r.o.
Vráble · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
1 088 167 €tržby 2025 ▲ 3 %+158 869 €zisk 2025aktívna 19 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 31. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 627 €
- 13 : tržby 1 449 250 €, výsledok hospodárenia -712 553 €
- 14 : tržby 1 332 906 €, výsledok hospodárenia 73 863 €
- 15 : tržby 1 089 263 €, výsledok hospodárenia -4 647 385 €
- 16 : tržby 1 186 615 €, výsledok hospodárenia 3 469 184 €
- 17 : tržby 1 043 211 €, výsledok hospodárenia 301 226 €
- 18 : tržby 1 225 845 €, výsledok hospodárenia -38 817 €
- 19 : tržby 1 043 046 €, výsledok hospodárenia -78 949 €
- 20 : tržby 906 499 €, výsledok hospodárenia -195 582 €
- 21 : tržby 947 927 €, výsledok hospodárenia 219 229 €
- 22 : tržby 956 500 €, výsledok hospodárenia 57 638 €
- 23 : tržby 1 004 972 €, výsledok hospodárenia 33 846 €
- 24 : tržby 1 061 425 €, výsledok hospodárenia 71 492 €
- 25 : tržby 1 088 167 €, výsledok hospodárenia 158 869 €
Enslow Properties, s.r.o. (IČO 36748854) mala v roku 2025 tržby 1 088 167 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Konatelia Enslow Properties
Podľa Registra právnických osôb konajú za Enslow Properties 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Spoločník Enslow Properties
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Quarry Holding, s. r. o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Quarry Holding, s. r. o.od 16. 7. 2026 | 7 405 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Enslow Properties
Za rok 2025 má Enslow Properties v závierke tržby 1 088 167 €, o 2,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +158 869 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 1 449 250 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 120 762 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Enslow Properties
Najvyššie tržby: rok 2013, 1 449 250 €. Najnižšie: rok 2020, 906 499 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 088 167 € |
| 2024 | 1 061 425 € |
| 2023 | 1 004 972 € |
| 2022 | 956 500 € |
| 2021 | 947 927 € |
| 2020 | 906 499 € |
| 2019 | 1 043 046 € |
| 2018 | 1 225 845 € |
| 2017 | 1 043 211 € |
| 2016 | 1 186 615 € |
| 2015 | 1 089 263 € |
| 2014 | 1 332 906 € |
| 2013 | 1 449 250 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 289 566 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 158 869 € |
| 2024 | 71 492 € |
| 2023 | 33 846 € |
| 2022 | 57 638 € |
| 2021 | 219 229 € |
| 2020 | −195 582 € |
| 2019 | −78 949 € |
| 2018 | −38 817 € |
| 2017 | 301 226 € |
| 2016 | 3 469 184 € |
| 2015 | −4 647 385 € |
| 2014 | 73 863 € |
| 2013 | −712 553 € |
| 2012 | −1 627 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Enslow Properties
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,6 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Enslow Properties | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +14,6 % | +8,8 % |
| 2024 | +6,7 % | +6,0 % |
| 2023 | +3,4 % | +4,1 % |
| 2022 | +6,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +23,1 % | +4,4 % |
| 2020 | −21,6 % | +3,4 % |
| 2019 | −7,6 % | +3,2 % |
| 2018 | −3,2 % | +3,6 % |
| 2017 | +28,9 % | +5,1 % |
| 2016 | — | +4,6 % |
| 2015 | — | +4,2 % |
| 2014 | +5,5 % | — |
| 2013 | −49,2 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 12 rokov, najviac v roku 2018 (+17,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +2,5 % |
| 2024 | +5,6 % |
| 2023 | +5,1 % |
| 2022 | +0,9 % |
| 2021 | +4,6 % |
| 2020 | −13,1 % |
| 2019 | −14,9 % |
| 2018 | +17,5 % |
| 2017 | −12,1 % |
| 2016 | +8,9 % |
| 2015 | −18,3 % |
| 2014 | −8,0 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Enslow Properties
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 556 163 €, vlastné imanie 749 165 € a záväzky 5 806 998 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 556 163 € | 749 165 € | 5 806 998 € |
| 2024 | 6 986 616 € | 590 296 € | 6 396 320 € |
| 2023 | 7 702 150 € | 582 650 € | 7 119 500 € |
| 2022 | 8 311 233 € | 548 804 € | 7 762 429 € |
| 2021 | 8 894 154 € | 521 166 € | 8 372 988 € |
| 2020 | 9 359 645 € | 539 143 € | 8 820 502 € |
| 2019 | 9 598 943 € | 743 927 € | 8 855 016 € |
| 2018 | 10 253 980 € | 820 169 € | 9 427 255 € |
| 2017 | 11 102 022 € | 858 986 € | 10 243 036 € |
| 2016 | 11 422 519 € | 57 630 € | 11 364 883 € |
| 2015 | 17 714 236 € | −4 885 361 € | 22 579 132 € |
| 2014 | 23 367 028 € | −237 976 € | 23 605 004 € |
| 2013 | 23 680 061 € | −311 839 € | 23 612 733 € |
| 2012 | 1 463 € | −449 201 € | 450 664 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Enslow Properties (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 088 167 € | 158 869 € | 6 556 163 € | 749 165 € | 5 806 998 € | 985 223 € | +14,6 % |
| 2024 | 1 061 425 € | 71 492 € | 6 986 616 € | 590 296 € | 6 396 320 € | 903 841 € | +6,7 % |
| 2023 | 1 004 972 € | 33 846 € | 7 702 150 € | 582 650 € | 7 119 500 € | 859 615 € | +3,4 % |
| 2022 | 956 500 € | 57 638 € | 8 311 233 € | 548 804 € | 7 762 429 € | 886 008 € | +6,0 % |
| 2021 | 947 927 € | 219 229 € | 8 894 154 € | 521 166 € | 8 372 988 € | 819 453 € | +23,1 % |
| 2020 | 906 499 € | −195 582 € | 9 359 645 € | 539 143 € | 8 820 502 € | 874 436 € | −21,6 % |
| 2019 | 1 043 046 € | −78 949 € | 9 598 943 € | 743 927 € | 8 855 016 € | 1 012 129 € | −7,6 % |
| 2018 | 1 225 845 € | −38 817 € | 10 253 980 € | 820 169 € | 9 427 255 € | 976 440 € | −3,2 % |
| 2017 | 1 043 211 € | 301 226 € | 11 102 022 € | 858 986 € | 10 243 036 € | 649 174 € | +28,9 % |
| 2016 | 1 186 615 € | 3 469 184 € | 11 422 519 € | 57 630 € | 11 364 883 € | 833 215 € | +292,4 % |
| 2015 | 1 089 263 € | −4 647 385 € | 17 714 236 € | −4 885 361 € | 22 579 132 € | 751 279 € | −426,7 % |
| 2014 | 1 332 906 € | 73 863 € | 23 367 028 € | −237 976 € | 23 605 004 € | 832 417 € | +5,5 % |
| 2013 | 1 449 250 € | −712 553 € | 23 680 061 € | −311 839 € | 23 612 733 € | 703 872 € | −49,2 % |
| 2012 | — | −1 627 € | 1 463 € | −449 201 € | 450 664 € | −1 398 € | — |
Riziko: zaplatí Enslow Properties?
Peniaze od štátu: Enslow Properties
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Enslow Properties
Dátum vzniku Enslow Properties je 7. 3. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/31510/N
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022337570
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 1 463 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 088 167 €.
- Nový štatutár: Mgr. Tomáš Vall, LL.M.Konateľ
- Nový spoločník: Quarry Holding, s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Enslow Properties
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod),
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod),
- reklamná a propagačná činnosť,
- marketing,
- správa nehnuteľností - obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností,
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- organizovanie kurzov, školení a seminárov,
- prenájom priemyselného tovaru,
- skladovanie okrem prevádzkovania verejného skladu,
- administratívne práce,
- poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,
- prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné než základné služby spojené s prenájmom,
- čistiace a upratovacie práce,
- inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,
- zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov
- automatizované spracovanie dát
- vedenie účtovníctva
- poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení
- výdaj stravy
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026.
Enslow Properties v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
Enslow Properties je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 477 € (16 671 závierok), Enslow Properties má 1 088 167 €, čo je 24-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 1 057 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Enslow Properties 26. z 589.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 477 €, tri štvrtiny do 129 733 €; 10 % firiem má viac než 507 074 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 033 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 477 € |
| horný kvartil | 129 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 074 € |
| Enslow Properties | 1 088 167 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Enslow Properties
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Enslow Properties s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Enslow Properties | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 088 167 € | 45 477 € |
| 2024 | 1 061 425 € | 41 471 € |
| 2023 | 1 004 972 € | 39 300 € |
| 2022 | 956 500 € | 39 153 € |
| 2021 | 947 927 € | 36 522 € |
| 2020 | 906 499 € | 38 866 € |
| 2019 | 1 043 046 € | 41 662 € |
| 2018 | 1 225 845 € | 41 127 € |
| 2017 | 1 043 211 € | 40 974 € |
| 2016 | 1 186 615 € | 41 409 € |
| 2015 | 1 089 263 € | 40 000 € |
| 2014 | 1 332 906 € | — |
| 2013 | 1 449 250 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Enslow Properties | 1 088 167 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 44 389 € |
| medián kraja | 46 264 € |
| medián Slovenska | 45 477 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MVGM Property Management Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 577 563 € (2025)
- MARTIVA Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 566 489 € (2025)
- SOFIS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 558 738 € (2025)
- SPRÁVA MESTSKÉHO MAJETKU, s.r.o.Skalica · tržby 2 555 230 € (2025)
- KC PRESTIGE, s.r.o.Sládkovičovo · tržby 2 549 829 € (2025)
- CPA 18 Con s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 545 404 € (2025)
- Vesat, a. s.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 2 543 191 € (2015)
- ŠARIŠ CENTRUM, a.s.Bardejov · tržby 2 542 774 € (2025)
- JTPI, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 540 427 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Enslow Properties, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Enslow Properties: Vráble
Enslow Properties sídli na adrese Hlavná 1409/48, 952 01 Vráble, okres Nitra. V obci Vráble je 1 324 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 545. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Vráble: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Enslow Properties: IČO, sídlo a základné údaje
Enslow Properties, s.r.o. (IČO 36748854) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vráble, okres Nitra. Dátum vzniku je 7. 3. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Ing. Karol Krajňák a Mgr. Tomáš Vall, LL.M.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 088 167 € a výsledok hospodárenia +158 869 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 31. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 7 405 € |
| Vznik | 7. 3. 2007 |
| Obec | Vráble |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 120 762 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) Enslow Properties, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 1 088 167 €, typická firma odvetvia 45 477 €, čo je 24-násobok mediánu (medián z 16 671 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SFÉRA, a.s.L/R/P advokáti, s.r.o.DR1-B, s.r.o.KOMPRESORY V.V. spol. s r.o.SKLADY ARCHÍV ENERGIE, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Vráble
MATADOR Automotive Vráble, a.s.Miba Steeltec s.r.o.Nanogate Slovakia s.r.o.HUHN PressTech, spol. s r.o.COREX, s.r.o.Všetky firmy v obci Vráble ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Nitra
APOT Invest s.r.o.Krimar Sped s.r.o.EKM invest s.r.o.Quntar Slovak Logistics II s.r.o.KMO GROUP s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.