JOB SBS s. r. o.
Bratislava - Rača · Pátracie a súkromné bezpečnostné služby
150 675 €tržby 2023 ▼ 9 %−2 011 €strata 2023aktívna 19 rokov10 zamestnancov (2023)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 54 810 €, výsledok hospodárenia -14 424 €
- 13 : tržby 29 220 €, výsledok hospodárenia -3 733 €
- 14 : tržby 36 329 €, výsledok hospodárenia 7 785 €
- 15 : tržby 36 381 €, výsledok hospodárenia 7 386 €
- 16 : tržby 47 739 €, výsledok hospodárenia 7 276 €
- 17 : tržby 120 993 €, výsledok hospodárenia -1 417 €
- 18 : tržby 137 099 €, výsledok hospodárenia 887 €
- 19 : tržby 136 259 €, výsledok hospodárenia -8 470 €
- 20 : tržby 107 664 €, výsledok hospodárenia -4 838 €
- 21 : tržby 163 843 €, výsledok hospodárenia -2 990 €
- 22 : tržby 164 815 €, výsledok hospodárenia -1 736 €
- 23 : tržby 150 675 €, výsledok hospodárenia -2 011 €
JOB SBS s. r. o. (IČO 36722766), sídlo Bratislava - mestská časť Rača, je v registri zapísaná od 9. 1. 2007 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci JOB SBS
V roku 2023 mala JOB SBS priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 58 252 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 359 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Bratislava III bola v roku 2023 1 507 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | 10 | 58 252 € | — |
| 2022 | — | 64 088 € | — |
| 2021 | — | 60 066 € | — |
| 2020 | — | 49 441 € | — |
| 2019 | — | 46 517 € | — |
| 2018 | — | 46 563 € | — |
| 2017 | — | 25 230 € | — |
| 2016 | — | 6 493 € | — |
| 2015 | — | 6 437 € | — |
| 2014 | — | 7 904 € | — |
| 2013 | — | 6 227 € | 4 578 € |
| 2012 | — | 17 109 € | 12 885 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2023 a priemerná hrubá mzda
- JOB SBS, odhad zo závierky359 €
- Administratívne služby v okrese Bratislava III1 507 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava III2 022 €
- Administratívne služby na Slovensku1 312 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2023, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Administratívne služby, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Spoločník JOB SBS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Joblesa s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Joblesa s.r.o.od 28. 11. 2024 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JOB SBS
Za rok 2023 má JOB SBS v závierke tržby 150 675 €, o 8,6 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −2 011 €. Závierky máme za 12 rokov (2012 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2022: 164 815 €.
Výkaz ziskov a strát JOB SBS
Najvyššie tržby: rok 2022, 164 815 €. Najnižšie: rok 2013, 29 220 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 150 675 € |
| 2022 | 164 815 € |
| 2021 | 163 843 € |
| 2020 | 107 664 € |
| 2019 | 136 259 € |
| 2018 | 137 099 € |
| 2017 | 120 993 € |
| 2016 | 47 739 € |
| 2015 | 36 381 € |
| 2014 | 36 329 € |
| 2013 | 29 220 € |
| 2012 | 54 810 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 8 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −16 285 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −2 011 € |
| 2022 | −1 736 € |
| 2021 | −2 990 € |
| 2020 | −4 838 € |
| 2019 | −8 470 € |
| 2018 | 887 € |
| 2017 | −1 417 € |
| 2016 | 7 276 € |
| 2015 | 7 386 € |
| 2014 | 7 785 € |
| 2013 | −3 733 € |
| 2012 | −14 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JOB SBS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,3 %, medián odvetvia +2,5 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JOB SBS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | −1,3 % | +2,5 % |
| 2022 | −1,1 % | +2,3 % |
| 2021 | −1,8 % | +2,2 % |
| 2020 | −4,5 % | +2,6 % |
| 2019 | −6,2 % | +2,7 % |
| 2018 | +0,6 % | +2,3 % |
| 2017 | −1,2 % | +3,2 % |
| 2016 | +15,2 % | +2,3 % |
| 2015 | +20,3 % | +2,2 % |
| 2014 | +21,4 % | — |
| 2013 | −12,8 % | — |
| 2012 | −26,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 11 rokov, najviac v roku 2017 (+153,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | −8,6 % |
| 2022 | +0,6 % |
| 2021 | +52,2 % |
| 2020 | −21,0 % |
| 2019 | −0,6 % |
| 2018 | +13,3 % |
| 2017 | +153,4 % |
| 2016 | +31,2 % |
| 2015 | +0,1 % |
| 2014 | +24,3 % |
| 2013 | −46,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JOB SBS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 35 048 €, vlastné imanie 2 893 € a záväzky 32 155 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 35 048 € | 2 893 € | 32 155 € |
| 2022 | 37 593 € | 4 904 € | 32 689 € |
| 2021 | 41 744 € | 3 650 € | 38 094 € |
| 2020 | 32 122 € | −3 372 € | 35 494 € |
| 2019 | 28 400 € | 1 466 € | 26 934 € |
| 2018 | 31 080 € | 9 937 € | 21 143 € |
| 2017 | 30 916 € | 9 050 € | 21 866 € |
| 2016 | 25 446 € | 10 467 € | 14 979 € |
| 2015 | 15 160 € | 3 190 € | 11 970 € |
| 2014 | 6 325 € | −4 196 € | 10 521 € |
| 2013 | 8 056 € | −11 981 € | 20 037 € |
| 2012 | 10 102 € | −8 248 € | 18 350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JOB SBS (12 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 150 675 € | −2 011 € | 35 048 € | 2 893 € | 32 155 € | 68 886 € | −1,3 % |
| 2022 | 164 815 € | −1 736 € | 37 593 € | 4 904 € | 32 689 € | 81 135 € | −1,1 % |
| 2021 | 163 843 € | −2 990 € | 41 744 € | 3 650 € | 38 094 € | 74 663 € | −1,8 % |
| 2020 | 107 664 € | −4 838 € | 32 122 € | −3 372 € | 35 494 € | 61 582 € | −4,5 % |
| 2019 | 136 259 € | −8 470 € | 28 400 € | 1 466 € | 26 934 € | 53 826 € | −6,2 % |
| 2018 | 137 099 € | 887 € | 31 080 € | 9 937 € | 21 143 € | 55 892 € | +0,6 % |
| 2017 | 120 993 € | −1 417 € | 30 916 € | 9 050 € | 21 866 € | 42 309 € | −1,2 % |
| 2016 | 47 739 € | 7 276 € | 25 446 € | 10 467 € | 14 979 € | 24 260 € | +15,2 % |
| 2015 | 36 381 € | 7 386 € | 15 160 € | 3 190 € | 11 970 € | 20 125 € | +20,3 % |
| 2014 | 36 329 € | 7 785 € | 6 325 € | −4 196 € | 10 521 € | 20 749 € | +21,4 % |
| 2013 | 29 220 € | −3 733 € | 8 056 € | −11 981 € | 20 037 € | 5 288 € | −12,8 % |
| 2012 | 54 810 € | −14 424 € | 10 102 € | −8 248 € | 18 350 € | 5 980 € | −26,3 % |
Riziko: zaplatí JOB SBS?
Peniaze od štátu: JOB SBS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JOB SBS
Dátum vzniku JOB SBS je 9. 1. 2007, teda pred 19 rokmi. Skoršie obchodné meno: SBS ALARMEX s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/185249/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 54 810 € · majetok 10 102 €
- Nový spoločník: Joblesa s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým SBS ALARMEX s.r.o., odvtedy JOB SBS s. r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JOB SBS
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- čistiace a upratovacie služby
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- počítačové služby
- pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti ( realitná činnosť )
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026.
JOB SBS v odvetví bezpečnostné a pátracie služby
JOB SBS je v registri v odvetví Bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80), činnosť pátracie a súkromné bezpečnostné služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 144 694 € (569 závierok), JOB SBS má 150 675 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 56 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JOB SBS 18. z 40.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 884 €, polovica do 144 694 €, tri štvrtiny do 548 618 €; 10 % firiem má viac než 1 845 095 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 258 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 884 € |
| medián | 144 694 € |
| horný kvartil | 548 618 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 845 095 € |
| JOB SBS | 150 675 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- JOB SBS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JOB SBS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JOB SBS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 150 675 € | 144 694 € |
| 2022 | 164 815 € | 152 798 € |
| 2021 | 163 843 € | 133 825 € |
| 2020 | 107 664 € | 145 353 € |
| 2019 | 136 259 € | 145 992 € |
| 2018 | 137 099 € | 136 432 € |
| 2017 | 120 993 € | 122 512 € |
| 2016 | 47 739 € | 116 239 € |
| 2015 | 36 381 € | 111 190 € |
| 2014 | 36 329 € | — |
| 2013 | 29 220 € | — |
| 2012 | 54 810 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| JOB SBS | 150 675 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 99 183 € |
| medián kraja | 177 514 € |
| medián Slovenska | 144 694 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BOA - S spol. s r.o. v konkurzeTrnava · tržby 365 095 € (2019)
- RESEC s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 364 497 € (2025)
- STAR, spol. s r. o. Kráľovský ChlmecLeles · tržby 363 619 € (2025)
- IT alarm, spol. s r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 362 035 € (2025)
- HP Security s.r.o.Ružomberok · tržby 360 096 € (2025)
- IS-MIRAGE, s.r.o.Žilina · tržby 353 720 € (2025)
- SOFIAS-SK, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 352 132 € (2025)
- Slovakia Security®, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 348 494 € (2025)
- SEVET, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 342 520 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JOB SBS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JOB SBS: Bratislava - Rača
JOB SBS sídli na adrese Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 066 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 379. Na tej istej adrese je zapísaných 3 570 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
JOB SBS: IČO, sídlo a základné údaje
JOB SBS s. r. o. (IČO 36722766) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 9. 1. 2007, na trhu je 19 rokov. Za rok 2023 sú v závierke tržby 150 675 € a výsledok hospodárenia −2 011 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 9. 1. 2007 |
| Skoršie názvy | SBS ALARMEX s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80) JOB SBS s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 150 675 €, typická firma odvetvia 144 694 € (medián z 569 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 3. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Bezpečnostné a pátracie služby: tržby a mzdy ›Bezpečnostné a pátracie služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Joblesa-FTK s.r.o.Jobleska s.r.o.Zeravia s.r.o.Galeter s.r.o.Beloton s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 80.10) v okrese Bratislava III
Special Service International SK s. r. o.Loomis SK, a.s.G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.AGRO GRAIN s. r. o.IBeA 3, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.