Štatistiky Kompletné dáta o firme

KEO, s.r.o.

Záhorce · Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov

188 514 €tržby 2025 ▲ 5 %+13 446 €zisk 2025

aktívna 19 rokov5 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

188 514 €tržby 2025 ▲ 5 %
+13 446 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 169 910 €, výsledok hospodárenia 25 411 €
  2. 13 : tržby 188 428 €, výsledok hospodárenia 19 773 €
  3. 14 : tržby 182 398 €, výsledok hospodárenia 14 391 €
  4. 15 : tržby 470 340 €, výsledok hospodárenia 226 484 €
  5. 16 : tržby 201 664 €, výsledok hospodárenia 35 167 €
  6. 17 : tržby 171 061 €, výsledok hospodárenia 3 658 €
  7. 18 : tržby 129 433 €, výsledok hospodárenia 2 953 €
  8. 19 : tržby 130 482 €, výsledok hospodárenia -11 177 €
  9. 20 : tržby 130 428 €, výsledok hospodárenia -2 347 €
  10. 21 : tržby 125 398 €, výsledok hospodárenia -12 554 €
  11. 22 : tržby 150 666 €, výsledok hospodárenia -20 820 €
  12. 23 : tržby 264 021 €, výsledok hospodárenia 63 201 €
  13. 24 : tržby 179 333 €, výsledok hospodárenia -18 209 €
  14. 25 : tržby 188 514 €, výsledok hospodárenia 13 446 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

KEO, s.r.o. (IČO 36739464) mala v roku 2025 tržby 188 514 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci KEO

V roku 2025 mala KEO priemerne 5 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 112 258 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 374 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Informácie a komunikácia v okrese Veľký Krtíš bola v roku 2025 1 400 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia KEO

Podľa Registra právnických osôb konajú za KEO 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

Spoločníci KEO

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch KEO
Podiely spoločníkov na vkladoch KEO Emília Kalmánová 85,0 %, Alexandra Filipová 15,0 %. Spolu 6 639 €. Emília Kalmánová: 5 643 €, 85,0 %Alexandra Filipová: 996 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • Emília Kalmánová85,0 %
  • Alexandra Filipová15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Emília Kalmánováod 19. 12. 2009 5 643 €85,0 %
Alexandra Filipováod 19. 12. 2009 996 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok KEO

Za rok 2025 má KEO v závierke tržby 188 514 €, o 5,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 446 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 470 340 €.

Tržby 2025189 tis. €▲ +5,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202513 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025427 tis. €
Vlastné imanie 2025252 tis. €
Záväzky 202510 tis. €2,4 % majetku
Pridaná hodnota 2025136 tis. €
Zisková marža 2025+7,1 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 14 rokov339 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát KEO

Súvaha KEO

Všetky čísla zo závierok KEO (14 rokov)
Čísla zo závierok KEO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025188 514 €13 446 €426 744 €252 137 €10 304 €136 284 €+7,1 %
2024179 333 €−18 209 €439 280 €238 691 €44 563 €110 377 €−10,2 %
2023264 021 €63 201 €481 362 €256 899 €73 432 €192 003 €+23,9 %
2022150 666 €−20 820 €343 996 €193 699 €13 151 €78 457 €−13,8 %
2021125 398 €−12 554 €343 854 €214 517 €17 231 €84 761 €−10,0 %
2020130 428 €−2 347 €340 797 €227 072 €14 472 €86 716 €−1,8 %
2019130 482 €−11 177 €346 391 €229 419 €17 253 €79 213 €−8,6 %
2018129 433 €2 953 €355 755 €240 596 €14 560 €89 692 €+2,3 %
2017171 061 €3 658 €345 450 €237 642 €16 940 €132 104 €+2,1 %
2016201 664 €35 167 €364 191 €251 983 €17 153 €159 669 €+17,4 %
2015470 340 €226 484 €828 111 €245 316 €458 134 €415 954 €+48,2 %
2014182 398 €14 391 €170 970 €43 556 €20 962 €138 410 €+7,9 %
2013188 428 €19 773 €168 058 €48 166 €21 021 €142 189 €+10,5 %
2012169 910 €25 411 €182 537 €52 394 €37 117 €130 057 €+15,0 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí KEO?

KEO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom KEO v objeme 43 910 € z rokov 2011 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR: 43 658 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv44 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20119. 11. 2011

História firmy KEO

Dátum vzniku KEO je 14. 2. 2007, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/12664/S
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022326361
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 169 910 € · majetok 182 537 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ DataCentrum elektronizácie územnej samosprávy SR. Firma vznikla 14. 2. 2007.
  5. Nový spoločník: Emília KalmánováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Nový spoločník: Alexandra FilipováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 188 514 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti KEO

  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítačov /software/
  • poradenská služba k technickému vybaveniu počítača /hardware/
  • automatizované spracovanie údajov na PC
  • dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dát
  • poriadanie seminárov, školení a kurzov
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • organizovanie obchodno-predajných výstav, trhov a prehliadok
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácií
  • publikácia metodických príručiek
  • vedenie účtovníctva
  • vedenie mzdovej agendy
  • poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom
  • organizovanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
  • upratovacie práce
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • reklamná a propagačná činnosť
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026.

KEO v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

KEO je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 950 € (12 897 závierok), KEO má 188 514 €, čo je 3,5-násobok mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 82 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je KEO 9. z 38.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš82aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 897Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb KEO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo KEO: Záhorce

KEO sídli na adrese Poľná 151/5, 991 06 Záhorce, okres Veľký Krtíš. V obci Záhorce je 67 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 847.

Subjektov v obci Záhorce67aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 847aktívnych
V tom istom odvetví82okres Veľký Krtíš

Záhorce: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

KEO: IČO, sídlo a základné údaje

KEO, s.r.o. (IČO 36739464) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Záhorce, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 14. 2. 2007, na trhu je 19 rokov a štatutármi sú Alexandra Filipová a Emília Kalmánová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 188 514 € a výsledok hospodárenia +13 446 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290)
Základné imanie6 639 €
Vznik14. 2. 2007
ObecZáhorce
OkresOkres Veľký Krtíš
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) KEO, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 188 514 €, typická firma odvetvia 53 950 €, čo je 3,5-násobok mediánu (medián z 12 897 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Záhorce

CB Dekont, s.r.o.VermiVital s. r. o.BAUVEX s.r.o.FIOSS, s. r. o.MOKAS, a.s.Všetky firmy v obci Záhorce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Veľký Krtíš

MIDINET s.r.o.jsel s. r. o.GTXNET, s. r. o.REGF Šarina s.r.o.TEPUJEM.SK s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť