VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

HBF TRADE s.r.o.

Malacky · Reštauračné činnosti

1 017 €tržby 2025 ▼ 18 %+9 577 €zisk 2025

aktívna 19 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 017 €tržby 2025 ▼ 18 %
+9 577 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 190 207 €, výsledok hospodárenia 3 736 €
  2. 14 : tržby 206 443 €, výsledok hospodárenia 6 996 €
  3. 15 : tržby 242 611 €, výsledok hospodárenia 12 857 €
  4. 16 : tržby 214 185 €, výsledok hospodárenia 17 751 €
  5. 17 : tržby 157 898 €, výsledok hospodárenia 3 158 €
  6. 18 : tržby 104 220 €, výsledok hospodárenia -107 €
  7. 19 : tržby 72 049 €, výsledok hospodárenia -33 151 €
  8. 20 : tržby 39 641 €, výsledok hospodárenia -25 294 €
  9. 21 : tržby 4 275 €, výsledok hospodárenia -22 729 €
  10. 22 : tržby 11 838 €, výsledok hospodárenia -11 381 €
  11. 23 : tržby 7 193 €, výsledok hospodárenia 39 522 €
  12. 24 : tržby 1 237 €, výsledok hospodárenia 1 484 €
  13. 25 : tržby 1 017 €, výsledok hospodárenia 9 577 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

HBF TRADE s.r.o. (IČO 36713651) mala v roku 2025 tržby 1 017 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci HBF TRADE

HBF TRADE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 46 067 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ HBF TRADE

Podľa Registra právnických osôb koná za HBF TRADE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník HBF TRADE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch HBF TRADE
Podiely spoločníkov na vkladoch HBF TRADE Ivan Haba 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ivan Haba: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ivan Haba100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ivan Habaod 8. 9. 2022 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok HBF TRADE

Za rok 2025 má HBF TRADE v závierke tržby 1 017 €, o 17,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 577 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 242 611 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 104 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251 017 €▼ −17,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20259 577 €zisk
Majetok (aktíva) 202563 tis. €
Vlastné imanie 202546 tis. €
Záväzky 202517 tis. €26,8 % majetku
Pridaná hodnota 2025−36 tis. €
Zisková marža 2025+941,7 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 13 rokov2 419 €2013 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 104 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát HBF TRADE

Súvaha HBF TRADE

Všetky čísla zo závierok HBF TRADE (13 rokov)
Čísla zo závierok HBF TRADE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 017 €9 577 €63 311 €46 342 €16 969 €−36 023 €+941,7 %
20241 237 €1 484 €43 147 €36 765 €6 382 €−39 388 €+120,0 %
20237 193 €39 522 €40 176 €35 281 €4 895 €−9 660 €+549,5 %
202211 838 €−11 381 €1 992 €−4 241 €6 233 €633 €−96,1 %
20214 275 €−22 729 €20 872 €−28 596 €49 468 €−11 812 €−531,7 %
202039 641 €−25 294 €22 615 €−5 867 €28 482 €−391 €−63,8 %
201972 049 €−33 151 €26 103 €19 428 €6 675 €−8 144 €−46,0 %
2018104 220 €−107 €62 957 €55 561 €7 396 €22 022 €−0,1 %
2017157 898 €3 158 €64 755 €55 668 €9 087 €72 212 €+2,0 %
2016214 185 €17 751 €68 600 €40 511 €28 089 €89 989 €+8,3 %
2015242 611 €12 857 €60 057 €34 759 €25 298 €60 858 €+5,3 %
2014206 443 €6 996 €54 243 €21 902 €32 341 €69 536 €+3,4 %
2013190 207 €3 736 €63 272 €14 907 €48 365 €64 529 €+2,0 %

Riziko: zaplatí HBF TRADE?

HBF TRADE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom HBF TRADE z rokov 2020 až 2021.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202013. 6. 2020

História firmy HBF TRADE

Dátum vzniku HBF TRADE je 19. 12. 2006, teda pred 19 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43700/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022292305
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 190 207 € · majetok 63 272 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky. Firma vznikla 19. 12. 2006.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 1 017 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti HBF TRADE

  • pohostinská činnosť,
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov,
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy,
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál,
  • predaj na priamu konzumáciu po domácky vyrobeného vína a s ním spojený predaj sezónnych jedál na priamu konzumáciu, ak sa nevykonáva viac ako štyri mesiace v roku,
  • poriadanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
  • reklamná a propagačná činnosť,
  • čistiace a upratovacie práce,
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov,
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach,
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

HBF TRADE v odvetví reštaurácie a pohostinstvá

HBF TRADE je v registri v odvetví Reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56), činnosť reštauračné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 78 685 € (6 740 závierok), HBF TRADE má 1 017 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 363 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HBF TRADE 97. z 99.

V odvetví v okrese Malacky363aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 740Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HBF TRADE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Malacky ›

Sídlo HBF TRADE: Malacky

HBF TRADE sídli na adrese Písniky 789/26, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 207 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Malacky4 207aktívnych
Subjektov v okrese Malacky14 504aktívnych
V tom istom odvetví363okres Malacky
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›

HBF TRADE: IČO, sídlo a základné údaje

HBF TRADE s.r.o. (IČO 36713651) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 19. 12. 2006, na trhu je 19 rokov a štatutárom je Ivan Haba. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 017 € a výsledok hospodárenia +9 577 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieReštauračné činnosti (SK NACE 5611)
Základné imanie6 640 €
Vznik19. 12. 2006
ObecMalacky
OkresOkres Malacky
Vyrubená daň z príjmov1 104 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví reštaurácie a pohostinstvá (SK NACE 56) HBF TRADE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 017 €, typická firma odvetvia 78 685 € (medián z 6 740 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Reštaurácie a pohostinstvá: tržby a mzdy ›Reštaurácie a pohostinstvá v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›

Sieť prepojení firmy HBF TRADE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HBF TRADE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu HBF TRADE

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 183 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy103zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 35 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

D H F, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Malacky

IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 56.10) v okrese Malacky

PAPA GRILL s. r. o.KUKLOVSKÝ s. r. o.ANATOLIA CARPET, s.r.o.MK-CORP s.r.o.KO & BU spol. s r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk